נעם צדיק • מנהיג חדשני בעיר מצטרף לקמפיין של דוד עציוני לראשות העיר חיפה

לאחרונה, נעם צדיק הכריז על הצטרפותו לקמפיין של דוד עציוני לראשות העיר. השילוב של צדיק בצוות של עציוני מחזק את המסר של שינוי וחידוש בעירייה. עציוני, שנחשב למנהיג חברתי וקהילתי, מייצג יחד עם צדיק חזון משותף של עיר ירוקה, חכמה ופורצת דרך. צדיק, בעל הניסיון הטכנולוגי והחברתי, מוסיף ערך נכבד לקמפיין.

נועם צדיק ודוד עציוני (צילום: אילן קדוש)
נעם צדיק ודוד עציוני (צילום: אילן קדוש)

במסגרת תמיכתו בעציוני, נעם גם מקדם את החשיבות של הבחירה בפתק הלבן עבור "דעת", סיעת "הבית שלנו", בבחירות למועצת העיר. סיעה זו, שמקדמת ערכים של קהילתיות, חדשנות ופיתוח עירוני, רואה בצדיק ובעציוני שותפים טבעיים למימוש החזון המשותף.

צדיק מדגיש את המשמעות הרבה של הצבעה נבונה ומושכלת, שתביא לשינוי אמיתי ולהתפתחות עתידית של העיר. הוא מזמין את תושבי העיר להשתתף בתהליך הדמוקרטי ולתמוך בקמפיין, כדי להבטיח את הבחירה של נציגים המייצגים את הערכים החשובים להם ולעיר.

נעם צדיק – מנהיג עירוני

בזירת המנהיגות העירונית, שמו של נעם צדיק, בן ה-31, עולה יותר ויותר כשם של מנהיג צעיר, חדשני ומחויב לשינוי. נולד וגדל ברמת אלון בחיפה, נעם מכיר היטב את העיר מכל זוויתה – היא ביתו, המקום בו התעצב ומקור השראתו.

במהלך שירותו במילואים, נעם שירת כרב סרן בפיקוד הלוגיסטי המטכ"לי, מה שהעניק לו ניסיון בניהול ובתכנון אסטרטגי. כמו כן, עם ניסיון של עשור כמנהל מוצר במספר חברות ביניהן חברת הייעוץ הגדולה Deloitte ורקע טכנולוגי מיחידות טכנולוגיות בצה"ל, נעם מבין את הצורך בשילוב ידע טכנולוגי מתקדם עם הבנה של הצרכים החברתיים והתרבותיים של העיר ותושביה.

נועם צדיק מצטרף לקמפיין של דוד עציוני (צילום: מיכה בריקמן)
נעם צדיק מצטרף לקמפיין של דוד עציוני (צילום: מיכה בריקמן)

הכשרתו המקצועית של נעם צדיק

ברמה האקדמית, צדיק בעל תואר ראשון בפיזיקה מהטכניון ותואר שני בהנדסת מערכות, המעידים על יכולת אנליטית חזקה והבנה עמוקה של עקרונות מדעיים, שהם חיוניים לפיתוח פתרונות טכנולוגיים חדשניים.

במסגרת קריירתו המגוונת, נעם צדיק השתתף גם בתכנית יזמות מובילה בניו יורק, אשר מתמקדת בחדשנות וביזמות עסקית. תכנית זו, שקיבלה הכרה בינלאומית, העניקה לו הזדמנות ייחודית להתחבר עם יזמים מובילים, משקיעים ומומחים בתחומים שונים.

החוויה בניו יורק איפשרה לנעם להרחיב את תחומי הידע שלו בנושאים כמו שיווק דיגיטלי, פיתוח עסקי ואסטרטגיות חדשנות. כמו כן, תכנית היזמות סיפקה לו כלים ומיומנויות נוספות שהוא יכול ליישם במסגרת תפקידו כחבר מועצת העיר ולתרום לשיפור השירותים והחדשנות בעירו.

