מועדון נשות העסקים של חיפה יוצא לדרך!

מיכל אברמוביץ, אביטל חן, דגנית לוקס, רחל ברנדון, יסמין בנטונדי, אורלי קלימשטיין, יארה שליוט, אלונה סולד, מיכל סני, ורדית דוזלר טנגי (החברה הכלכלית לחיפה)

משיקות את המועדון לבעלות עסקים בחיפה ○ בואי להכיר, ללמוד לחלוק וליהנות! ○ "עסק עם חיפאיות"


אורית שחם-וולך: החברה הכלכלית משיקה את מועדון העסקים לנשים חיפאיות


משיקות את המועדון העסקי לבעלות עסקים בחיפה – "עסק עם חיפאיות"!לרגל יום האישה הבינלאומי, בשיתוף ויצו, העמותה להעצמה כלכלית לנשים presentens, עיריית חיפה והחברה הכלכלית לחיפה

בשורה לנשות העסקים בחיפה: לרגל יום האישה הבינלאומי, מושק המותג "עסק עם חיפאיות", שהינו המועדון העסקי לבעלות עסקים בחיפה. המועדון הינו יוזמה משותפת של ארגוני חברה אזרחית, בניהן ויצו חיפה, העמותה להעצמה כלכלית לנשים, presentense ,עיריית חיפה, והחברה הכלכלית לחיפה.

הזדמנויות מקצועיות, למידה ושיתוף

היוזמה נולדה מתוך רצון ליצור בית איתן לנשים בעלות עסקים, בו הן תוכלנה לצמוח ולהפריח את עסקיהן תוך שיתוף בהזדמנויות מקצועיות, למידת עמיתות ונטוורקינג. כל הנשים המובילות את הפרויקט עושות זאת בהתנדבות.

מיכל סני, החברה הכלכלית לחיפה:

תקופת הקורונה הביאה עימה אתגרים רבים לבעלות ובעלי עסקים בעיר, וזו הזדמנות נפלאה לתמוך ולתת כלים לבעלות העסקים ולקדם אותן. עסקים בבעלות נשים הם ממנועי הצמיחה המובהקים של המשק וכחלק מהפעילות של החברה הכלכלית אנו שמחים ומתכבדים לקחת חלק ולהניע את פורום "יש לך עסק עם חיפאיות". החברה הכלכלית לחיפה שמה למטרה לפעול ולקדם את העסקים המקומיים בכלל ולתמוך בעסקים המונעים ע"י נשים בפרט.

קהילה לבעלות עסקים

חזון המועדון הוא להוות קהילה לנשים בעלות עסקים בחיפה, המאפשרת שיתופי פעולה ומקדמת צמיחה אישית ועסקית של חברותיה המשפיעה על הרווחה הכלכלית והחברתית בחיפה. המטרה היא לקדם נשים מגוונות מרקעים שונים בניהן יזמיות ובעלות העסקים בחיפה תוך הקניית כלים עסקיים יישומיים.

במסגרת המועדון ייערכו מפגשים ואירועים במהלך השנה, להגשמת המטרות והחזון, שיכללו בין הייתר נטוורקינג נשי חיפאי, עוצמתי, והקניית כלים עסקיים מתאימים.

מיכל אברמוביץ, אביטל חן, דגנית לוקס, רחל ברנדון, יסמין בנטונדי, אורלי קלימשטיין, יארה שליוט, אלונה סולד, מיכל סני, ורדית דוזלר טנגי (החברה הכלכלית לחיפה)

אורלי קלימשטיין, מנכ"לית העמותה להעצמה כלכלית לנשים:

27% מהעסקים בבעלות נשים. משבר הקורונה אף הבליט את הפער המגדרי, נשים רבות חזרו לניהול העסק מהבית ו'הג'ינגול' בית/עסק/משפחה הפך לאחד האתגרים המורכבים ביותר, כמו גם תחושת הלבד בניהול עסק. הגיע הזמן לחיזוקן ע"י הקמת מועדון בעלות עסקים חיפאי. שיאפשר רשת ביטחון, מידע, שיתופים, שותפויות ונטוורקינג.

אירוע ראשון לנשות עסקים

האירוע שיהווה את יריית הפתיחה למיזם ייערך ביום שישי 4/3/22, בין השעות 9:00-12:00,
במלון La Cappela, ויהיה אירוע נטוורקינג של נשים בעלות עסקים בחיפה וייתן את ההזדמנות לרקום קשרים ושיתופי פעולה חיפאיים ולהיחשף להזדמנויות עסקיות.
הרצאה מרכזית: קרן מרציאנו, עיתונאית ומגישת המהדורה הכלכלית בערוץ 12.

למה אתן מחכות? הרשמו כבר עכשיו!

נשים חיפאיות יזמיות, בעלות ומנהלות עסקים השואפות להקים, לפתח ולהרחיב את עסקיהן ולהעמיק את שיתוף הפעולה והקשר ביניהן מוזמנות להירשם ולהגיע.
להרשמההכנסו לקישור:


ורדית דוזלר טנג'י מנהלת סניף ויצו חיפה:

בשנים האחרונות הרבה יותר נשים פותחות עסקים קטנים ובינוניים מתוך רצון לאפשר לעצמן גמישות בגידול הילדים מבלי לוותר על השתלבותן בשוק התעסוקה. מגמה זו מחזקת אותן ומבטיחה להן ביטחון כלכלי ועצמאות כלכלית. השאיפה להשתלב בתוך עולם עסקים גברי היא לא פשוטה. אחד הקשיים של נשים בתווית צעדיהן בעולם העסקי הוא מחסור ברישות עסקי. נשים צריכות לגשר על הרבה שנים שבהן הן הפקירו את המגזר העסקי, הן צריכות גם להתגבר על הבניות תרבותיות ואנטגוניזם שעולה מערעור של הסטטוס קוו בעולם הגברי והמחולף של עולם העסקים.
השקת מועדון "עסק עם חיפאיות" (החברה הכלכלית לחיפה)

אלונה סולד יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה בעיריית חיפה:

עיריית חיפה פועלת במהלך כל השנה למען שיווין מגדרי . אני שמחה להוביל יחד עם השותפים את הקמת המועדון העסקים ולסייע לקדם עסקים בבעלות נשים. אני מאמינה בכוח הנשי ובכוחה של קבוצה ליצירת הצלחות משותפות.
הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. עמנואל גולדשטיין אמר/ה

    לא הספיק לנו עם ראש העיר הזאת, עכשיו אנחנו צריכים לקבל את זה גם מהחברה הכלכלית…
    העיר הזו נכבשה על-ידי אידיאולוגיה, וככה היא תתרסק.
    אבל זו כתבה ממומנת, אז בטח תמחקו גם את התגובה הזו.

הגיבו כאן לכתבה