אביהו האן שוקל להתמודד על ראשות העיר חיפה באוקטובר 2018

יו"ר סיעת הירוקים של חיפה אביהו האן סבור שהגיע הזמן להעיר את העיר, והוא זה שמסוגל לקחת את העיר קדימה ולשים סוף לבריחת הצעירים.

אביהו האן - יו"ר הירוקים של חיפה במועצת העיר (צילום: ירון כרמי)

יו”ר סיעת הירוקים של חיפה, אביהו האן, הודיע היום שהוא שוקל להתמודד על ראשות העיר בבחירות באוקטובר 2018

“קיבלתי פניות רבות מתושבים , פעילי שכונות, פעילי איכות סביבה וגורמים מסיעות פוליטיות שונות שמפצירים בי להתמודד מול יונה יהב על ראשות העיר”.

האן אומר כי הוא שוקל את צעדיו ועורך בדיקות אחרונות לפני קבלת החלטה סופית בנושא . העיר נמצאת בקיפאון עמוק וזקוקה לשינוי מהותי. צעירי חיפה עוזבים אותנו בהמוניהם וההגירה השלילית הגיע לממדים הרסניים.


הגיע הזמן שהעיר הזו תחזור ותהייה אטרקטיבית לצעירים ולמשפחות. זה לא יקרה אם לא נעיר את העיר ונפתור את הבעיות הקשות של העיר בכל התחומים. לא יתכן שכל שנה בספטמבר יהיו צהרונים שלא נפתחים. אני מסתובב בחיפה ופוגש תושבים, ואי אפשר להתעלם מתחושת המרמור הקשה שעולה מתוך השיחות.

כל אחד מוטרד ממשהו אחר בעיר, אבל בשורה התחתונה יש מכנה משותף ברור. הגיע הזמן שהעיר הזו תנוהל בצורה אחרת. לא ייתכן קודם לעשות ואחר כך לחשוב. צריך לתת מענה לבעיות התחבורה הציבורית בעיר, בעיות החנייה הקשות שמטרידה כל כך הרבה תושבים ומצב הניקיון של העיר.

יש לנו עיר יפהפיה ומגיע לנו ליהנות ממה שיש לה להציע. לא מקובל עליי שכשחושבים על חיפה, חושבים על זיהום אוויר, עיר מנומנמת ובריחה של צעירים. אני רוצה לראות כאן עיר תוססת, שמצד אחד הולכת לקראת יזמים, קבלנים ובעלי מקומות בילוי ועסקים קטנים, אבל מצד שני זוכרת כל הזמן את האינטרס של התושבים. אם נגיע למצב שבו אנחנו מפתחים את העיר, בונים ומחזקים מבנים, משקמים כבישים ואזורים, שהוזנחו, וגם דואגים שאיכות החיים של התושבים לא תיפגע לא במהלך השיפוץ ולא אחריו, אז נהיה בכיוון הנכון”.


האן ציין עוד שהוא מקבל פניות מעוד סיעות במועצת העיר, שמעוניינות לחבור לירוקים ולהתמודד ביחד בבחירות הבאות. בקרוב לאחר שיגבש החלטה, הוא יתחיל בפגישות עם תושבים ועם התקשורת על מנת להביא תכניות ורעיונות חדשים. ההחלטה עתידה להתקבל בשבועות הקרובים.

אביהו האן – יו”ר סיעת הירוקים (צילום: אלבום אישי)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.