אלופות ישראל והישגים לחיפאיות באליפות הארץ במירוצי שדה • ריצה בחיפה

על הפודיום - מועדון הריצה בהנהגתו של אילן גולדמן (צילום: אילן גולדמן)
אליפות ישראל ה-58 בריצות שדה (10.45 קילומטרים), נערכה בסוף השבוע האחרון (שישי) בפארק גני יהושע בתל אביב. לא מעט רצים חיפאים וחיפאיות זכו בתחרות זו במגוון מקצים:
  • כרואן חלבי (אלופת ישראל בריצת כביש ל-10 ק”מ) מאגודת מכבי חיפה כרמל, חצתה את קו הסיום ראשונה בגזרת הנשים, והוכתרה כאלופת ישראל כאשר עצרה את השעון על זמן של 41:02 דקות.
  • גם במקצה הנערות, הוכתרה אלופת ישראל ירוקה, כאשר סיוון אוירבך שחזרה להתחרות לאחר שנה של פציעה, סיימה ראשונה את המרחק (6.7 קילומטרים) בזמן של 24:56 דקות.
  • בתחרות הקבוצתית לקדטיות סיימו הירוקות במקום הראשון, כאשר במקצה הקבוצתי לילדים עד גיל 14 סיימו הירוקים במקום השני, ועד גיל 12 במקום השלישי.
  • גם מועדון הריצה  GOLDMAN RUNNING CLUB של המאמן אילן גולדמן, המשתייך לקבוצת הטריאתלון של מכבי חיפה, זכה בהישגים.  למועדון היו נציגים בכל המקצים – מגילאי 8 ועד בוגרים שהתחרו בזינוקים רצופים מ-7:30 בבוקר ועד שעות הצהריים המוקדמות. רגעי השיא של המועדון בתחרות היו זכייתן של הנערות הצעירות (גילאי 16/17) בתואר אלופות המדינה בקבוצת גילן. זהו תואר הניתן בעבור ניקוד קבוצתי ומשוכלל באמצעות ניקוד שצוברות שלושת הספורטאיות הראשונות בקו הסיום מכל קבוצה. הרצות של מכבי חיפה, בהובלת נטע אפרת ורונה רוזינסקי (טריאתלון), הביאו ניקוד שסייע באופן מכריע לזכייה.

 

מאמן הקבוצה אילן גולדמן, בתגובה לחי פה לאחר המירוץ:

באופן אישי, נהניתי מאוד לצפות בספורטאים. התרגשתי במיוחד לראות את הצעירים, בני ה-10, 11 ו-12 שרק מתחילים את דרכם בתחום, לראות אותם מתחרים ולדעת שהם דור העתיד בתחום.

הזוכות ממועדון הריצה של אילן גולדמן (צילום: מועדון ריצה - גולדמן)
הזוכות ממועדון הריצה של אילן גולדמן (צילום: מועדון ריצה – גולדמן)
הזוכה כרואן חלבי (צילום: אגודת מכבי חיפה)
במרכז: הזוכה כרואן חלבי (צילום: אגודת מכבי חיפה)
מועדון הריצה גולדמן ((צילום: מועדון ריצה - גולדמן)
מועדון הריצה גולדמן (צילום: מועדון ריצה – גולדמן)
סיוון אוירבך הזוכה. הענקת המדליה על ידי אהוד אולמרט ואתנה ברנשטיין (צילום: אגודת מכבי חיפה כרמל)
סיוון אוירבך הזוכה. הענקת המדליה על ידי אהוד אולמרט ואתנה ברנשטיין (צילום: אגודת מכבי חיפה כרמל)
הגיבו כאן לכתבה