בשבילך זה לימודים, בשביל הילדים הנאה

אחד הפתרונות הטובים ליצירת עניין וכיף לילדים במהלך החופש הגדול הוא קייטנת האנגלית של שוש קולין. מסגרת משלבת גם לימוד אנגלית בקבוצות קטנות וגם פעילות מהנה ובטוחה


בימים האחרונים, מרבית השיחות של ההורים סובבות סביב שתי המילים המפחידות ביותר בשפה העברית

"יולי ואוגוסט"

הורים רבים מעוניינים למצוא מסגרת בטוחה ומהנה עבור הילדים לשבועות בהם הילדים בבית וההורים עצמם בעבודה.

אחד הפתרונות הטובים הוא קייטנת האנגלית של שוש קולין. מסגרת משלבת גם לימוד אנגלית בקבוצות קטנות וגם פעילות מהנה ובטוחה. הקייטנה נמצאת במרכז הכרמל ובמסגרתה הילדים נהנים מארוחת עשר וארוחת צהריים. יתרון נוסף הוא הגמישות בתאריכים. כל הורה יכול לבחור את השבועות בהם הילד יהיה בקייטנה.

לנצל את הזמן הפנוי

הורים רבים מעוניינים שהילדים ינצלו את 60 ימי החופשה על מנת להגיע מוכנים יותר לשנת הלימודים הבאה. קייטנת האנגלית של שוש קולין מבטיחה, שגם אם הוויכוחים על הכנת שיעורי הבית במתמטיקה ימשיכו לאורך כל החופש הגדול, את לימודי האנגלית הילדים יעשו בכיף. קולין מאמינה שעל מנת ללמוד שפה צריך לדבר אותה בקבוצות קטנות ובהדרכה של מדריכים מוסמכים (בשיטת הלן דורון).

חשיבותה של האנגלית בתעודת הבגרות

יש לציין כי בתי הספר נמדדים על אחוז הזכאות של התלמידים לבגרות. על מנת שלתלמיד תהייה תעודת בגרות, הוא צריך בגרות באנגלית. כדי להתקבל לאוניברסיטה או לטכניון צריך 5 יח"ל באנגלית (ולעתים גם 4). יש בתי ספר שמאפשרים לתלמידים להיבחן ב – 3 יח"ל אנגלית, וכך הם מבטיחים שלתלמידים תהייה בגרות באנגלית והסיכוי לזכאות לתעודת בגרות עולה. יחד עם זאת, התלמיד מנסה לאחר כמה שנים להתקבל למוסד אקדמי ומגלה שהוא צריך לעשות מחדש את הבגרות באנגלית.

לימוד אנגלית בקיץ מעלה משמעותית את הסיכוי לכך שבספטמבר התלמיד יחזור לשנת הלימודים, כשהוא בטוח יותר ביכולת שלו לדבר באנגלית ולהשתתף בשיעור. ילדים רבים חוששים לקרוא באנגלית את שיעורי הבית או להשתתף בשיעור, ולכן שיעורי האנגלית הופכים לחוויה לא נעימה עבורם. לימוד בקבוצות קטנות עם מדריכים מנוסים מבטיח שהתלמידים ירכשו ביטחון ביכולת שלהם ללמד את השפה, יגדילו את אוצר המילים וגם ירכשו את כללי הדקדוק.

קייטנת אנגלית 

קייטנת אנגלית קטנה ומיוחדת: לגילאי 5-9. מה בקייטנה? אנגלית בכיף, יצירה, תנועה ומוסיקה, טבע, דרמה, ג'אגלינג, אומנויות לחימה, ביקורים בגני שעשועים ומוזאונים.

לגילאי 10 עד 12: מה בקייטנה? העשרה באנגלית, דרמה באנגלית (מוזיקל, המחזה), יצירה, תנועה ומוסיקה, ג'אגלינג, אומנויות לחימה, טבע, ביקורים בגני שעשועים ומוזאונים.

סדנאות אנגלית למסיימי ו' עד י"ב

גם בני הנוער משתלבים בסדנאות קיץ ומשפרים את האנגלית שלהם במהלך החופשה. הפעילות מחולקת לפי כיתה ורמות. הסדנאות יאפשרו לילדים לחזור בספטמבר לספסל הלימודים, כשהם בטוחים יותר ביכולת שלהם לדבר אנגלית בכיתה, אוצר המילים שלהם יהיה גדול יותר וכך גם השליטה שלהם בדקדוק.

בסדנאות התלמידים ילמדו אוצר מילים, הבנת הנקרא דקדוק, קטעי UNSEEN ויהיה כיסוי מלא לחומר הלימוד של השנה העוקבת. הלימודים בסדנא ישלבו לימוד רציני יחד עם חווית למידה ייחודית ומהנה. קבוצות לימוד קטנות, תשומת לב אישית ושימוש בטכניקות ייחודיות המבוססות על יצירת גירויים ומשחקי למידה.

הסדנא תימשך 4 שבועות, פעמיים בשבוע, כשכל פגישה תמשך שעתיים.

שוש קולין 052-3324117

לא ניתן להגיב