באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר גורדון 230524
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר קריית אתא עצמאות 080524
באנר שבוע הספר העברי בקריית ביאליק - רחב

המלון בבת גלים נבנה במהירות הבזק על אף שהוא חוסם את קו החוף

זוהי כתבת המשך לכתבה שפרסמתי לפני כחודשיים בתקופת הבחירות...

מגדלי חוף הכרמל – ״המפלצות״ שעל החוף

מגדלי חוף הכרמל קמו על רצועת קרקע שהיתה שייכת...

להגמיש תבניות, לחשוב בצורה רגשית • על הספקטרום האוטיסטי

אוטיזם הוא תופעה שמוגדרת כשונות נוירולוגית המאופיינת בעזרת קבוצת...

האמנית ריטה בנימינוב • תערוכה על יופייה של העיר חיפה

במתנ"ס הדר "ביתנו" השוכן ברח' ירושלים 29 בחיפה, מתקיימת...

שידור ישיר ◄ יונה יהב מכריז על התמודדותו על ראשות העיר חיפה לקראת בחירות אוקטובר 2023

יונה יהב, ראש עיריית חיפה לשעבר, הכריז הערב (שלישי 13/6/23), במסיבת עיתונאים שנערכה במלון לה-קאפלה בקניון קסטרא, כי הוא יתמודד על ראשות העיר חיפה בבחירות הקרובות שיתקיימו בחודש אוקטובר הקרוב.

◄ יהב מכריז על התמודדות במירוץ לראשות העיר חיפה

(צילום: סמר עודה-כרנתינג'י – חי פה-TV)

זמן עד למיגור מכת החזירים בחיפה
(90 יום מכניסת יונה יהב לתפקיד)

0
Years
:
0
Months
:
0
ימים
:
0
שעות
:
0
דקות
:
0
שניות

יונה יהב, בן ה-79 (יליד 1944), נשוי לפרופ' רבקה יהב, ולהם שתי בנות משותפות וילד מנשואיה הקודמים. יהב נבחר לכהן כראש עיריית חיפה בשנת 2003, מטעם מפלגת שינוי ומפלגת הירוקים בחיפה. בשנת 2008 הוא נבחר לקדנציה שנייה ובשנת 2013 הוא נבחר לקדנציה שלישית.

בשנת 2018 יהב הפסיד לקליש במירוץ לראשות העיר. השנה, בבחירות 2023 הוא יתמודד מול כעשרה מועמדים נוספים, במירוץ לראשות העיר.

יונה יהב (צילום: ירון כרמי)
יונה יהב (צילום: ירון כרמי)

עשייתו של יהב ופרויקטים אותם קידם אך קליש ביטלה

במהלך כהונתו של יהב, נבנתה שכונת נאות פרס שנקראה על שם נשיא המדינה התשיעי שמעון פרס, החלה בנייתה של שכונת רמות זמר ואושרה תוכנית מתאר חדשה לעיר. הוא יזם והקים את "קמפוס הנמל" והפך את בית ספר נירים לבית ספר המתמחה בווטרינריה, הכולל שש פינות חי.

יהב הקים ופתח בית ספר לאומנויות, "חיוואר" במגזר הערבי, וחטיבה עליונה לבית הספר אלכרמה. כמו כן בתקופת כהונתו נפתחו בחיפה שני סניפים של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", תנועת נוער המשלבת ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. פרויקט שהיה השנה בסכנת סגירה עקב בעית תקצוב.

בתקופתו של יונה יהב נבנו ונפתחו מנהרות הכרמל, מנהרות אותן יזם וקידם ראש העיר הקודם, עמרם מצנע. במהלך כהונתו של יהב נבנו מספר כבישים מרכזיים, בהם כביש נחל הגיבורים וכביש עוקף קריות, ושודרגו בעיר מאות קילומטרים של כבישים שכונתיים.

יהב יזם וקידם את פרויקט הדגל – "המטרונית", שהחל לפעול ברחבי העיר חיפה. המשך הפרויקט המתוכנן ברכס הכרמל נעצר בתקופת ראש העיר קליש רותם.

