12 חשודים בפעילות פלילית נעצרו במסגרת פשיטות ברחבי חיפה

003-_פיטה_אילוסטרציה.jpg

אמצעי לחימה, סמים, כסף מזומן וכן רכבי יוקרה, אופנוע ואופנוע ים נתפסו במסגרת פשיטות נרחבות שנערכו לפנות בוקר על בתיהם של עבריינים מאזור חיפה ונעצרו-12 חשודים המעורבים בפעילות פלילית.

עשרות שוטרי ובלשי תחנת חיפה בהובלתו של קצין אח”מ (אגף חקירות ומודיעין) של תחנת חיפה סנ”צ יניב רונן, פשטו לפנות בוקר על בתיהם של חשודים המעורבים בפעילות פלילית בעיר שפוגעת בביטחון האישי של התושבים. שוטרי ובלשי התחנה תפסו בבתים בהם ערכו חיפושים, אמצעי לחימה סמים כסף מזומן וכן רכבי יוקרה, אופנוע ואופנוע ים ועצרו 12 חשודים שהועברו לחקירה.

פעילות זו באה בעקבות ריבוי תלונות של תושבים כי גורמים עבריינים מוכרים המתגוררים ברחוב קדושי דמשק מטילים אימתם על תושבי הרחוב ופוגעים בפעילותם הפלילית בתחושת הביטחון של התושבים

סנ”צ רונן: “פעילות דומה נערכה לפני מספר שבועות. הפעילות נגד גורמים עבריינים בעיר הפוגעים בפעילותם בתחושת הביטחון האישי של התושבים תמשך ותחנת חיפה תמצה עימם את הדין”.

סרוג_י_ואולמן.jpg
אולמן וסרוג’י
באי כוחם של שבעה חשודים (5 גברים ו-2 נשים) עו”ד תמי אולמן ועו”ד שאדי סרוג’י מסרו בתגובה לחי פה: “החשודים מכחישים את החשדות נגדם. מדובר בפעילות של המשטרה על מנת לקבל כותרות בתקשורת”.

תמונה_3.JPGתמונה_2.JPGתמונה_1_(2).JPG

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.