פרסום בחי פה

תגובות אחרונות

פרסום בחי פה

עוד כותרות בחי פֹּה

בחול המועד פסח יוצאים למוזיאונים בחיפה בחינם

בחול המועד פסח כל עם ישראל יוצא לטייל: בפעם...

אולגה בסוב זכתה במדלית ארד באולימפיאדה האירופאית – גאווה לחיפה

הישג יוצא דופן לנבחרת הישראלית באולימפיאדה האירופאית לבנות במתמטיקה מדינת...

שכנה • סיפור קצר מאת אילן סגל

טוב שכנה טובה ממרגרינה טובה. בין הדברים בהם בורך האדם...

התכוננו לחום ושרב בפסח • התחזית המלאה

(חי פה) - מנתוני השירות המטאורולוגי הישראלי עולה כי...

קבוצת "קול השכונות" הכריזה על תמיכה ברשימת הליכוד חיפה בראשות יניב בן שושן

(מודעה מטעם מטה הליכוד)

ביום ב׳ 18/9/23 הודיעו חברי קבוצת קול השכונות על תמיכה ברשימת הליכוד למועצת העיר חיפה. קול השכונות ששקלה בעבר לרוץ ברשימה עצמאית תשתלב ברשימת הליכוד כשראש הקבוצה ברוך דרור יוצב במקום ה-11 ברשימת הליכוד וסמיון גילסקר מהנהגת הקבוצה יוצב במקום ה-12.

קבוצת קול השכונות היא קבוצה חברתית הפועלת בשכונות החוף של חיפה: נווה דוד, שער העליה, שפרינצק, עין הים, בת גלים ובמיוחד בקריית אליעזר וחברים בה מאות מתושבי שכונות אלה.
מטרתה של קול השכונות היא לדאוג לתושבי שכונות החוף ובמיוחד בתחומים של שיפור חזות העיר, פינוי בינוי בשכונות, ביטחון אישי, חינוך, תרבות וספורט.
בדומה למטרות אלה הציגה רשימת הליכוד במצעה מטרות של דאגה לשכונות וחיזוק השכונות במיוחד בקידום פרויקטים של פינוי ובינוי וכן קשר על הממשלה והשרים והבאת תקציבים ממשלתיים.

צילום: דוד לוליקס
סימיון גליסקר, ח״כ יולי אדלשטיין , השר ניר ברקת , יניב בן שושן , ח״כ אופיר כץ , ברוך דרור , אלי בן דיין (צילום: דוד לוליקס)

סמיון גילסקר וברוך דרור ראשי תנועת "קול השכונות" ותושבי קריית אליעזר, מברכים על המהלך:

״המטרה הראשונית שלנו היא לדאוג לתושבי השכונות. פעלנו עבור קידום השכונות בחמש השנים האחרונות ושמנו מטרה לקדם את שכונות החוף, כל הרשימות איתן נפגשנו ואיתן פעלנו בעבר מדברות על דאגה לכלל תושבי חיפה כמקשה אחת, אך בעינינו קיים הבדל בין תושבי הכרמל ותושבי השכונות. שכונות החוף סובלות מזה עשרות שנים מהזנחה גורפת בכל תחומי הפעילות של העירייה, בתשתיות , בביטחון האישי, בחינוך, בתרבות ובמיוחד בחזות השכונה. פרויקטים של פינוי בינוי לא מקודמים והמשמעות היא שהתושבים חיים בסכנת חיים ממשית. בכרמל זה לא כך ויש מספיק רשימות שדואגות לתושבים שם. כשנפגשנו עם רשימת הליכוד והעומד בראשה יניב בן שושן ראינו זהות כמעט מוחלטת בין המטרות שלה למטרות שלנו ולכן החיבור והתמיכה הינם טבעיים. גילינו שרשימת הליכוד רוצה לקדם בראש ובראשונה פרויקטים של פינוי בינוי בשכונות ולעשות זאת בצורה רחבה ומשמעותית ולפני הכרמל. מי שלא מגיע מהשכונות לא מסוגל להבין את צורכי התושבים. הוא לא יודע מה המשמעות של לגור בבית מט לנפול, עם סכנת חיים מרחפת במקרה של רעידת אדמה או מלחמה כשהבתים לא מחוזקים ואין ממ״ד. גם הסביבה מאוד מוזנחת ומלבד שיפור החזות צריך לדאוג גם לשיקום פיזי של תשתיות עירוניות כמו מים ביוב וכבישים, יש צורך בתקציבים לתחום החינוך התרבות והספורט בשכונות. זאת במיוחד כשמדובר באוכלוסיות של עולים חדשים ואוכלוסיות שאין להן את המשאבים של תושבי הכרמל.