כמו כן החל במהלך כהונתו פרויקט הקמת "מרכזית המפרץ" שנחנך בכהונת ראש העיר קליש. פרויקט נוסף אותו יזם וקידם יהב היה פרויקט הרכבלית שנועד לחבר את מרכזית המפרץ ואזור הצ'ק פוסט עם הטכניון ועם אוניברסיטת חיפה. כמו כן קידם מיזם קאר טו גו שהחל לפעול בשנת 2017 ברחבי העיר אך שלוש שנים לאחר מכן ראש העיר קליש החליטה לסיים את ההתקשרות עם החברה והפרויקט בוטל.

יהב קידם את בניית הטיילת בחוף הים, וקישר בין טיילת חוף הכרמל, טיילת שקמונה והתכנון היה חיבור רציף של הטיילות עד טיילת בת גלים. יזם והקים את פארק הכט, הסקייט פארק ובתקופתו הוכרזה שקמונה כשמורה

בתקופת כהונתו של יהב שופץ היכל הספורט ברוממה, הוקם אצטדיון סמי עופר, נבנה ן הספורטק החדש בנווה שאנן. כמו כן הוקם מסלול אופניים אולימפי לאופני הרים באזור נחל אזוב. בכל הקשור לספורט ופנאי יהב קידם מרוצים ותחרויות בעיר, ביניהם מרוץ המדרגות , "מרוץ חיפה" "האיש החזק". מרוצים שבוטלו בתקופתה של קליש.

יהב רצה ליצור פתח מחזית העיר אל הים ולפתח מרחבי בילוי ותיירות באזור הנמל. על כן תבע מרכבת ישראל לבצע שיקוע של המסילה באזור המוניציפלי של חיפה. בשנת 2010 הציעה רכבת ישראל, כחלק מהתוכנית לחשמול מסילות הרכבת, לשקע רק חלק קטן ממתווה המסילה, שאורכו 7 ק"מ. יהב דרש לשקע את מסלול הרכבת לאורך כל תוואי נסיעתה בעיר. דרישה זו נדחתה ועיריית חיפה יצאה למאבק בשיתוף החברה להגנת הטבע וארגונים חברתיים וירוקים. בפברואר 2012 הגיעו הצדדים לפשרה, לפיה התחייבה רכבת ישראל לשקע 1.6 קילומטרים בפארק הכט בתקציב של עד חצי מיליארד ש"ח. בתמורה התחייבה עיריית חיפה שלא לפעול כנגד ההחלטה לעבור לרכבת המונעת על ידי חשמל.

יונה יהב מסר בכנס ההכרזה:

"חיפה זקוקה לראש עיר אמיתי, שיודע לחלום, לתכנן ולהגשים"
"חיפה בראשותי תשוב להיות בירת הצפון ובירת כלכלת העתיד של ישראל"; "תוך 90 מכניסתי לתפקיד החזירים לא יהיו פה יותר"; "נחזיר את הביטחון האישי לתושבים – אקים סיירת ביטחון בשיתוף עם המשטרה"

"אני פטריוט חיפאי כל חיי. לפטריוט חיפאי אין גבול, אין גיל ואין מחסום שיכול לעמוד בינו לבין עירנו האהובה חיפה. זו שליחות חיי, ותפקיד ראש העיר הוא תפקיד חיי.בשנים האחרונות הייאוש השתלט על חיפה. זו אחת השעות הקשות של העיר. חיפה צריכה שיאמינו בה ובפוטנציאל שלה, שיאמינו בתושבים שלה. חיפה בראשותי תשוב להיות בירת הצפון, בירת כלכלת העתיד של ישראל".

"חיפה בראשותי לא תשלם אגורה אחת כשכר לימוד. אכנס לתפקידי מיד עם חזון, ניסיון ותכנית עבודה מלאה.חיפה מקבלת ראש עיר מלא-מלא, במחויבות ואחריות מלאה".

"אחדש את האמון עם כל משרדי הממשלה. זו לא שאלה של תמיכה פוליטית – ממשלת ישראל ומשרד האוצר נותנים תקציבים למי שיודע לממש אותם, ולמי שיודע לבצע פרוייקטיםגדולים. חיפה צריכה ראש עיר אמיתי, שיודע לחלום ולהגשים זו דרכי – לחלום, לתכנן, ולהגשים. לחיפה תהיה דלת פתוחה אצל כל שר, ולא משנה של איזו ממשלה.אחזיר את פרויקט שיקוע הרכבת, נרחיב את שטחי העיר התחתית וקמפוס הנמל".

