חיזוק נוסף לאביהו האן • פרופ' אלון טל ח"כ לשעבר, מודיע על תמיכתו בירוקים

חיזוק נוסף לאביהו האן, ח"כ לשעבר פרופ' אלון טל, מבכירי פעילי הסביבה בארץ תומך בהאן לראשות העיר: "אביהו האן וסיעת הירוקים כחול לבן מייצגים נאמנה את המחנה הסביבתי".

חיזוק נוסף לאביהו האן, ח"כ לשעבר פרופ' אלון טל, מבכירי פעילי הסביבה בארץ תומך בהאן לראשות העיר (צילום: הירוקים - כחול לבן חיפה)
חיזוק נוסף לאביהו האן, ח"כ לשעבר פרופ' אלון טל, מבכירי פעילי הסביבה בארץ תומך בהאן לראשות העיר (צילום: הירוקים – כחול לבן חיפה)

חיזוק נוסף לאביהו האן

חיזוק נוסף לאביהו האן, הפעם מבכירי פעילי הסביבה בארץ, פרופ' אלון טל, עד לאחרונה ח"כ בכחול לבן ויושב ראש הועדה לסביבה ובריאות בכנסת, ואיש סביבה מוערך בישראל הביע השבוע את תמיכתו המוצהרת באביהו האן לראשות העיר חיפה ובסיעת הירוקים – כחול לבן למועצה.

כך מספר פרופ׳ אלון טל:

אני עוסק בזיהום ובבריאות של חיפה כבר למעלה מ 30 שנה ולא היתה קבוצה שנלחמה על הבריאות שלכם, על הסביבה שלכם ונגד הזיהום כמו אביהו האן, הירוקים והצוות הנהדר שהוא מרכז. אם אתם מעוניינים באמת שיהיה לחיפה עתיד בריא, נקי, שאפשר לחיות פה בכבוד, הצביעו לאביהו האן ולירוקים- כחול לבן כדי להבטיח סביבה טובה יותר.

״לאחרונה, "קפצו על העגלה" מועמדים שלא היה להם כל קשר לנושאי סביבה בכלל״

לאחרונה, עם התחממות מערכת הבחירות המוניציפלית ולאחר שהועדה הארצית לתכנון ובניה הביעה נכונות לקדם את תמ"א 75, התוכנית הממשלתית לפינוי בז"ן והמפעלים המזהמים, "קפצו על העגלה" מועמדים שלא היה להם כל קשר לנושאי סביבה בכלל ולפינוי המפעלים המזהמים בפרט, וניסו לנכס לעצמם את קידום התוכנית.


זמן עד הבחירות לרשות המקומית – 27/02/24

0
Years
:
0
Months
:
0
ימים
:
0
שעות
:
0
דקות
:
0
שניות

פרופ' אלון טל בסיורו האחרון בחיפה, אליו הוזמן על ידי אביהו האן:

אביהו האן הוא מיוזמי החלטת הממשלה על פינוי המפעלים המזהמים ממפרץ חיפה. האן וסיעתו הירוקים – כחול לבן הם המייצגים נאמנה את המחנה הסביבתי בחיפה.

פרופ׳ אלון טל מודיע על תמיכתו בירוקים ◄ צפו

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. ירון חנן אמר/ה

  פרופ' אלון טל מלווה את פעילות הירוקים וארגטני הסביבה בחיפה שנים ארוכות והוא יודע היטב עד כמה הירוקים היו ממש מחלוצי המאבק למען הבראת מפרץ חיפה לאורך כל השנים! בהצלחה.🙏

 2. למה אתה משמיץ אמר/ה

  "אלון טל הוא בין הראשונים בקרב פעילי הסביבה בישראל שיצאו נגד גידול האוכלוסייה בישראל וטענו שהיא בעיה חברתית וסביבתית" (מתוך ויקיפדיה).
  אני סמוך ובטוח כי האן בעזרתו של פרופ' אלון טל, יצליחו להקטין מהותית את אוכלוסייתה של חיפה, מקום שקליש כמעט ולא הצליחה . אצלה ההגירה השלילית היתה מצומצמת. חבל כי תושבי הקריות לא יכולים להצביע בחיפה, אזי האן היה נבחר.

 3. אירית אמר/ה

  פרופ אלון טל הוא רציני מאוד הוא ואביהו יזמו ותמכו בתכנית לפינוי המפעלים המזהמים מצד אחד ופיתוח נרחב לעיר חיפה כעיר מטרופולין של כל ישובי הסביבה מתד שני. זו תכנית אדירה. אני ממליצה לעשות יום עיון בנושא. כל הכבוד לאביהו על היזמה האדירה

הגיבו כאן לכתבה