גשם ביולי 2024: מראה נדיר בצפון

בראשון 14/7/24 תושבי צפון הגולן הופתעו לגלות שמים נפתחו...

פקקי ענק ושיאים של תסכול • תושבי השכונה בחיפה זועמים

(חי פה) - פקקי תנועה ענקיים, המתנה מורטת עצבים,...

יום הבסטיליה • רשמים מקבלת הפנים בחיפה

ביום שישי, 12 ביולי, ערך קונסול צרפת בחיפה, מר...

״דן כרמל״ מלון היוקרה הראשון בחיפה

המלון הנימצא על רכס הכרמל שמשקיף לנוף המרהיב של...
באנר גורדון 240624
באנר חזית הים רחב
באנר חברה כלכלית 100724
באנר מוזאוני חיפה 140724
באנר קריית אתא קיץ 2024
פרסום בחי פה - רחב - מונפש
באנר מוזאוני חיפה 140724
באנר קריית ביאליק ותיקיםרחב 140724

״דן כרמל״ מלון היוקרה הראשון בחיפה

המלון הנימצא על רכס הכרמל שמשקיף לנוף המרהיב של...

הציור שנגע בחיים ובשכול

בכתבה קודמת הבאנו את סיפורה של מגי רום, אמנית...

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

"לב הכרמל״ בחיפה ממשיך לפעול אחרי השתלה מוצלחת

במרחק של כ-100 מטרים ממגדל המים ותחנת מכבי האש...

ארבעה שיאים בנחל הגיבורים – ואחד בדיבורים • אבי אלבאום

נחל הגיבורים הוא וואדי רושמיה. ראש מיא בארמית פרושו...

יהב במועצת העיר: אכיפת מאכילי החתולים תופסק לשלושה חודשים

(חי פה) – דיווח מישיבת מועצת העיר חיפה (2/7/24):
ראש עיריית חיפה, יונה יהב, קיבל הערב את בקשתו של חבר מועצת העיר, צביקה ברבי, להפסיק את האכיפה כנגד מאכילי החתולים.

הרקע לבקשה

בקשה זו באה בעקבות המשך הקנסות שניתנים למאכילי החתולים, רובם מבוגרים ומעוטי יכולת. המקרה האחרון היה של אלמנה בת 80 שקיבלה קנס בסך 1,000 ש"ח.

חתול (צילום - ירון כרמי)
חתול (צילום – ירון כרמי)

דברי צביקה ברבי:

לדברי ברבי, המצב הנוכחי אינו יכול להימשך. הפקחים "לא רואים בעיניים", לא מזהירים ולא מסבירים, אלא רושמים את הדו"ח ומפנים את המוקנסים לערעור לביטול.

חזירים אוכלים אוכל של חתולים שהשאירו תושבים בכרמל הצרפתי (צילום: ירון כרמי)

צעדים לעתיד

ברבי ביקש שהנושא ייבחן מחדש, שחדדו את התקנות לגבי האכלת החתולים ויסבירו לתושבים כיצד לעשות זאת נכון ולפי חוק. הבקשה כאמור התקבלה.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

סמר עודה - כרנתינג'י
סמר עודה - כרנתינג'י
עיתונאית בצוות הכתבים של האתר חי פה • כתבת מוניציפלית, פלילים, סביבה ובריאות צרו קשר עם סמר באימייל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

21 תגובות

 1. לכל המגיבים העלובים פה , במקום ללכלך על המלאכים שמאכילים חתולים , תלכלכו על העירייה אשפה שלכם שלא מסדרת מקומות האכלה לחתולים .
  העולם הזה לא רק של בני עוולה ( אדם) .
  גם ככה בקרוב נושמד חחח

 2. פעם אחר פעם נכנס למועצה הפופוליסט הצעקן צביקה ברבי, עוסק בשטויות חסרות תכלית, יושב במועצה ומדבר בלי סוף על הנזקקים והנדכאים והעניים והמסכנים בחיפה מבלי שהוא נוקף אצבע לסייע להם במשהו אבל מדבר בשמם בלי הפסקה, כל פעם עוד קדנציה ועוד קדנציה בגלל כמה חברים שלו ובעלי עסקים בנוה שאנן ממש עובדים כמו קבלני קולות, מגייסים כל פעם מספיק קולות שייכנס למועצה. אני עוקב אחר פעילותו והיא ממש שולית. מאכילי החתולים זאת דוגמה. הנה, בראבו, אז לא יאכפו האכלה ונקבל בקיץ מטרדים ולכלוך.
  יו איזה גיבור אתה צביקה ברבי!! מגן הקשישים שמאכילים חתולים, ממש סופרמן.

