באנר גורדון 230524
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר שבוע הספר העברי בקריית ביאליק - רחב
באנר קריית אתא עצמאות 080524
באנר מוזאוני חיפה 230624

תערוכת ״בתי הקולנוע השכונתיים של חיפה״ עוברת מקום

תערוכת הציורים "נוסטלגיה חיפאית - בתי הקולנוע של פעם״ של ד״ר דוד בר און אשר...

נעמי זידמן מחיפה – דוגמנית הבית בגיל הזהב

הנכנס בשערי הדיור המוגן Avantgarde Residence אשר ממוקם בלב...

שכנה | סיפור קצר | אילן סגל

טוב שכנה טובה ממרגרינה טובה. בין הדברים בהם בורך האדם...

"עיין ערך: דת" • פרק 3 • דת – הערך הפסיכולוגי

השאלות הקיומיות העובדה שהדת נוכחת בחיינו מראשית ההיסטוריה אינה מקרית....

בהוראת קליש… התקשרנו למוקד העירוני כדי להתלונן על חזיר ענק וזה מה שקרה ◄ צפו בשידור

(חי פה בהתמודדות עם חזירי הבר) – ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש רותם, הורתה להפנות את תלונות התושבים על חזירי הבר לממונה על המחוז במשרד הפנים פאיז חנא, ובכך למעשה הסירה מעצמה את האחריות לבעיה. המתקשרים למוקד העירוני 106 מקבלים תשובה כי עיריית חיפה אינה נותנת מענה לפניות תושבים בנושא זה וכי יש להתקשר לטלפון 073-3320941, אשר לדברי המוקדן הוא טלפון של משרד הפנים. כאשר התקשרנו לברר, לא הייתה תשובה מהעבר השני.


◄ התקשרנו להתלונן על חזיר ענק וזה מה שקרה:

(צילום: ירון כרמי)

הרימה ידיים

תלונות תושבים חוזרות ונשנות מופנות אל ראש עיריית חיפה, ד"ר עינת קליש רותם, בכל הנוגע לטיפול בבעיית החזירים בעיר. רבות נשמעות טענות מקרב הציבור על כך שנראה שראש העיר מתקשה לעמוד בתוכנית ההתמודדות עם חזירי הבר, אותה הציגה עם כניסתה לתפקיד. כעת מתברר כי ראש העיר החליטה להעביר את האחריות ממנה אל הממונה על המחוז במשרד הפנים, פאיז חנא, והורתה להעביר את כל התלונות שהגיעו אליה – למשרדו.

על פי גורמים במועצת העיר, שלחה אמש (רביעי 12/7/7/23) ראש העיר מייל פנימי למנכ"ל העירייה ניר מריאש ולמנהלת האגף לפניות הציבור נואית בן שמחון, בו ההוראה כי החל מהבוקר (חמישי) כל תלונות התושבים בנוגע לחזירים שהגיעו לעירייה ישירות אל משרד הפנים, וכן כי יינתן להם מספר הטלפון של משרדו של הממונה על המחוז.

חזירי בר בגינה בחיפה (צילום: ירון כרמי)

כזכור, בפגישה שערכה קליש רותם עם הממונה על המחוז במשרד הפנים, יחד עם בכירים בעירייה בחודש אפריל האחרון, ביקשה כי יאשר את יתרת תקציבים לטיפול בחזירי הבר, אשר לא אושרו במועצת העיר.

יו"ר ועדת הכספים סופי נקש וחברת הוועד עו"ד שרית גולן שטיינברג שלחו מכתב לחנא בעקבות כך, בו הציגו בפניו את התמונה המלאה מנקודת מבטן, ואת הסיבות בגינן לא אישרה מועצת העיר מספר סעיפים בתקציב. חנא, נכון ליום זה – חמישי 13/7/23, לא השיב לראש העיר בנושא, וייתכן כי זוהי הסיבה בגינה העבירה לפתחו את התלונות והטענות שקיבלה.

ממשרד הפנים נמסר בתגובה כי הממונה על המחוז טרם התייחס לנושא.