להבדיל מרשימות אחרות, הליכוד היא המפלגה היחידה שיכולה גם להבטיח וגם לקיים. לראש רשימת הליכוד יניב בן שושן, יש קשר ישיר עם שרים ח״כים ומשרדי ממשלה, כך שמבחינתנו יש כאן בשורה של הזדמנות אדירה לשכונות החוף שביום שאחרי הבחירות, יהיה להבטחות כיסוי, הליכוד בראשות יניב בן שושן היו היחידים שהיו מוכנים להתחייב לקדם את תוכנית הפעולה שהבאנו לפניהם ואנחנו בטוחים שביחד יהיה לנו את הכוח לבצע.״

יניב בן שושן בכנס הליכוד - ראש השנה (צילום: חי פה-TV)
יניב בן שושן בכנס הליכוד – ראש השנה (צילום: חי פה-TV)

יניב בן שושן יו״ר רשימת הליכוד למועצת העיר אמר:

אני שמח על תמיכתם של חברי קול השכונות ברשימת הליכוד למועצת העיר. אני מכיר את הפעילות שלהם למען תושבי השכונות בשנים האחרונות ויודע שהתושבים נמצאים בראש סדר מעייניהם. כשנפגשנו לאחרונה והתחלנו לדבר על תמיכה שלהם בנו, ראיתי דימיון רב בין האג׳נדה והמטרות שלנו. הליכוד בראשותי שם את השכונות בראש סדר העדיפויות שלו. אנחנו מאמינים שעיר חזקה תהייה חזקה רק אם השכונות שלה יהיו חזקות. כמי שמגיע משכונה אני יודע בדיוק מה התושבים שם צריכים ואני יודע שאהיה פה בשבילם ואלחם במועצת העיר כדי שיקבלו את המגיע להם. שנים של הזנחה צריכות להגיע לסיומן ועכשיו תורן היפה של השכונות.
אני מתכוון לנצל את הקשרים שיש לליכוד החיפאי עם משרדי הממשלה והשרים של הליכוד ולהביא לכאן תקציבים ולקדם בעזרתם פרויקטים בשכונות. גם פרויקטים של פינוי בינוי שלא קורים בשכונות כמעט בכלל צריכים להיות מקודמים ואני מתכוון לדרוש שיושם הדגש קודם כל על קידומם ובהיקפים גדולים. תושבי השכונות לא צריכים לסבול בגלל העירייה. מגיעה להם איכות חיים וסביבת מגורים בטוחה. אני מודה לברוך ולסמיון מקול השכונות על תמיכתם בנו ובטוח שלא נאכזב אותם.
אלי בן דיין (צילום: מיכה בריקמן)
אלי בן דיין (צילום: מיכה בריקמן)

אלי בן דיין מסר, אני מברך על חתימת ההסכם עם חברי קול השכונות בראשות ברוך דרור וסימון גליסקר. כחבר מועצת העיר מסיעת הליכוד תמיד נתנו דגש ודרישה להקצאת משאבים הן בתחום הפיתוח והתשתיות והן בתקציבים לטובת החינוך, תרבות ביטחון אישי, פינוי בינוי וחזות השכונות. אנו חברי סיעת הליכוד שמים בראש סדר העדיפות שלנו דגש על צמצום הפערים והגדלת התקציבים לשכונות. כתושב שפרינצק ונווה דוד וכמי שלמד בבית ספר עירוני א בקרית אליעזר אני מבין את הצורך במתן מיקוד לטובת שכונות החוף. אין לי ספק שהחיבור המצויין שנוצר עם ברוך וסימיון יהיה מכפיל כוח לעשייה. אנחנו נחזיר את הכוח לשכונות !!