״חזירים ואנשים לא יכולים לחיות יחד"
באשר לבעיית החזירים ברחובות העיר, התחייב יהב: "תוך 90 ימים מחזרתי לתפקיד ראש העיר, נרחיק את כל תופעת החזירים. תושבים וחזירים לא יכולים לחיות ביחד. נוציא את חזירי הבר מחיפה בנחישות וברגישות"

יהב אף הבטיח להתניע מהלכי התחדשות עירונית, שבשנים האחרונות חיפה לא קידמה:
"צריך לחדש את השכונות בחיפה, לתת תקווה לכל שכונה ולכל רחוב, שאפשר לעבוראת תהליך ההתחדשות ופיתוח. כפטריוט חיפאי, אין רחוב שאני לא מכיר. נעשה את זה תוך שמירה על אופי ומרקם החיים בשכונות. למדתי מטעויות העבר, נעשה זאת ברגישות ובתיאום".

"אעקור את העבריינות מחיפה"
בנאומו התייחס יהב גם לנושא הביטחון האישי אשר הידרדר בחמש השנים האחרונות. "תופעות של ונדליזם, מרוצי מכוניות, דברים שמעולם לא היו בחיפה, נכנסו בשנים האחרונות לעיר. בתוך 4 חודשים אקים מחדש סיירת ביטחון בשיתוף עם משטרת ישראל. נוסיף עשרות שוטרים וניידות בעיר. אגייס את התקציבים לכך ואעקור את תופעת העבריינות מחיפה. חיפה תחזור להיות עיר בטוחה".

"משקעים אישיים לא יהיו תכנית עבודה – תם עידן המחנות בחיפה"
יהב הדגיש בדבריו כי בכוונתו לשתף פעולה עם כל הגורמים – "גם עם אלה שיתנו את קולם לאחרים. אני מתחרט על המאבקים האישיים שהיו לי בחיי. משקעים אישיים לא יהיו תכנית עבודה!" יהב הדגיש כי מערכת הבחירות הקרובה היא גורלית לעתידה של חיפה, וקרא לנהל "מערכת בחירות הגונה והוגנת. אסור לנו להוריד אותה נמוך".

יהב התייחס לשמועות לפיהם כבר יש מי שמנסה לקדם "קמפיין גילנות" כנגדו.
"ללעוג לאדם בשל המראה שלו, בשל המוצא שלו או בשל גילו – זה נמוך. הכי נמוך שאפשר לרדת אליו זה קמפיין גילנות".

יהב ביקש מתומכיו שלא להיגרר להשמצות ועלבונות.
"אנחנו מתמודדים כדי להשיב את חיפה למסלול. הבחירות הקודמות הסתיימו וכבודה של עינת במקומה מונח. אנהג בבחירות האלה כמו ג'נטלמן חיפאי ובדרך הזו אוביל גם את העיר. תם עידן המחנות בחיפה. הוא לא קיים יותרמבחינתי. חיפה זקוקה למנהיגות מאחדת בראשותי. כך יהיה וכך אעשה".

לסיום אמר יהב בהתרגשות:
"אני שב לתפקיד ראש העיר, לא כדי לקבל גביעים ומדליות על האיצטדיון היפה ביותר בארץ, על פרויקט העיר התחתית, על מנהרות הכרמל, חזות העיר ויופיה, או אירועי התרבות המדהימים שהקמנו פה. אני שב בשם אתגרי העתיד: חיפה קראה לי, חיפה זקוקה לי ואני פטריוט חיפאי"

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

סמר עודה - כרנתינג'י
סמר עודה - כרנתינג'י
עיתונאית בצוות הכתבים של האתר חי פה • כתבת מוניציפלית, פלילים, סביבה ובריאות צרו קשר עם סמר באימייל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

23 תגובות

 1. יונה יהב יחזיר את חיפה למקום טוב אחרי ההרס של קאליש, כול המתמודדים לא ברמה שלו וחלקם מחוברים לקבלנים שיש להם אינטרס אישי תשאלו את מס' 2 של עציוני המועמד בבחירות אילו

 2. סוף סוף!! והפעם לכל מי שסכל לו בקודקודו מוזמן להצביע ליונה שלא כמו בפעם הקודמת. ראיתם מה קרה? אם יש מי שיכול וראוי להוביל את חיפה קדימה הרי שזה רק יונה יהב.