"צריך לפנות לממונה על המחוז כדי שיסיר את ראש העיר מתפקידה"

אביהו האן (צילום: יח"צ)
אביהו האן (צילום: יח"צ)

אביהו האן, יו"ר הירוקים של חיפה ומועמד לראשות העיר, מסר לחי פה: "קליש כושלת בתפקידה. היא הרימה ידיים מניהול העיר ומטיפול בבעיית החזירים שהיא יצרה, ולמעשה מפקירה את העיר. להתנער מאחריות זו לא תוכנית עבודה. אנחנו צריכים לפנות לממונה על המחוז במשרד הפנים, כדי שיסיר אותה מתפקידה ולא שהיא תשלח אותנו אליו כדי שהוא יטפל בבעיית החזירים בחיפה. הצעתי בעבר תוכנית סדורה למיגור החזירים מרחובות העיר, אותה איישם לאחר שאבחר לראשות העיר".


"קליש הביאה לכך שהעיר מוכת חזירים וממשיכה להתנער מאחריות"

שרית גולן שטיינברג (אלבום פרטי)

חברת מועצת העיר עו"ד שרית גולן שטיינברג המועמדת לראשות העיר, וחברת ועדת הכספים, מסרה לחי פה: "מועצת העיר אישרה מיליוני שקלים לטיפול בחזירי הבר, אך קליש שהביאה לכך שהעיר מוצפת ומוכת חזירים, ממשיכה להתנער מאחריות ולהטיל את האשמה על כולם. הפעם נמצא אשם חדש – הממונה על המחוז. זה מגוחך ועצוב בו זמנית שזו שמבקשת לקבל מהתושבים את קולם בשנית שולחת אותם למשרד הפנים במקום לטפל בהם".


ירון חנן: "זה הזוי ועצוב באותה מידה…"

ירון חנן (צילום: ירון כרמי)

ירון חנן, מוביל מטה התושבים להחזרת החזירם לטבע, מסר לחי פה:
פשוט טירלול מתמשך!
בכל יום נוסף קליש מביאה עוד חורבן לעיר. והחזירים רק מתרבים…
עידן קליש אמנם עומד להסתיים בסוף אוקטובר, אבל נזקיו ילוו את העיר ותושביה עוד תקופה ארוכה מאד, בלי קשר לראש העיר שייבחר. לכן חשוב לבחור היטב בבחירות הקרובות ראש עיר שבא עם תוכניות סדורות כיצד להתמודד עם הבעיות הגדולות שקליש תוריש אחריה ובעיקר בטיפול במכת החזירים! אנחנו במטה השכונות להחזרת החזירים לטבע, נשמח לסייע ולשתף פעולה.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

סמר עודה - כרנתינג'י
סמר עודה - כרנתינג'י
עיתונאית בצוות הכתבים של האתר חי פה • כתבת מוניציפלית, פלילים, סביבה ובריאות צרו קשר עם סמר באימייל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

50 תגובות

 1. כבר ידוע שקליש לא עובדת יותר, ושוב יש לשקול ברצינות שמגחע לנו התושבים, בהחלט החזר מסויים של מיסיי העירייה, לשנה האחרונה, העיר מלוכלכת, אין מענה רציני ב106, מטלטלים את התושבים, הקשעשים סגורים בדירותיהם, מפחדים לגשת לסופר לקניות. או לרדת לשפוך הפח. אין שרות לתושבים כבר כמה חודשים. ) עוד לפני שקליש "חלתה"כל מי שיבחר לראש העיר חיפה, בבקשה לדאוג, שיוחזרו לנו חלק ממיסיי העירייה. . זה המעט שמגיע לנו.

 2. This is what happens when you destroy their living space. Varida View was built by destroying the white mountain. What are the expectations…

 3. ראיתי את רשימת קליש למועצת העיר – אם זה לא היה עצוב הייתי צוחק.
  אלא שהבדיחה הזו הייתה 5 שנים על חשבוננו ועל חשבון עתיד העיר וחבל שנתנו לה להימשך ככה – אפשר היה לדרוש משרת הפנים להדיח אם הייתה פעולה מסודרת של כל הגורמים העירוניים שסבלו מהכשלון המתמשך שלה.

