הפסקת חשמל ארוכה ונקמה מתוקה הירוקים של חיפה דרסו את קרית גת

שנה טובה

_DSC9408.JPG

הירוקים מתפרצים קדימה

מכבי Hunter חיפה פתחה אתמול בערב (שני 20.3.17), את המשחק מול קרית גת, עם חשש קל בלב לאחר שבמשחק הקודם הגתיים הביסו את הירוקים בביתם (היכל הספורט רוממה). הירוקים לחצו על הגז מפתיחת המשחק ולא הביטו לאחור, כששמחון ובלייזר קלעו ביחד חמש נקודות על ההתחלה. ובמשחק הנוכחי, לקרית גת נראה שהיה קשה לקלוע לסל במחצית הראשונה שהסתיימה 37-54 לטובת הירוקים.

הירוקים עלו למגרש למרות החשש עם חיוך גדול על הפנים. 7:29 דקות לפני תום המשחק, החשמל לפתע נפל ברוממה כשהירוקים הובילו 62-79. החשמל חזר לאחר דקות ארוכות והמשחק התחדש.

_DSC9459.JPG

משחקים בחשיכה
_DSC9450.JPG
בדקה ה 7:29 לסיום המשחק – הפסקת חשמל בהיכל
תוך כדי הנסיונות של השופטים וקב”ט אתו”ס באולם להחזיר את האור למשחק, ניצלו השחקנים על הפרקט את ההפוגה החשמלית, והתאמנו להשאר חמים אש לדקות האחרונות שנשארו למשחק.

_DSC9478.JPG

ובנתים בצד מנסים לסדר את התקלה כמה שיותר מהר
“המפגש הנוכחי, לעומת הקודם, עם קרית גת היה מלא חששות. אך כשוורגס משתלט על המשחק אין ספק שהמפתח להצלחה היה טמון בחלוקה טובה של הכדור בין השחקנים, שפירגנו אחד לשני”, אמר עופר רחימי מאמנה של מכבי הנטר חיפה

_DSC9237.JPG

עוז בלייזר הקפטן שלנו בדרך לעוד סל
“עופר רחימי נותן בי אמון, ושחקנים כמו ג’ון דיברתולומאו וורגאס המכניסים אנרגיות למשחק זה עובר בין השחקנים ויש שיתופי פעולה בין השחקנים וככה מנצחים משחק”. אמר שמחון “אני שמח שאנחנו מנצחים, הנצחון מראה אותנו באור טוב. השחקנים שואפים קדימה להצלחות הבאות, ומאז התחלת הסיבוב השני הקבוצה בשיפור מדהים ועם זה צריך להמשיך לסיבוב השלישי, ולהשיג כמה שיותר נצחונות בכדי להגיע בכושר לשיא הפליאוף”.

_DSC9236.JPG

הגתים לא עומדים בקצב של שמחון
בסיום המשחק הירוקים עולים למקום השישי בטבלה. בדרך למקום החמישי עוברים בנהריה במשחק הבא של הירוקים.

הקרן לחיפה – תורמים ומנציחים WB

קלעו לירוקים: גרייבס 19 נק’, שמחון 18 נק’ ו-5 ריב’, ורגאס (9 אס’) ובלייזר 14 נק’, דיברתולומאו (5 ריב’) ו-וורקמן 11 נק’, פינקני 10 נק’ וארצי 2 נק’. קופרברג (4 ריב’), ברוך ושריד שיחקו ולא קלעו.

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...