 3. יהב מתגאה שאישר את תכנית המתאר החדשה לחיפה.
  באם אחד מהיועצים הבכירים של התכנית ישב באותו הזמן בבית הסוהר – כל הקרדיט מגיע ליהב.
  באם בעקבות אישורה של התכנית הוגשו ועוד יוגשו תביעות במיליארדים, כן אלפי מיליונים, כנגד עירית חיפה – כל הקרדיט מגיע ליהב .
  באם יבחר שוב יוכל להמשיך .

 4. יונה עשה המון לעיר חיפה, מקווה שיחזור בגדול וציל אותנו מקליש שהרסה את עיר. אין נקיון, חזירים בכל מקום ארנונה עולה, לא בנתה כלום..לחשוב שיונה בנה פארק הכט..היא בכלל לא חושבת על פרויקטים כאלה…לא מצליחה לנקות רחוב

  • חיפה מצולקת מ-20 שנות הרס של יוהרה יהב ומקולקליש.
   עשו עמנו חסד ואל תבחרו במי שכבר הרסו מספיק.
   יש אופציה שפויה של אדם שמנוסה בעבודה במועצה וצריך לתת לו מול כל נתיגי הנדלן ועורכי הדין חלקלקי הלשון – אביהו האן.

 5. לאחר קריאת התגובות, קשה להשתחרר מהתחושה ששכירי המקלדת בשירות צוק וקליש חזרו לפעולה, מה שמעיד אולי על הלחץ הגדול בו נמצאת קליש. אחרי כמעט חמש שנים בתפקיד שגדול עליה בכמה וכמה מידות, הגיע הזמן שקליש תיקח אחריות על מעשיה ותפסיק להאשים בכל את קודמיה. מצפים מקליש וצוק, שבניגוד לקמפיין הבחירות הקודם שלהם, שהיה אחד המתוחכמים אבל גם אחד הנמוכים ביותר שידעה חיפה, ינהלו הפעם מערכת בחירות הוגנת, הגונה ונקייה.

 6. מי פיתח וקידם את התמ"א 38 ההרסנית ברכס הכרמל?
  מי טיפח וקידם את מהנדס העיר להריסת רכס הכרמל בעל האמירה "אנו מפתחים את העיר"?
  מי טיפח וקידם את המהנדס העירוני הכזבן הסדרתי להוצאת היתרי בנייה מכוח תמ"א 38 על בסיס הצהרותיו הכוזבות ובניגוד לחוק?
  מי יקדם את הרס הכרמל אם ייבחר לראש העיר?
  על כל השאלות תשובה אחת…

 7. יונה יהב מגלומן לא קטן שמכניס את קופת העיריה למצוקה חובות נוראיים, יונה החל בטירוף הבניה בכרמליה והפך את השכונה מהשכונה יוקרתית לשכונה ללא ביקוש בכלל בגלל מצוקת החניה והצפיפות המטורפת, יונה דרדר את ערך הנכסים על ציר מוריה
  בשל מסיבות הרחוב שלו ,ערך הנכסים ירד על הציר ב30 אחוז
  בשל ירידה מוחלטת בביקוש ובריחת אוכלוסיה חזקה.
  בתקופת יונה יהב עלתה הארנונה בסכומים דמיוניים .
  בתקופת יונה עובדי עשו מה שבא להם איך שבא להם .
  יונה הוא לא הפתרון ,יונה הוא הבעיה

 8. עירייה ששונאת ומתעמרת בתושבים כמו שהיה בתקופתו של יהב חיפה לא ידעה מעולם.
  תודה לקליש שבאה לקראת התושבים ואיפשרה חניה חינם ל 20 דקות ושמרה על העיר מפני חזירי הנדלן… שיהב מכר להם את חיפה בתקופתו.

 9. חוץ מלהעלות את הארנונה בחיפה לשיאים חדשים יונה יהב לא תרם דבר לחיפה. אין קןנים לסחורה העבשה שלך יהב.

 10. ישר כח ידידי מר יונה יהב. לידיעתך , ראש העיר הגב' ד"ר עינת קליש רותם אהודה מאד בבירת הצפון – חיפה וכי היא תמשיך בתפקידה. ערב נעים.