 4. להרוג אותם עצמאית ולמכור תבשר לנוצרים …יש הרבה עבריינים אם תארים ששולטים בחיפה ולא מעניין אותם התושבים יושבים אם התחת על הכיסא ואנשים נפגעים מחזירים ומהרבה דברים לא מסודרים בעיר והריסת כול הבתים הישנים תמא תמא לכול העיר ובתי עסק נורמלים חנויות תירות וכדומה…למה העיר לא מפותחת כמו תל אביב חיפה אמורה להיות מקום תחרותי ברמה גבוהה במיוחד עכשיו שכולם בורחים מיוקר המחיה במרכז

 5. could not any official in city hall control the situation? if they noticed that the mayor could not do anything about the problem with the pigs and the rest of the of problem concern the city? why did they let it become such major problems? complains without solutions does not work.you need some one who will work to resolve those problems. research all those who are trying to become the new mayors.

 6. לא שדה טעופה ולא היתחדשות עירונית עם כול האירגון פשע שיושבים שם שכול היום מלכלכים עלייך את לא קידמת כלום לו עשית כלום לכול היפיי נפש מהקריות אף אחד לו יבחר לא יונה ולא אביהו ובטח לא אותך

 7. לכול היפיי נפש שלום רב כולל אביהו אן הוה הראשון שהיה נגד להרוג את החזירים וגם את כן את עינת קליש גם את הרסת את העיר היפה שלנו את רוצה שגה טעופה תיבחרי אותו ליד הבית שלך לא קידמת כלום לו עשית כלום אמר שהשקעת את כול הכסף בק חיים שקל לא נתת כלום לו עשית את ואביהו אם שניכם הולכים הביתה

 8. שאלה" : אז למי פונים כיום עם פגישת חזירים?,?? איזה אבא/אמא, עונים במקום העיריה?? למי מעבירים הפיקוד הזה?? לאיזה מספר טלפון לצלצל,? יש בכלל מי שעונה כיום?,?? רק למידע כללי. תודה מראש

 9. ראשת עיר הכי כושלת שיכול להיות , לא רק בחיפה אלא מאז קום המדינה , בכל המדינה !
  מחרבת מה שאפשר + אחראית להמשך הארנונה השערורייתית כאן

 10. נו ו..? מה הפואנטה שלכם? שאין באמת שום בעיה ולכן התלונב לא זוכה להתייחסות? מה מפריע לכם?

  החזירים לא מפריעים לנו ואין סיבה שנפריע להם. תנו להם ולנו לחיות בשקט ושחררו אותנו כבר מהאג'נדה העלובה והמיותרת הזו

 11. אם החזיר בגודל של מאזדה…. תשלם כמה כסף שצריך לצוות מיקצועי מגן החיות בחיפה שיתפסו אותו. תקנה במה פרטית בנניח טיילת דדו, כולל אישורים מהעיריה וכל אלה שאחראים על חיות ובטיחות. ותציג שם לראווה את החזיר הכי גדול בהיסטוריה של האנושות כולל מתקופת הדינוזאורים. מבטיח לך שחזיר בגודל מאזדה שבטח שוקל איזה 2.5 טון… יביא לך המון פרסום עולמי וכסף רב.
  או שעדיף שתשב בשקט עם ההגזמות שלך.

 12. תנו תקציב לעיקור/סירוס.רק לא להרוג.לא חזירים אשמים,שהם בעיר.זה יקח זמן וכסף,אבל יפטור את הבעיה לשנים ארוכות.
  לכן יש תקציב העירייה.אפשר לבקש עזרה מהממשלה,עיריות אחרות.
  לעשות גדר בין עיר ליערות הצמודים.
  לכן יש תקציב

 13. גם אני רואה חזירים בעיר. הם לא מפריעים לי ואני לא מפריע להם. נכון, עדיף שיחיו בטבע, אבל מפה ללהפוך את זה לבעיה מרכזית, הדרך ארוכה. יש לעיר בעיות רבות, הרבה יותר משמעותיות מחזירים משוטטים.