נועם צדיק מצטרף לקמפיין של דוד עציוני (צילום: מיכה בריקמן)
נעם צדיק מצטרף לקמפיין של דוד עציוני (צילום: מיכה בריקמן)

ראיתם משהו? דווחו לנו כאן…

חזונו לעתיד של העיר

נעם הוא גם ספורטאי מנוסה, מאמן קרוספיט שהתחרה בעבר באליפות ישראל ובוגר מחלקת הנוער של מכבי חיפה בכדורסל. פעילותו הספורטיבית מדגימה את החשיבות שהוא מקדיש לבריאות גופנית ולאורח חיים פעיל.

נעם צדיק (צילום: אלבום פרטי)
נעם צדיק (צילום: אלבום פרטי)

בשיחות איתו, נעם מתאר במינוח ברור את חזונו לעתידה של העיר: עיר שאינה רק מרכז כלכלי אלא גם מרכז קהילתי ותרבותי, עיר שבה תושביה נהנים מאיכות חיים גבוהה. הוא מתמקד בחשיבות של פיתוח תשתיות טכנולוגיות, שיפור בתחבורה הציבורית, קידום שימוש באנרגיה ירוקה וחדשנות בשירותי העיר והממשלה המקומית.

כאשר ייבחר למועצת העיר חיפה, נעם שואף להשתתף בתהליכי התקצוב והתכנון של העיר, תוך שימת דגש על התחשבות בצרכים השונים של תושביה. הוא מביא עימו ידע עמוק וניסיון רב מהיחידות הטכנולוגיות בצה"ל ומהעולם העסקי, ידע שמהווה כלי חשוב בידיו להפיכת חזונותיו למציאות.

נעם מתמקד בקידום פרויקטים טכנולוגיים שמטרתם לשפר את איכות החיים בעיר. דוגמאות לכך הן הקמת תחנות טעינה לרכבים חשמליים, שיפור רשתות התחבורה הציבורית, והטמעת פתרונות חכמים לניהול העיר.

האפליקציה של חי פֹּה…

נועם צדיק מצטרף לקמפיין של דוד עציוני (צילום: מטה דוד עציוני)
נעם צדיק מצטרף לקמפיין של דוד עציוני (צילום: מטה דוד עציוני)

מייצג הדור החדש

בסופו של דבר, נעם צדיק מייצג את הדור החדש של מנהיגים שמבינים את האתגרים של המאה ה-21 ומחויבים לפתרונות חדשניים ויצירתיים. עם רקעו המגוון והניסיון העשיר, הוא נראה כמי שיכול להוביל שינוי משמעותי ולהביא להתפתחות מרשימה של העיר בשנים הבאות. נעם צדיק הוא ללא ספק מנהיג שמייצג תקווה חדשה לעיר, תוך הבנה עמוקה של האתגרים והאפשרויות שבפניה.זמן עד הבחירות לרשות המקומית – 27/02/24

0
Years
:
0
Months
:
0
ימים
:
0
שעות
:
0
דקות
:
0
שניות

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  אם הוא מנהיג חדשני כמו בכותרת מדוע עציציוני דחף אותו למקום 10?
  את מי שרוצים במועצה שמים במקומות 1-3 הריאליים זה כל אחד בפוליטיקה המקומית יודע.
  אולי אולי מקום 4 בסיעה גדולה. כל היתר לקישוט בלבד או ג'וב שולי כנציג ציבור בועדת כלום ושום דבר.

 2. ליהת אמר/ה

  דנה שמעוני לראשות העיר!

 3. תושב ותיק אמר/ה

  לא הבנתי – בין 31, רס"ן – כלומר לפחות עשה 4-5 שנים צבא – כבר 22 מינימום, למד תואר ראשון ושני -נגיד התחיל לעבוד תוך כדי לימודים – מינימום 26 – אז איך נסיון של עשור בחברות – ועוד בכמה חברות? לא משהו יציב וגם המתמטיקה לא מסתדרת.

 4. איש אמר/ה

  למה אין אזהרה של תוכן פרסומי?

הגיבו כאן לכתבה