באנר - צעדת קריית ביאליק ה-41 - שבת, 1/6/24 - רחב
באנר קריית אתא עצמאות 080524

שבר יגור – רגעים אחרונים של פריחה נדירה • צאו לטייל בפסח

שבר יגור, המכונה גם העתק כרמל, הינו פינת טבע...

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

רותי סגל • אלת פריון היצירה • ציירת ואוצרת חיפאית

ציוריה, ביתה ואוצרות מעונה של רותי סגל משרים על...

שוק תלפיות בחיפה – יצירה גאונית בשיפוץ אינסופי

בקצה המזרחי של רחוב סירקין, ניצב בניין שוק תלפיות,...

דוד חבוב מחיפה • מלאך הילדים המיוחדים

דוד חבוב מנהל בהתנדבות את מועדון השייט לילדים בעלי...

מועדון נשות העסקים של חיפה יוצא לדרך!

משיקות את המועדון לבעלות עסקים בחיפה ○ בואי להכיר, ללמוד לחלוק וליהנות! ○ "עסק עם חיפאיות"


אורית שחם-וולך: החברה הכלכלית משיקה את מועדון העסקים לנשים חיפאיות


משיקות את המועדון העסקי לבעלות עסקים בחיפה – "עסק עם חיפאיות"!לרגל יום האישה הבינלאומי, בשיתוף ויצו, העמותה להעצמה כלכלית לנשים presentens, עיריית חיפה והחברה הכלכלית לחיפה

בשורה לנשות העסקים בחיפה: לרגל יום האישה הבינלאומי, מושק המותג "עסק עם חיפאיות", שהינו המועדון העסקי לבעלות עסקים בחיפה. המועדון הינו יוזמה משותפת של ארגוני חברה אזרחית, בניהן ויצו חיפה, העמותה להעצמה כלכלית לנשים, presentense ,עיריית חיפה, והחברה הכלכלית לחיפה.

הזדמנויות מקצועיות, למידה ושיתוף

היוזמה נולדה מתוך רצון ליצור בית איתן לנשים בעלות עסקים, בו הן תוכלנה לצמוח ולהפריח את עסקיהן תוך שיתוף בהזדמנויות מקצועיות, למידת עמיתות ונטוורקינג. כל הנשים המובילות את הפרויקט עושות זאת בהתנדבות.

מיכל סני, החברה הכלכלית לחיפה:

תקופת הקורונה הביאה עימה אתגרים רבים לבעלות ובעלי עסקים בעיר, וזו הזדמנות נפלאה לתמוך ולתת כלים לבעלות העסקים ולקדם אותן. עסקים בבעלות נשים הם ממנועי הצמיחה המובהקים של המשק וכחלק מהפעילות של החברה הכלכלית אנו שמחים ומתכבדים לקחת חלק ולהניע את פורום "יש לך עסק עם חיפאיות". החברה הכלכלית לחיפה שמה למטרה לפעול ולקדם את העסקים המקומיים בכלל ולתמוך בעסקים המונעים ע"י נשים בפרט.

קהילה לבעלות עסקים

חזון המועדון הוא להוות קהילה לנשים בעלות עסקים בחיפה, המאפשרת שיתופי פעולה ומקדמת צמיחה אישית ועסקית של חברותיה המשפיעה על הרווחה הכלכלית והחברתית בחיפה. המטרה היא לקדם נשים מגוונות מרקעים שונים בניהן יזמיות ובעלות העסקים בחיפה תוך הקניית כלים עסקיים יישומיים.

במסגרת המועדון ייערכו מפגשים ואירועים במהלך השנה, להגשמת המטרות והחזון, שיכללו בין הייתר נטוורקינג נשי חיפאי, עוצמתי, והקניית כלים עסקיים מתאימים.

מיכל אברמוביץ, אביטל חן, דגנית לוקס, רחל ברנדון, יסמין בנטונדי, אורלי קלימשטיין, יארה שליוט, אלונה סולד, מיכל סני, ורדית דוזלר טנגי (החברה הכלכלית לחיפה)

אורלי קלימשטיין, מנכ"לית העמותה להעצמה כלכלית לנשים:

27% מהעסקים בבעלות נשים. משבר הקורונה אף הבליט את הפער המגדרי, נשים רבות חזרו לניהול העסק מהבית ו'הג'ינגול' בית/עסק/משפחה הפך לאחד האתגרים המורכבים ביותר, כמו גם תחושת הלבד בניהול עסק. הגיע הזמן לחיזוקן ע"י הקמת מועדון בעלות עסקים חיפאי. שיאפשר רשת ביטחון, מידע, שיתופים, שותפויות ונטוורקינג.