 14. החזירים הם מתקופת יונה יהב,
  קליש קיבלה עיר הרוסה ללא תקציבים ועשתה פה ניסים,

 15. למען ההגינות, חשוב להיצמד לעובדות; עינת קליש לא יצרה את "בעיית החזירים".
  הימצאותם של חזירים ברחובות העיר נובעת מכך, שבני-אדם מתרבים בצורה חסרת אחריות, בונים בלי סוף ומזהמים כל שטח שנשאר – – לחזירים המסכנים אין כבר לאן ללכת, אין להם מים ואוכל, בעיקר בקייץ (בחורף תמיד רואים פחות מהם).

  מועמדים לראשות העיר שמציעים פיתרון סופי של השמדה המונית, מוזמנים לצפות בכמה סרטים דוקומנטריים שמתעדים את השואה, הם בטח נורא יהנו.

  • דרור היקר שעולה לכיתה ד'. דבר ראשון מזל טוב והצלחה בלימודים.
   עכשיו אין קשר בין החזירים בחיפה לבין התרבות האדם… העיר חיפה גדלה בכמה מאות אלפים בדור האחרון (30 שנים) לעומת זאת.. ערים כמו ניו דלהי, קהיר, ניירובי, מוגדישו, הנוי, וריו דה ז'אנרו.. רק ב15 שנים גדלו במיליוני תושבים, יותר מכל מדינת ישראל. ושם אין חזיר אחד.
   החזירים בחיפה כווולם היו במקום הטבעי שלהם – שטח עצום… שבני אדם ב90 אחוז ממנו לא נכנסים. השטח הזה נקרא: יערות הכרמל.
   אבל. יום אחד. כמה מטומטמים מעספיה שרפו את כל היער הזה… ואז החזירים עברו למקום הטוב השני – העיר עצמה. זהו. פשוט.

  • ובקנדה האוכלוסייה שלהם גדלה קצת ויש להם איילים ברחוב.
   מה הקשר מחט לתחת – ומה קשורה ניו דלהי לחזירי הבר בחיפה.
   החזירים שהיו ביערות הכרמל נותרו ביערות הכרמל, החזירים שחיו בתחומי העיר חיפה וחורשותיה נדחקו, מקורות המים שלהם יובשו (נשאבו) ורשתו את הסביבה שלהם בכבישים ושכונות, כך שכם אם ירצו לעבור מחורשה אחת לאחרת יהיה חייבים לעבור בחלקים עירוניים. לסלף את המידע לא יעזור לך להסתיר את העובדה שהנזק שהאדם יצר לבית הגידול שלהם ושל אחרים הוא בלתי הפיך והתוצאות לא מאחרות להגיע.
   גם לא ישנה את העובדה שהם אינם מפריעים יותר מחתולי רחוב, ואיני רואה אותה ממציא תיאוריות מופרכות או פתרונות הזויים כדי להקטין את האוכלוסיה שלהם בעיר.

 16. למה לא תתפסו כמה תרדימו אותם וילא ללבנון .או שתסגרו אותם בחווה מיוחדת וץאכילו אותם מהשאריות של בתי מלון כמו בלאסוגאס

 17. הוי קליש ההבטחות שלך לפני הבחירות התמוססו איך שנכנסת לתפקיד.מתקרבים לרגע האמת.נבחר ראש עיר שיכבד את זכויות התושבים.שידאג לנקיון העיר.שיפתור את בעית החזירים.שיחשוב פעמיים לפני העלאת הארנונה.שידאג להקצות מקומות חנייה.שיקזז ויאחד משרדים בעיריה.שיבטל את איגוד המיים.שידאג לרבד את הכבישים.שלום קליש ולא להתראות.את אכזבה

 18. החזירים לא מפריעים לאיש. לא מבין מה כל הדיבור לגביהם.. בחיים לא ראיתי חזיר תוקף איש לעומת אנשים שמציקים להם. כשאנשים ילמדו לזרוק את הזבל שלהם לפח ולא על הריצפה כמו שעושים ברכוב התיכון, אולי החזירים יפסיקו להגיע. בקיצור אנשים אשמים ועוד יש להם את החוצפה להאשים את החזירים

 19. רק תזכרו שקטליש לא הביאה את החזירים. רשות הטבע והגנים דיווחה כבר ב 2006 על כניסה מאסיבית של חזירי בר. ומי היה ראשש העיר.. נכון אדון יהב שכיום מבטיח ומבטיח… מה בדיוק. . ? והבעיה לא התחילה אף איתו אלא בשלהי תקופת מצנע שלא עשה דבר כשלקחו לחיות הבר את כל שטח המחייה שלהם ובנו ללא תכנון מוקדם את הגנים הבהאיים. מה חשבו בדיוק הגאונים בזמנו.. לאן יילכו כל חיות הבר ככשלוקחים להם את שטחי המחייה. אנחנו האשמים בכך.

  • הפתרון הוא להבין שטין טעם להתלונן ולחפש "פתרונות" כי אין כאלו באמת – מבינים שאין בעיה עם זה שהם כאן זו חלק מהמציאות והווי החיפאי כבר עשרות שנים והכל עדיין בסדר.
   ולהשאיר להם מרחב מחייה כלשהו, להפסיק להרוס בתי גידול ולחסום אותם עם כבישים ובנייה, אחרת באמת כבר לא תיהיה להם ברירה חוץ מלשהות בעיר

 20. EVERY ONE COMPLAIN,YOU ALL KNOW THAT THIS IS A BIG PROBLEM,BUT NO ONE CAME OUT WITH THE SOLUTION,SOME BLAME THE NEW BUILDINGS THAT TAKE AWAY FROM NATURE,I AGREE ,BUT KNOWING IT AND COMPLAINING,DOES NOT BRING ANY SOLUTIONS ,IF SOME ONE COME WITH ANY HINT OF A SOLUTION OTHERS WILL FIND FAULTS WITH THEM. IN OCTOBER YOU HAVE A CHANCE TO REMEDY THAT,MAKE SURE THAT YOU VOTE FOR A NEW MAYOR THAT HAVE A VALID PLAN TO SOLVE THE PROBLEM,BECAUSE IT WAS NEGLECTED FOR SO LONG ,IT WILL BE MORE DIFFICULT. SO ,HAIFAS' RESIDENTS,IT'S UP TO YOU. BY CHOSING THE RIGHT MAYOR THAT WILL BRING BACK THE BEAUTY OF THE GREAT CITY,HAIFA.

  • לא חכם במיוחד להאשים את התושבים. התושבים ניסו להדיח את הגב' קליש אך ללא הצלחה. היא נאחזת בכיסא על אף כל כשלונותיה.

  • באוקטובר אנחנו נצביע עבור דברים "קצת" יותר חשובים מ"בעיית" החזירים שלא באמת מפריע לאף אחד חוץ מלקומץ רועש.
   כלכלה, תחבורה, תשתיות, צמחייה, הווי, חינוך, שירותים לאזרח, לאזרחים ותיקים, שמירה על הטבע והסביבה, מקורות המים, בטחון והרשימה ממשיכה…
   שים לב שלעניין חזירי הבר אין שום חשיבות והוא רק משמש כדי להסיח את הדיון מהדברים החשובים והמשפיעים באמת

 21. אין קשר לשכונות שנבנו בחיפה אלא לריבוי לא מבוקר עקב ביטול הדילול שהיה נהוג בעשור שלפניה והצליח לאזן.
  כל תאורית 'פולשים לבתי גידול' – קודם כל חזיר הבר הוא הפולש מהואדיות לשכןנות. לא הרסו להם שום בתי גידול – בין שנות ה90 ל-2020 כלומר 30 שנה שטח הואדיות בתוך שטח חיפה הצטמצם ב-3.5 אחוז. אז זה לא מסביר כלום בקשר לחזירי הבר.

  • החזירים עברו להסתובב ברחובות כבר בתקופת יהב באיזורים כמו רמז, האוניברסיטה ורמת אלון.
   אני זוכרת בחצר ליד הבית שלי ובפחים ברמת אלון חזירים כבר ב2016 בוודאות. גם חזירים גדולים שבאים כל יום בדיוק באותה צורה שקורית היום, רק שזה היה רק ברמת אלון
   יהב לא טיפל בבעיה הזו גם אז.
   בנוסף אומרים שמה שגרם להם להתחיל להסתובב בשכונות הם בגלל המנהרות ונחל הגיבורים, שאלה דברים שקרו במשמרת של יהב. (ואני לא אומרת לא לסלול כבישים, אבל כנראה שהתכנון נעשה בצורה שלא מתחשבת בדברים כאלה ובלי אנשי מקצוע נכונים)

   ממה שאני זוכרת החזירים התחילו להיראות ככ הרבה במקומות אחרים כמו נווה שאנן יותר בקורונה… לדעתי זו הסיבה העיקרית שהם ככה עכשיו
   מי שאומר לך שתוך 3 חודשים הם יפתרו את הבעיה משקר ומזלזל בתושבים.

 22. תמשיכו לבנות שכונות חדשות וביניינים חדשים בחיפה ולהרוס את שטחי המחיה של חזירי הבר, והבעיה לא תיפטר.

 23. טוב …בואו נבדוק את העובדות לאשורן ….מדובר בחיית בר בסדר גודל די גדול , בעלת אינטליגנציה גבוהה שתושבי חיפה המפונקים והאטומים פלשו בחוצפתם לאיזור המחייה הטבעי שלה , שנים רבות הירשו החזירים את הסגת הגבול הזו מתוך תיקווה שהתושבים יחיו לצידם בהתחשבות מבלי לפלוש לאיזורי המחייה ביערות הכרמל שופעי הירוקת והצל ,מקום מחייתם ומקלטם הטבעי וההיסטורי של החזירים אוהבי השלווה והטבע…..לפתע מבלי כל אזהרה מוקדמת פלשו בני בלייעל אלו ,לשטחי המחייה הללו והחלו לסלק ולכרות את שטחי היער של החזירים הנחמדים אוהבי השלווה …עכשיו יש לחזירים החיפאים בעיה …..איך למנוע מהחזירים האנושיים להמדיך בפלישתם החזירית ואיך להוציא אותם אלו שכבר פלשו מהשטחים שכבשו ללא רשות מהחזיריםתושבי האיזור המקוריים…..לכן הם מינו את ראשת העירייה מטעמם הגברת אוהבת הטבע והמקסימה עינת קאליש רותם לחנך ולהחזיר את החזירים האנושיים למקום אליו הם שייכים במכלאות שמשם יצאו….כל הכבוד …

  • מה לעשות, האוכלוסייה גדלה וצריך לתת קורת גג. הרי לא ממש מציאותי לחשוב שנוכל להסתדר עם מה שנבנה עד שנות השמונים, נכון?

 24. תמשיכו לבנות שכונות מגורים ובנינים ולהרוס את בתי הגידול של חזירי הבר וזה מה שתקבלו!!!

 25. יופי קליש יופי אישה למופת ככה את רוצה שיבחרו בך?? החזירים הופכים את כל העיר ולא מסתפקים בפחים הם משחיתים גינות ירק הרסו לי 2 גינות של בטטה לבנה אכלו לי הכל כל כך מרגיז חוסר האכפתיות כמה כבר אפשר איתם לדלל אותם בדחיפות או שהתושבים יקחו את החוק לידיים

  • מי שאמרו 'רק לא יונה' ותלו תקוות גדולות אוכלים את הכובע

  • קח את החוק לידיים, אולי בטעות תהרוג ילד של השכנים שלך. יהיו לך חיים נהדרים אח"כ.

   עדיף שמי שלא אוהב טבע עירוני, יעבור לגור בעיר אחרת.

  • כמה בטטות אכולות לגמרי מצדיקה שימוש בנשק ירי והריגה.
   אנשים כמוך צריך להוקיע מהחברה, אולי מישהו "ייקח את החוק בידיים" ויעשה את זה

 26. ראש עיר שהיא וממלא מקומה התגלו ככישלון קולוסלי והכל על גב התושבים.
  קליש, מדוע את בכלל מגיעה ללשכת ראש העיר? מוטב תעשי אם תואילי לשבת בביתך ולהפנות התושבים לשר הפנים.
  אין גבול לחוסר הבושה.

 27. צריכים לתבוע אותה על כל הכספים שלנו שביזבזה בגלל ניסוי וטעיה ושטויות שהמציאה לטיפול בחזירים וכל התביעות והנזקים שהיו ועוד יהיו שאנחנו התושבים נשלם.
  רטשת העיר הכושלת ביותר שהיתה בחיפה ובישראל.
  חסרת כל הבנה בכל נושא. הרסה את כל הקשרים עם התקשורת, עם פוליטיקאים שהיו למען חיפה, עם כל מי שרק אפשר.
  צריך לתבוע אותה על הרס העיר.
  מקווה שאין תושב אחד שיצביע לה שוב. טעות חמורה של כולנו שהצבענו לה ! ההבטחות שלה התגלו כשקרים גסים

 28. דוקטור מקולקליש הרימה ידיים ולא מסוגלת לטפל בחזירי הבר ולכן גם החליטה שלא לנסות לרוץ שוב לראשות העיר. 'זה כשלון ענק שלי ואני לוקחת אחריות מלאה ולא הייתי מסוגלת להתמודד ולכן אין סיבה שאתמודד בבחירות.'

  • בימי כ"ץ כשר תחבורה ועד רגב חיפה הפסידה תקציבי עתק בגלל ראש העיר , רחובות העיר נותרו מלוכלכים לא גזמו צמחיה כך המדרכות נחסמו נוצרה,סכנה להולכי הרגל . כבישים לא טופלו . יחסים עכורים עם העובדים . גם נושא החניה הבאיש .

  • שטויות, הרי יונה יהב ובורובסקי מתמודדים – אם הם יכולים אז כל אחד יכול

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

ייערך שיתוף ציבור בתוכנית הקזינו • הדיון בוועדת המשנה לתכנון ובנייה

(חי פה) - ועדת המשנה לתכנון ובנייה בחיפה התכנסה ביום ב' 24/06/24 ודנה בעתיד בניין הקזינו בבת גלים והתכנית להפיכתו לבית מלון. מתנגדים משכונת...

סאמר בלאן מחליף את בשארה עבסאוי כנשיא רוטרי סטלה מאריס בחיפה

ביום חמישי 20/06/24 קיים מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה טקס מרשים של חילופי נשיאים בהיכל עיריית חיפה, במסגרתו העביר הנשיא היוצא רו"ח ועוה"ד בשארה...

ד"ר דורון מייזלס – רופא חדש בצפון

ד"ר מייזלס, מומחה ברפואת ילדים, הצטרף למרפאת כללית ביקנעם עילית ד"ר מייזלס (35), נשוי + 1, מתגורר בקרית טבעון. הוא בוגר לימודי רפואה בהצטיינות מהטכניון....

אחמד ספי, מנהל אדמיניסטרטיבי חדש במרפאת כללית

אחמד ספי (38) תושב דיר אל אסד, בוגר B.A בניהול מערכות בריאות במכללה האקדמית רמת גן ותואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת תל אביב. בעברו...

בוטלו קנסות לתלמידים בחיפה שלא הצליחו לתקף רב קו באוטובוס

(חי פה) - הורים של חמישה ילדים הלומדים בבתי ספר בחיפה פנו לנציב תלונות הציבור והלינו על כך שילדיהם קיבלו דוחות בגין אי-תשלום דמי...