חדשות חיפה

קורסי העשרה בחיפה – מיטב המרצים של אסכולות האונ’ הפתוחה

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB

מערכת חי פֹּה, מביאים לפניכם את ריכוז הקורסים הקרובים ומאחלים לכם העשרה נעימה ליד הבית

ניתן להרשם גם לחלק מהמפגשים ולשלם באופן יחסי

09_-_אסכולות_-_תמונת_נושא_לשיתוף_במדיה_600x377.jpg

הסטודיו – אירועי חודש ספטמבר

הקורסים הקרובים בחיפה:

פרופ’ עוזי רבי

הסופר חיים באר

אנבלה שקד

רון בן ישי

ד”ר יוסי חלמיש

מספר מרצים

אנבלה שקד

ד”ר יוסי חלמיש
[topic:1ptzzqyt]https://haipo.co.il/forum/item/19209#p35856[/topic:1ptzzqyt]

עיתונאי: עמנואל הלפרין
[topic:1ptzzqyt]https://haipo.co.il/forum/item/19237#p35887[/topic:1ptzzqyt]


אודות אסכולות:


אסכולות, בית ספר ללימודים רב תחומיים של האוניברסיטה הפתוחה אשר פונה לציבור רחב של סטודנטים מבוגרים וצעירים כאחד המעוניינים במסגרת לימודי עומק ותוכן שאינם במסגרת האקדמית.

09_-_אסכולות_-_תמונת_נושא_לשיתוף_במדיה_600x377.jpg

מטרתנו המרכזית היא ליצור מסגרת לימודים אוניברסיטאית, המאפשרת צמיחה אישית, הרחבת והעמקת הידע וההשכלה, השתייכות למסגרת חברתית, ניצול איכותי של שעות הפנאי והענקת משמעות וטעם לחיים.
כדי לספק את היעדים הללו אנו באסכולות משקיעים מאמצים גדולים בבחירת נושאים מרתקים, גיוס מרצים מעולים וגיבוש רפרטואר רחב ומגוון וחשיפתו לקהל הרחב.

אסכולות_2016_-_עומד_120x400.jpgפעילות אסכולות פרוסה על פני כל הארץ מעומר בדרום ועד חיפה בצפון בכ-20 מרכזי לימוד ומוסדות תרבות מוכרים. לומדים אצלנו מדי שנה כ – 25,000 תלמידים ביותר מ-200 קורסים וסדנאות. קהל התלמידים מגוון, סקרן, מעריך ידע והשכלה ומודע לניצול משמעותי של שעות הפנאי שלו, ואנו עושים את מרב המאמצים כדי לענות על דרישה זו.
אנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולהודות לאלפי תלמידינו המתמידים והמתעניינים בזכותכם ולמענכם התלמידים שמלווים אותנו שנים כה רבות אנו ממשיכים לחקור, ללמוד, לאתגר, להתחדש, ולהכין תוכניות לימודים חדשות, מדי שנה בשנה.
אסכולות_2016_-_ריבועי_290x290.jpgכתמיד באסכולות, נבקש, בעזרתכם, לפרוץ את הדרך ולא רק לסלול אותה.השנה אנו מבקשים להזמין אתכם להצטרף אלינו למסע בזמן אחר – מסע תרבותי שיוביל אותנו יחד לפסגה הבאה ובשבילים לא מסומנים, מסע השואל שאלות ומחפש תשובות, מסע שבו המוסיקה תתנגן בעיצומן של מהפכות במזרח התיכון, מסע בו נקשיב להיסטוריה דרך השירה העברית בשילוב פסוקי התנ”ך, מסע אסטרטגי, כלכלי ומשפטי שבו נבחן יותר מתמיד את השאלה “מאַיִן באנו ולאן אנו הולכים?”
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...