בוטל השימוע לעובדות עיריית חיפה – בעקבות המחאה

חוסמים את הכניסה לעירייה (צילום: ועד עובדי עיריית חיפה)

ביום א' (28/11/21) פורסם בחי פה כי עובדי עיריית חיפה, בהובלת יו"ר ועד העובדים, מר אמנון עידו, יצאו במחאה רבת משתתפים מול בניין העירייה, נגד התעמרות בעובדות מנהל ההנדסה ע"י עובד בכיר, כך לטענתם, ועל כך שלאחר שהתלוננו העובדות בנושא מול מנכ"ל העירייה, זומנו לשימוע שלפני פיטורין, במקום לזכות בתמיכתו ובתמיכת הנהלת העירייה.

בהמשך אף פורסמה תמיכתו של יו"ר הסתדרות המעוף במחאה תוך דרישה להכרזה על סכסוך עבודה בין ועד עובדי העירייה להנהלה.

הבוקר (א' 5/12/21) נמסר מוועד העובדים כי בוטלו השימועים לעובדות, בשלב זה.

חוסמים את הכניסה לעירייה בשבוע שעבר (צילום: ועד עובדי עיריית חיפה)

מוועד עובדי עיריית חיפה נמסר לחי פה:
ועד עובדי עיריית חיפה מברך על ביטול השימועים ע"י הנהלת עיריית חיפה וזאת בעקבות מחאת העובדים הצודקת.

לאור ההתפתחויות, ועד העובדים מקפיא את צעדי המחאה עד לפגישה שנקבעה ושתיערך בזמן הקרוב עם גיל בר טל. יחד עם זאת דורש חקירת התלונות ע"י הגורמים הרלוונטיים ולא מתכוון לסגת מדרישה זו.

אנו נעשה הכול כדי לאפשר לעובדים ובעיקר לעובדות העירייה סביבת עבודה תומכת ומוגנת.

הגיבו כאן לכתבה

8 תגובות
 1. א. זכרוני אמר/ה

  מי הוא אותו בכיר, שמתעמר בעובדות מינהל ההנדסה?

  1. עיריה של גנבים אמר/ה

   מתעמר? חוצפן, מתעמר עאלק, הבחורות האלה יושבות, לא עושות כלום, ומקבלות משכורת מהארנונה שאנחנו משלמים.

   ביזיון לעירייה שמעסיקה פדלאות ומממנת אותן עם המיסים שלנו, אתה בטח גם אחד מהעובדים העצלנים של העיריה הזבל הזאת, תתבייש לך אדם חסר תועלת

 2. שקרנים אמר/ה

  מה זה החרא הזה? בכל מקום עבודה כשאתה נתפס על אבטלה סמויה שיטתית אתה עף על טיל, באיזה קטע שינו את ההחלטה הזו?

 3. ג'ורג'יו אמר/ה

  מדינה ממשלה עם מפיונרים השחיתות השלטונית גומרת את האזרחים הקטנים רוב עובדי העירייה אוכלי חינם גם במשטרה צבא עובדי נמל וכל מקום עבודה ממשלתי שחיתות בלי סוף צריך לעזוב את המדינה מהר מאוד

 4. צדק תרדוף אמר/ה

  עובדות שלא עושות את עבודתן, יושבות עם דלת סגורה ולא עונות לטלפונים שלנו,האזרחים, ועוד מקבלות על כך שכר- יד לזה שם – עבירה פלילי!! זה כמו גניבה . אין מה להגן עליהן.
  הידעתם?? כשאתם מתקשרים למחלקות השונות בעיריה, ומחכים דקות ארוכות על הקו, ,בצידו השני ,יושבות להן פקידות ,שמרכלות וצוחקות על כוס קפה, במקום להרים את הטלפון ולענות .

 5. עומר אמר/ה

  תמשיכו להתעצל לא לתת שרות לא לענות לטלפון להשאיר עיר מטונפת לא מתפתחת ולנהות מהגנה של וועד מטומטם ולא מבין את המציאות המשתנה כשהו בכלל מעיר נשר המתפתחת ופורחת על חשבון חיפה ע קליש הגרועה בתולדות העיר (קליש לא בושה לומר גדול עלי לא מתאים לי וללכת מאשר להרוס כל קרן רחוב)

 6. דין דין אמר/ה

  שוב הכניעו העובדים בעירית חיפה את העיריה ומנעו הליך שיכול היה לפגוע בהם. אבל מי שנפגע שוב ושוב הוא הציבור שנזקק לשירותים אותם הוא לא מקבל.

 7. וינטר יעל אמר/ה

  מה כבר ביקשו מהן? לענות לטלפונים. זה היה עוזר לפתוח את הפקק של ההמתנה לשירות . לא נעים לנו , התושבים, איך אתם מנסים בכל צורה שהיא, להמאיס את עצמכם על התושבים.

הגיבו כאן לכתבה