 11. אומרים שלפעמים רק כשמאבדים משהו לומדים להכיר בערכו. דבריך מרגשים, יונה. חיפה משוועת להנהגה מאוזנת ושקולה. עם נסיון, עם היגיון, עם חזון, ועם יכולת ביצוע. הנהגה עם חלומות עד השמיים, עם ראש שמתכנן עד העננים, אבל גם רגליים הנטועות עמוק בקרקע המציאות. חיפה זקוקה לתיקון. למישהו שיחזיר אותה למסלול ולמקום הראוי לה. כי בארבע וחצי השנים האחרונות נדמה שחיפה ירדה לגמרי מהפסים. חיפה צריכה לחזור להיות עיר בטוחה, נקייה, מטופחת, פורחת, תוססת, ומתפתחת. מכניסת אורחים אבל בראש ובראשונה טובה ונעימה לתושבים. קצנו בלכלוך, בחזירים, בפשיעה הגואה, ובהזנחה של כמעט כל תחום אפשרי בחיים. תוחזר ההשקעה בחינוך, באירועי תרבות, בתשתיות, בביטחון אישי, וביצירת מקומות תעסוקה. תוחזר ההשקעה בכל התושבים, צעירים ואזרחים ותיקים, יהודים, ערבים, חילונים ודתיים. יוחזרו השיח המכבד, שיתופי הפעולה, המתינות, האחווה, הרוח החיפאית המיוחדת, ותוחזר התקווה. כל אלה קצת נעלמו מחיינו בשנים האחרונות, והם שהופכים את חיפה לכל כך שווה ואהובה. התגעגענו יונה! שיהיה לך ולנו בהצלחה!

 12. חלק גדול מאד מהבעיות של קליש ועיריית חיפה וחוסר התפקוד של העירייה היא ירשה מיונה יהב.
  זה שהיא הוסיפה נזקים וקלקולים לא משכיח איזו עירייה לא מתפקדת גם ירשה מיונה יהב.
  תתמודד ותפסיד גם הפעם.
  הזכרון שלנו לא כזה קצר…
  מישהו הביא את הארנונה פה לשיאים וזה לא היה קליש.
  מישהו הכניס מאות עבריינים להדר וזה לא היה קליש.
  מישהו הזניח את כל בתי הספר וסגר 5 בתי ספר חילוניים וזה לא היה קליש.
  יהב מספיק, אם תתמודד על ראשות ועד הבית של הוילה שלך בדניה גם תפסיד.
  וממילא אין לך סיעה, ואם לא תזכה הרי תפרוש מהמועצה כי מעניין אותך רק הקצפת.

 13. לא יאומן שאת זה כתבתי ביום הבחירות שהיו ב 30/10/2018בשעה 1300,וואלק חזיתי במדוייק את הכל בזמנו,הפעם ולו מפאת גילו של מר יהב שנושק לגיל 80 לצערי לא אתמוך בו,אבל פוליטיקה אף אחד לא ילמד אותי,מי שחושב שבטוח הגברת קאליש תודח או לא תמשיך הוא טירון פוליטי:הפעם בלי קשר בוודאות יהיה סיבוב שני בחיפה,הנה המילים שלי באותיות זהב :
  חיפה מפולגת ומחולקת לשתי מחנות:
  הערבים בעיר יצביעו יונה יהב,
  הגווארדיה הותיקה בעיר והאזרחים הותיקים יצביעו יונה יהב,
  בהדר עליון וברחובות של ויזני'ץ בשכונות החרדיות של חיפה יש מהומת אלוהים,
  חרדים מסתודדים באידיש בקרנות הרחוב, הטלפונים עובדים נון סטופ,

  הלב שלי עם יונה, אולם יש תחושה באוויר השל מהפך, הלוואי ואני טועה,
  אם יונה יפול זה אך ורק בגלל דבר אחד, טעות אסטרטגית גדולה שהוא עשה,
  ראש העיר המכהן מר יהב היה שאנן בשנה האחרונה, הוא לקח כמובן מאליו את זכייתו בקדנציה הרביעית בעיר בהליכה,
  השאננות שלו עלולה להביא להדחתו,