 3. חייבים לטפל בנושא אכילת החתולים. כל שמאכילים אותם גורמים לנזק תבראותי. ברחוב שלי משהו מניח על כל אורך המדרכה באוכל של חתולים השביל מלוכלך קשה ללכת על המדרכה כי מלא באוכל של חתולים. קודם בשביל מטונף וקשה ללכת בשביל מלוכלך . הכי נורא שלא רק חתולים אוכלים מהאוכל גם חיות זיהומיות עכברושים ועכברים. נורא הרחוב שלנו לא מהם .

  • עכברושים יש איפה שהאנשים מלוכלכים ט י פ ש דווקא החתולים מצמצמים לך א. המכרסמים יא עולב

 4. החלטה הזויה ומסוכנת ביותר. עוד מעט יחליטו לתת אפשרות להאכיל חזירים או נחשים או לדאוג לעקרבים. מישהו השתגע כאן! חתולי רחוב הם מפגע תברואתי ומי שיישרט מחתול כזה עלול לקבל כלבת. מי יקח אחריות על מעשה שכזה?

 5. אחרי שיחסל את החזירים
  יכרות את העצים
  הגיע תור החתולים ?
  וחיפה תהפוך לגוש בטון

  • יהודית קודם כל סביבה מלוכלכת זה נורא. גורם למחלות. את רוצה לגדל חיות גדלי בחצר שלך מבלי לפגוע בסביבה לשכנים שלך. הם לא צריכים לסבול רק בגלל שברצונך לגדל חתולים. כמו שכל מי שרוצה לגדל כלב מגדל בחצר שלומוחא לתת לו להסתובב בשכונה. אני מגדלת חיות אבל רק בחצר שלי בלבד. מבלי לפגוע באף אחד משכני . מה שקורה בשכונה שלי ממש רחוב מטונף אוכל חתולים מפוזר לאוכל השביל. נורא!

 6. אולי במקום לתת לאנשים המלאכים האלה קנסות תתחילו לסרס ולעקר חתולים
  ואז לא תהיה בעיה

 7. לעיריה עצמה יש תחנת אכילה בבן צבי בקרית חיים ועוד בתוך גן זיכרון (מגדל המים לשעבר) וככה נראים הרחובות שם מוצפי חתולים וצואה. אנחנו אוהבים חתולים אבל יש גבול.

  • צואה אם נמצאת ברחוב או מעל פני השטח, אינה של חתולים. חתולים אינם עושים צרכים על פני השטל. מחפשים אדמה/חול, חופרים גומה, עושים צרכים בגומה ומכסים את הגומה, ואף מריחים את הגומה המכוסה, לוודא שריח לא בוקע ממנה. זה חלק מהאינסטינקט ההישרדותי שלהם, כדי שטורפים לא יגלו את נוכחותם באיזור 😊.

  • נכון, טפו על בני אדם, מי אנחנו בכלל? קופים מדברים שתיפסו על עץ גבוה, שישרפו רוב בני האדם

 8. עבודת קודש עושים אנשים שמאכילים חתולים. גם עושים הכל על חשבונם, אוכל וטיפולים וטרינרים וגם מקבלים קנסות? בושה וחרפה! עיריית חיפה יחידה בכל הארץ שנותנת קנס למאכילי חתולים… זה לא פותר עניין של חזירי בר ופוגע מאוד בחתולי רחוב. במקום לחשוב יצירתי ובאמת למצוא פתרון לחזירי בר עושקים אנשים
  מלאכים שגם ככה עוזרים לחיות המסכנות על כספם האחרון… וגם לא נותנים לפרסם פה תגובה!

