אנגלית למבוגרים – לקראת רילוקשיין או שיפור האנגלית

בקבוצות קטנות ועם דגש על שיחה באנגלית ולא על הדקדוק, לומדים במרכז הכרמל אנשים שרוצים לשפר את השפה, לצד גמלאים שמחפשים עיסוק מעורר עניין לשעות הפנאי.

במהלך החיים אנחנו מוצאים את עצמנו מתחרטים על זה שבתיכון או אחרי לא השקענו יותר בלימודי האנגלית, ולכן כסטודנטים, במהלך העבודה, לקראת רילוקשיין בחו"ל האנגלית שלנו לא מספיק טובה. אבל מה שלא עשינו, אפשר עדיין לעשות בעזרת לימוד אנגלית בקבוצות קטנות במרכז הכרמל. שוש קולין, בעלת בית ספר לאנגלית, מאמינה שהדרך היחידה ללמוד אנגלית היא כשהדגש הוא על היכולת לנהל שיחה ולא כשמתמקדים בזמנים ובדקדוק.

"בבית הספר שלי יש קבוצות קטנות ויחס אישי של מדריכים מנוסים לכל אחד מהתלמידים", מסבירה שוש קולין, "מגיעים אליי אנשים שחוששים לדבר באנגלית ואחרי לא הרבה מפגשים הם רוכשים ביטחון לדבר, ולאט לאט גם אוצר המילים גדל. זו הדרך היחידה לשלוט בשפה האנגלית. תוך כדי שיחה מתחילים לשים לב גם לדיבור נכון מבחינת הדקדוק, אבל אם שמים במרכז את הדקדוק כל הכיף וההנאה מלימוד השפה הולך לאיבוד".

 

אנגלית לעבודה או סתם לכיף

קולין מספרת שמגיעים אליה אנשים, שצריכים לשפר את רמת האנגלית שלהם לקראת מעבר למגורים בחו"ל עקב מקום עבודה (רילוקשיין) וגם אנשים, שפרשו ממקום העבודה שלהם ורוצים לשפר את האנגלית. הלימוד הוא בקבוצות קטנות בהן המשתתפים משוחחים זה עם זה וקוראים טקסטים כבסיס לפיתוח שיחות ודיונים. יש קבוצות בשעות הבוקר ובשעות אחר הצהריים.

 

גם פנסיונרים באים

אל קולין מגיעים גם פנסיונרים, שמחפשים עיסוק משמעותי בפנסיה שלהם. בגיל השלישי הרבה מבוגרים מוצאים את עצמם עם זמן פנוי, שהם רוצים למלא בתוכן משמעותי. אחת האפשרויות היא לימוד השפה האנגלית. לימודי אנגלית של קולין הם לימודים המבוססים על שיחה על מנת להגדיל אוצר מילים ואת המיומנות הנדרשת על מנת לנהל שיחות, כשיש פחות דגש על הדקדוק.

הלימודים במרכז הכרמל מתקיימים עם צוות מדריכים מיומן ומנוסה ויחס אישי לכל אחד מהמשתתפים בקבוצה.

 

לפרטים והרשמה: שוש קולין

04-8364464    052-3324117

 

למידע נוסף אודות לימוד אנגלית בשיטת הלן דורון בחיפה – מלאו פרטים כאן

 

לא ניתן להגיב