  אני לא רואה טעם להדיח ראש עיר מכהן שעושה וימשיך לעשות לעיר חיפה,
  המתמודדת נגדו היא סוג של קרטון, סוג של פלקט,
  "הנעלמת"

  ככל הנראה אחוזי ההצבעה בחיפה יהיו גבוהים מבשנים עברו, תרם לזה גם יום השבתון כמובן בצוותא עם מזג אוויר הנפלא והיחלשות הרוח המזרחית המרגיזה,

  בת גלים כעת הומה כפי שמזמן לא היתה,
  אני קורא לכל מי שיש לו תעודת תושב של חיפה לעשות מעשה, לקום ולממש את זכותו האזרחית ולשים את הפתק הנכון,
  למרות כל הרפש במערכת הבחירות הנוכחית עלינו לזכור שמחר יום חדש ונצטרך להמשיך לחיות זה עם זו,

  עושה רושם שייתכן סיבוב שני בחיפה, אם זה יתממש הסיפור של יונה יהב גמור,
  יונה חייב לנצח היום איכשהו, על המטה המרכזי של יהב להוציא בכוח ובאסרטיביות את נאמניו לבוא ולהטיל את הפתק הנכון,

  השינוי בעיר התחתית ובבת גלים מורגש ונראה לעין, בוא ניתן לו להמשיך בפועלו.

  אם חלילה קליש תנצח שכונת נווה-שאנן תהפוך בין לילה לבני -ברק,
  יהב היחיד שיוכל לשמור על עיר ליברלית עם סטטוס קוו שמאפשר יחסי שכנות בין הערבים ליהודים, בין הדתיים לחילוניים,
  יהב זה האיש
  נקווה לטוב-היום קצר והמלאכה מרובה

 14. מסכן, רצה נורא להיות יור הסוכנות היהודית. התמודד והפסיד. כשלון מוחלט.

 15. יונה ברוך הבא.
  אשמח לדעת האם אתה מתכוון להשאר במועצת העיר גם אם לא תבחר להיות ראש עיר.

 16. יונה
  לך הבייתה, עבר זמנך, תשאר פנסיונר, אל תגיע לעשות עלינו סיבוב

  • קליש שילמה לך? רוב תושבי העיר עכשיו מבינים כמה דברים ענקים יונה עשה ונצביע בישבילו. הכי חשוב שינקה עיר מחזירים לפחות למצב שהיה בתקופתו. רק עכשיו ברור כמה הןא היה גדול וחבל שלא ערכנו אותו

הכתבה נעולה לתגובות. ניתן לשתף ברשת באמצעות כפתורי השיתוף

כל הכתבות בחי פֹה

ייערך שיתוף ציבור בתוכנית הקזינו • הדיון בוועדת המשנה לתכנון ובנייה

(חי פה) - ועדת המשנה לתכנון ובנייה בחיפה התכנסה ביום ב' 24/06/24 ודנה בעתיד בניין הקזינו בבת גלים והתכנית להפיכתו לבית מלון. מתנגדים משכונת...

סאמר בלאן מחליף את בשארה עבסאוי כנשיא רוטרי סטלה מאריס בחיפה

ביום חמישי 20/06/24 קיים מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה טקס מרשים של חילופי נשיאים בהיכל עיריית חיפה, במסגרתו העביר הנשיא היוצא רו"ח ועוה"ד בשארה...

ד"ר דורון מייזלס – רופא חדש בצפון

ד"ר מייזלס, מומחה ברפואת ילדים, הצטרף למרפאת כללית ביקנעם עילית ד"ר מייזלס (35), נשוי + 1, מתגורר בקרית טבעון. הוא בוגר לימודי רפואה בהצטיינות מהטכניון....

אחמד ספי, מנהל אדמיניסטרטיבי חדש במרפאת כללית

אחמד ספי (38) תושב דיר אל אסד, בוגר B.A בניהול מערכות בריאות במכללה האקדמית רמת גן ותואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת תל אביב. בעברו...

בוטלו קנסות לתלמידים בחיפה שלא הצליחו לתקף רב קו באוטובוס

(חי פה) - הורים של חמישה ילדים הלומדים בבתי ספר בחיפה פנו לנציב תלונות הציבור והלינו על כך שילדיהם קיבלו דוחות בגין אי-תשלום דמי...