  • נשמה את .
   אני לא מחיפה ואני מאכיל חתולים 30 שנים ויותר .
   "ורחמיו על כל מעשיו"
   אנחנו בני אדם לוקחים את המקום של כולם ואנחנו צריכים להחזיר להם תמורה

 9. עבודת קודש עושים אנשים שמאכילים חתולים. גם עושים הכל על חשבונם, אוכל וטיפולים וטרינרים וגם מקבלים קנסות? בושה וחרפה! עיריית חיפה יחידה בכל הארץ שנותנת קנס למאכילי חתולים… זה לא פותר עניין של חזירי בר ופוגע מאוד בחתולי רחוב. במקום לחשוב יצירתי ובאמת למצוא פתרון לחזירי בר עושקים אנשים
  מלאכים שגם ככה עוזרים לחיות המסכנות על כספם האחרון…

 10. להאכיל חתולים כן להשאיר ליכלוך לא. אם כבר להאכיל את החתולים אז שאנשים ישארו עד שהחתולים יסיימו לאכול ושהמאכילים ינקו את המקום שיהיה נקי.

  • שתושבי העיר ידאגו לפנות את הפסולת שלהם לפח ולא להשאירה ברחבי העיר.כוסות חד פעמיות עם שתייה, אריזות שונות ועוד.
   ושמבעלי הכלבים יאספו את הצרכים שלהם.הכל מקובל ? למה להטפל למאכילי החתולים שעושים את עבודת העירייה בעצם.במקום שהעיריה תספק אוכל למאכילים היא קנסה אותם חוסר צדק מטורף

 11. טוב מאוד שיצא הודעה כזאת נגד חלוקת ארוחות לחתולים . ממש מגעיל ליד ביתי ליד פחי זבל ליד ספסלי ישיבה פיזרו אוכל שפע לחתולים. מאוד מלוכלך הפינה של האוכל הם פיזרו על השביל האספלט מאיתנו ללכת בשביל כי פיזרו לכל אורך והרוחב של השביל את האוכל ממש דוחה מלא ליכלוך מסביב. ולידה ביתח לפני חודש מצאתי עכברוש ושמעתי שרבים התלוננו שיש הרבה עכברושים בשכונתינו. הגיע הזמן שיקבלו קנס .

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

איזה סוג צמיד מתאים לכן?

בואו נדבר על צמידי יוקרה, צמידים אלו הם הרבה יותר מרק פריט אופנתי, הם גם סמל ליוקרה, סטייל אישי וסטטוס. בחירת הצמיד המושלם למפרק...

תאונת דרכים עם 5 פצועים

(חי פה) תאונת דרכים ברחוב הרצל בטירת כרמל. ממד״א נמסר לחי פה תאגיד החדשות: בשעה 03:41 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל, על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב ברחוב הרצל בטירת כרמל. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם, 5 פצועים בהם: 2 בינוני, גבר בן 63 עם חבלת בטן, אישה בת 39 עם חבלה בפלג גוף עליון ו- 3 פצועים במצב קל. 

ישר מהאולימפית: איתן אזולאי חתם ל-4 עונות במכבי חיפה

מכבי חיפה ממשיכה במלוא המרץ את הכנותיה לעונת המשחקים החדשה לשנת 2024/25, ואחת מהכנותיה היא שהקשר, איתן אזולאי, קפטן הנבחרת האולימפית של ישראל, חתם...

לא חוזרים ל-6 באוקטובר • יוצאים למחות בצומת בחיפה • חמישי 8/8/24

(חי פה) - ביום חמישי 8/8/24 ייערך בחיפה אירוע האחדות הגדול במסגרתו החיפאים יוצאים לצומת מרכזית בליווי משפחות החטופים. 100 ב 100 - 100...

ותיקים • אירוע סוף שנה בקריית ביאליק

(חי פה) - ביום שלישי 23/7/24 ייערך אירוע סוף שנה מיוחד ומרגש לותיקים של קריית ביאליק. האירוע ייערך באשכול פיס רחוב דפנה 52. האירוע...