קאמבק אדיר לאלופת הארץ החיפאית, נעה חייט, ב”מירוץ התחתונים” ועוד מועדון ספורט חיפאי על המפה

במירוץ שנקרא גם "תזיזו ת'תחת" ומהווה חלק מהקמפיין למודעות לסרטן המעי הגס, זכו נעה חייט וטל וינטראוב החיפאיות במקומות השני והשלישי המכובדים.

נעה חייט (משמאל) במרוץ התחתונים (צילום - אילן גולדמן)

היום (יום שישי 29.12.17), יצא לדרכו “מירוץ התחתונים” ה-7 כשהפעם הוא נערך בגני יהושע ת”א. המירוץ הוא חלק מפעילותה של עמותת “צו מניעה”, אשר יוצאת מדי שנה בקמפיין על מנת להגביר את המודעות למניעת סרטן המעי ואת חשיבות הבדיקות למניעת המחלה תחת הסלוגן “תזיזו ת’תחת ורוצו להיבדק”. בתחרות המקצים הינם תחרותיים- 10 ק”מ, 5 ק”מ ועממי 2 ק”מ. המשתתפים רצו כשלגופם תחתונים (על גבי הבגדים). בתחרות השתתפו מתחרים מכל הארץ כאשר על הפודיום עלו שתי חיפאיות ממועדון Goldman – מועדון ריצה לילדים ונוער בחיפה.


 

במקום השני הכללי במקצה זכתה אלופת ישראל לנוער, נעה חייט עם תוצאה של 18:04 דק’, נעה, חזרה להתחרות לאחר פציעה ממושכת ונמצאת בתהליכי חזרה לפעילות. במקום השלישי הכללי זכתה טל וינטראוב עם תוצאה של 20:14 דק’.

נעה חייט(משמאל). קאמבק מרשים (צילום: אילן גולדמן)

מאמנן של שתי החיפאיות, אילן גולדמן, שהשתתף כבר כמה פעמים במירוץ הזה ואף היום לקח בו חלק, התראיין לחי פה אחרי המירוץ ושיבח את המתאמנות שלו:

“זו הפעם השלישית או הרביעית שאני לוקח חלק במרוץ הכה-חשוב הזה. הפעם, כשגילינו שהמרוץ מדוד כהלכה על ידי איגוד האתלטיקה, החלטתי שגם ספורטאיי קבוצת הנוער שלנו, הפועלת בשיתוף עם אגודת מכבי חיפה, ישתתפו. הספורטאים הגיעו בכושר נהדר, התבלטו וקבעו שיאים אישיים. נועה חייט וטל וינטראוב, ספורטאיות דומיננטיות בענף הריצה, אף הגיעו לדוכן המנצחים, מה שהעצים את החוויה. לנועה, אלופת ישראל לנוער ואחת הרצות הטובות בישראל גם בגילאי הבוגרים, הייתה זו חזרה מוצלחת לזירה התחרותית לאחר היעדרות ממושכת עקב פציעה”.

מביאים תוצאות – מועדון ריצה לילדים ונוער בחיפה GOLDMAN (צילום: אילן גולדמן)
חיפאיות על הפודיום (צילום: אילן גולדמן)
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו