חדשות חיפה

אנשים טובים באמצע הדרך: עזרה לחיילים בודדים ב”אהוד” בחיפה

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB

בי”ס אהוד חיפה: הורים מחנכים את ילדיהם לתרום למען הזולת

חיילים_בודדים_בית_ספר_אהוד.jpg

חיילים בודדים בית ספר אהוד
עמותת רוטרי, אנשים פרטיים והורים של תלמידים אספו לקראת חג הפסח כספים ובכספים רכשו מצעים ומגבות אשר ינתנו כשי לחג הפסח לעמותת יחד למען החייל הבודד וגם לחיילים משוחררים

ישנו גידול ניכר במספר המשפחות המבקשות לארח חייל ליד שולחן ליל הסדר. הפניות, שהתקבלו בשבועות האחרונים בעמותת יחד למען החייל הבודד, נענו כולן בשלילה.
חנה שביט, מנהלת העמותה מסבירה כי החיילים הבודדים נבוכים מההזמנה להתארח אצל משפחות שהם לא מכירים וכי הם מעדיפים לבלות את ערב החג במחיצת חבריהם שהם חיילים בודדים אף הם.

הקרן לחיפה – תורמים ומנציחים WB

מנהל העמותה חנה שביט: “אנחנו זקוקים לתרומות כספיות”

“הרצון לארח זו תופעה יפה” אומרת שביט, “אבל אנו בעיקר זקוקים לכסף, בכדי לרכוש עבור החיילים את מה שהם זקוקים לו. לשמחתנו, ארגון רוטרי חיפה, העמיד לרשותנו תרומה מכובדת, שאפשרה קניית סט מצעים ומגבות לכל חייל וחיילת. נערכנו לחלק את השי לחג, לכל החיילים והחיילות הבודדים וגם לחיילים המשוחררים, שאנו ממשיכים לשמש משפחה עבורם”.

יו”ר העמותה עמי מורג, מספר כי הורי התלמידים בביה”ס אהוד בחיפה, התארגנו ביחד התלמידים והמורים וגייסו תרומות של מוצרי מזון והגינה לחיילים הבודדים. תרומות נוספות הגיעו גם מביה”ס בן גוריון ומגני הילדים רענן ואסיף ברמת הנשיא.

“אנו דואגים להעניק לחיילים פריטים כדוגמת מיטות, מזרונים וארונות, אולם האתגר הגדול ביותר הוא גיוס תרומות”. מספרת שביט, “משנה לשנה, גדל מספר החיילים הבודדים בהם אנו מטפלים. מחמם את הלב לקבל תרומות מאנשים פרטיים, כמו אותה אישה תושבת חיפה שהעבירה אלינו לפני שבוע, תרומה בסך 500 שקל, מכספים שהיא אספה מהבת שלה, מאחותה ומהסנדלר שלה. או תרומה שהגיעה מאישה תושבת רוסיה שלא נתנה כל הסבר. אין לה בן חייל והיא לא יהודיה. האישה פנתה אלינו דרך האינטרנט וביקשה לתרום לעמותה סכום של 72 אירו”.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...