אירוע ראשון לנשות עסקים

האירוע שיהווה את יריית הפתיחה למיזם ייערך ביום שישי 4/3/22, בין השעות 9:00-12:00,
במלון La Cappela, ויהיה אירוע נטוורקינג של נשים בעלות עסקים בחיפה וייתן את ההזדמנות לרקום קשרים ושיתופי פעולה חיפאיים ולהיחשף להזדמנויות עסקיות.
הרצאה מרכזית: קרן מרציאנו, עיתונאית ומגישת המהדורה הכלכלית בערוץ 12.

למה אתן מחכות? הרשמו כבר עכשיו!

נשים חיפאיות יזמיות, בעלות ומנהלות עסקים השואפות להקים, לפתח ולהרחיב את עסקיהן ולהעמיק את שיתוף הפעולה והקשר ביניהן מוזמנות להירשם ולהגיע.
להרשמההכנסו לקישור:


ורדית דוזלר טנג'י מנהלת סניף ויצו חיפה:

בשנים האחרונות הרבה יותר נשים פותחות עסקים קטנים ובינוניים מתוך רצון לאפשר לעצמן גמישות בגידול הילדים מבלי לוותר על השתלבותן בשוק התעסוקה. מגמה זו מחזקת אותן ומבטיחה להן ביטחון כלכלי ועצמאות כלכלית. השאיפה להשתלב בתוך עולם עסקים גברי היא לא פשוטה. אחד הקשיים של נשים בתווית צעדיהן בעולם העסקי הוא מחסור ברישות עסקי. נשים צריכות לגשר על הרבה שנים שבהן הן הפקירו את המגזר העסקי, הן צריכות גם להתגבר על הבניות תרבותיות ואנטגוניזם שעולה מערעור של הסטטוס קוו בעולם הגברי והמחולף של עולם העסקים.
השקת מועדון "עסק עם חיפאיות" (החברה הכלכלית לחיפה)

אלונה סולד יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה בעיריית חיפה:

עיריית חיפה פועלת במהלך כל השנה למען שיווין מגדרי . אני שמחה להוביל יחד עם השותפים את הקמת המועדון העסקים ולסייע לקדם עסקים בבעלות נשים. אני מאמינה בכוח הנשי ובכוחה של קבוצה ליצירת הצלחות משותפות.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

כתבות קשורות לנושא זה

תגובה 1

  1. לא הספיק לנו עם ראש העיר הזאת, עכשיו אנחנו צריכים לקבל את זה גם מהחברה הכלכלית…
    העיר הזו נכבשה על-ידי אידיאולוגיה, וככה היא תתרסק.
    אבל זו כתבה ממומנת, אז בטח תמחקו גם את התגובה הזו.

הכתבה נעולה לתגובות. ניתן לשתף ברשת באמצעות כפתורי השיתוף

כל הכתבות בחי פֹה

רעשים נשמעים מבתי הזיקוק של בז״ן • עבודות תחזוקה

(חי פה) - תושבי חיפה התלוננו בימים האחרונים 20-22/5/24 על הדי רעש מבתי זיקוק. קבוצת בז״ן - עבודות תחזוקה תקופתיות. הודעה לתושבי מפרץ חיפה מקבוצת...

שיא משתתפים: שמונה שחיינים עולים לאליפות אירופה • הישג ענק למכבי חיפה

שיא משתתפים שקבעו קריטריון לאליפות אירופה בבלגרד - "ההשקעה הגדולה הניבה פירות, שיעניקו לשחיינים שלנו עוד מוטיבציה להמשיך". במכבי חיפה כרמל גאים נוכח ההישג של...

האתלטית סיון אוירבך • שיא ישראלי בריצת 1,500 מטרים

בצל האירועים במדינה, רגע נחת שסיפק ביום שבת 18/5/24 אגודת מכבי חיפה כרמל עם שיא ישראלי השייך לאתלטית, סיון אוירבך בריצת 1,500 מטרים. האתלטית...

הנחיות להדלקת מדורות ל״ג בעומר בטירת כרמל

עיריית טירת כרמל ערוכה לאירועי ל"ג בעומר במסגרת היערכות עיריית טירת כרמל לאירועי ל"ג בעומר, הוחלט כי השנה תותר הבערת מדורות ביום החג, ראשון, 26.5.24....

כרם מהר״ל • סיור בבית הכי אקולוגי בישראל • יום שישי 24/5/24

עיריית טירת כרמל מזמינה את התושבים לסיור בכרם מהר״ל, הבית הכי אקולוגי בישראל. הסיור יתקיים ביום שישי 24/5/24 בשעות 10:00-14:00, ברחוב החאן 11 כרם...