הליכוד
הליכודhttps://hosting.gogeek.co.il/ben-shushan23/
הליכוד בראשות יניב בן שושן - מחזירים את הכוח לחיפה

כתבות קשורות לנושא זה

12 תגובות

 1. לא שאני חשובת שיניב בן שושון יש לו סיכוי להגיע ל 12 מושבים אבל בכל זאת מבהירה בפניו בכפעילה בקהילה משכונת ואד אלג'מאל – עין הים שמר ברוך דרור מ "קול השכונות" לא מייצג את השכונה שלי ובטח לא אותי . ולא ברור מי הסמיך אותו לדבר בקול השכונות.

 2. כל הכבוד סוף סוף מועמד מהליכוד בחיפה.
  כל שאר המועמדים למעט החרדים נתמכים ותומכים בשמאל ובהפגנות לדעתי.
  מקווים שמצביעי הימין בחיפה יצביעו לליכוד וליניב בן שושן וששאר המצביעים יצביעו עבור שאר המועמדים.

 3. מקום 11 ו-12 הם מקומות ריאליים ברשימת הליכוד למועצה?
  לא בטוח שמקומות 3-4 הם ריאליים.
  חחחח

  • הבוט אייל כוון היום להעביר ביקורת אלקטרונית על מועמד הליכוד?
   בדרך כלל הוא מכוון אוטומטית לבקר את השמאל והמפגינים חחחח עשיתם לו ריסטרט ןעידכון?

  • דובי קוראים לזה אובייקטיביות
   השמאל התקשורתי המחורפן מזמן שכח מהמילה הזו..

  • לזהות שונות בחשיבה האנושית.
   ביי ביי יא דובי ותודה על הביקורת האלקטרונית שלך

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

בחול המועד פסח יוצאים למוזיאונים בחיפה בחינם

בחול המועד פסח כל עם ישראל יוצא לטייל: בפעם ה-19: מעל 170 אתרי מורשת, מוזיאונים, סיורים מודרכים ברחבי הארץ ועסקי תיירות מהדרום ייפתחו בחינם...

אולגה בסוב זכתה במדלית ארד באולימפיאדה האירופאית – גאווה לחיפה

הישג יוצא דופן לנבחרת הישראלית באולימפיאדה האירופאית לבנות במתמטיקה מדינת ישראל ומערכת החינוך מתבשרות בהישג מעורר השראה וגאווה של נציגות נבחרת ישראל במתמטיקה, שהשתתפו באולימפיאדה...

מכבי חיפה: "זה לא חג החירות כל עוד 133 חטופים עדיין בעזה" ◄ צפו בסירטון המצמרר

לפני שריקת הפתיחה של ניצחון משחק הבית של הירוקים מכבי חיפה נגד האדומים הפועל באר שבע באיצטדיון ע"ש "סמי עופר" בחיפה שנערך ביום שבת, 20.4.2024 הקרינה...

שכנה • סיפור קצר מאת אילן סגל

טוב שכנה טובה ממרגרינה טובה. בין הדברים בהם בורך האדם עם לידתו נמצאת גם הראיה. נכון שישנן שיטות שימור ותרגולת המשפרות ומוסיפות רבות ליכולות שלנו....

התכוננו לחום ושרב בפסח • התחזית המלאה

(חי פה) - מנתוני השירות המטאורולוגי הישראלי עולה כי מזג האוויר בחג הפסח הולך להיות חם ושרבי. תחזית מזג האוויר ליום ראשון 21/4/24: מעונן...