מועדון כדורגל מכבי נווה שאנן אלדד הודה למנכ”ל יד עזר לחבר

מועדון כדורגל “מכבי נווה שאנן אלדד” הודה למנכ”ל עמותת “יד עזר לחבר”

Screen_Captures71_(1).jpg

מאת: כתב הספורט של האתר “חי פה”

נציגי קבוצת הכדורגל של “מכבי נווה שאנן אלדד” מליגה ג’ , הגיעו הבוקר , יום שישי 18.9.2015 , לקריית החסד של עמותת “יד עזר לחבר” שברחוב קסל בחיפה על מנת להודות למנכ”ל ומייסד העמותה מר שמעון סבג על תרומתו ותמיכתו בקבוצה בעונת הכדורגל החדשה 2015/16 . יש לציין כי העמותה משמשת כאחד הספונסרים של הקבוצה , ואף תרמה לאחרונה סט ביגוד שלם חדש לשחקני הקבוצה המיועדים למשחקי הקבוצה בליגה .

IMG_1783.jpg
נציגי מועדון קבוצת הכדורגל של “מכבי נווה שאנן אלדד” שהגיעו למשרדו של מייסד ומנכ”ל העמותה מר סבג היו יו”ר הקבוצה מר יוסף שריקי , מאמן הקבוצה מר אלי פסו ושוער הקבוצה שי עדי . נציגי הקבוצה הודו למר סבג על עזרתו ותמיכתו הרבה בקבוצה , כמו – כן הודו לו על כי השתתפו ונטלו חלק במבצע הענק וחסר התקדים של העמותה שהתקיים ממש לפני מספר ימים , בו הם ארזו וחילקו חבילות מזון לנזקקים לקראת ראש השנה תשע”ו . כמו כן במהלך ביקורם העניקו למר סבג את חולצת הקבוצה ממוסגרת ובה הכיתוב “למר שמעון סבג , תודה על תרומתך לעונת 2016 – 2015” . מר סבג הודה לנציגי הקבוצה על המתנה היפה שהביאו , הוסיף וציין בדבריו כי הוא ימשיך לעזור ולתמוך כמיטב יכולתו לטובת רווחתה של קבוצת הכדורגל אותה הוא מאמץ השנה , וישמח לשתף במהלך השנה את שחקני הקבוצה בעוד פרוייקטים מגוונים בה העמותה עומלת ועושה לאורך כל ימות השנה לטובת רווחתם של ניצולי השואה , ומשפחות נזקקות רבות בחיפה והצפון .

IMG_1802.jpg
השנה , מאמן את קבוצת “מכבי נווה שאנן אלדד” אלי פסו , שלקח את מושכות אימון הקבוצה ביד רמה , וביחד עם יושב ראש הקבוצה יוסף שריקי , מקווים כולם כי עם כל הכישרונות המבטיחים של הקבוצה השנה , היא תעלה על דרך המלך ותהיה גורם חשוב ומפתיע בליגה ג’ השנה . מר פסו הבטיח למנכ”ל העמותה מר סבג שיתוף פעולה ברמה ההומנית והבטיח כי הקבוצה תקיים בקרוב מספר ביקורים במהלכה של עונת המשחקים הקרובה השנה , ביקורים של שחקני הקבוצה , ביקורים לימודיים וסיור בקריית החסד של העמותה המשכן למעלה מ 120 ניצולי שואה הנזקקים וסיוע בעוד מפעלי צדקה של העמותה כגון “הבית לילד” , בתי התמחוי של העמותה ועוד . כמו כן הוא הבטיח כי כל שחקני הקבוצה יבקרו ויתנדבו מספר פעמים במהלכה של השנה בקריית החסד וב”בית החם לניצולי השואה” ויסייעו בהתנדבות לניצולי השואה .

IMG-20150918-WA0007.jpg
יש לציין כי יו”ר קבוצת הכדורגל של “מכבי נווה שאנן אלדד” מר יוסף שריקי קיבל לפני כ – 3 חודשים תעודת הוקרה ואות “יקיר מכבי ישראל” בו הוא הקדיש את מיטב שנותיו למען הציבור והקהילה ולטובת קידום וטיפוח הספורט בישראל על פעילות ארוכת שנים בספורט הישראלי . שריקי , אימן במכבי נווה שאנן משנת 2000 וחמש שנים אחר – כך מונה ליו”ר הקבוצה בשנת 2005 . למרות שהוביל מועדון קטן יחסית בסדר גודל ארצי , גידל כמה מבכירי המאמנים הגדולים בישראל בהם המאמן הלאומי של נבחרת ישראל אלי גוטמן שאף הוא ידיד עמותת “יד עזר לחבר” , פליקס נעים , ירון הוכנבוים המאמן את קבוצת הכדורגל של הפועל עכו ואחרים . עבור שריקי קבוצת נווה שאנן והשחקנים היו הבית והמשפחה, והוא הקדיש לטובת המועדון את כל חייו . שריקי תמיד שימש דמות אב , מורה ומחנך עבור כל אדם שעבר במועדון צנוע זה .

בשנת 2009 החליט שריקי לקרוא לקבוצה על שמו של חייל צה״ל שנהרג ונחטף אלדד רגב ז”ל , ששיחק בעבר במועדון . לא רבים יודעים זאת, אבל החייל אלדד רגב ז”ל, שנחטף ונרצח על ידי ה”חיזבאללה”, היה חובב כדורגל מושבע ושחקן פעיל בקבוצת מכבי נווה שאנן בליגה ג’ .
11936494_166431540355967_722807111576341113_o.jpg
בתאריך: 12.7.2006 , ביום האחרון לשירות המילואים שלו בגבול הצפון בלבנון , יצא אלדד יחד עם חברו רס”ר אהוד (אודי) גולדווסר לסיור שיגרתי , כשבשעה 09:05 נתקל הסיור במתקפה קטלנית של אירגון “חיזבאללה”, שהסתיימה בחטיפתם של השניים ללבנון , כשרק כעבור שנתיים , ב- 16.7.2008 , הוחזרו גופותיהם של השניים במסגרת עסקת חילופי שבויים . יו’ר הקבוצה יוסף שריקי , סיפר על אלדד ז”ל: “אלדד שיחק אצלנו במכבי נווה שאנן שנה בתפקיד קשר ומידי פעם גם כחלוץ , אנחנו קבוצה חיפאית ששיחקה אז במגרש בקריית אליעזר ואלדד היה תמיד מתנדב הראשון לקחת את מי שלא היה לו איך להגיע או לחזור . הוא תמיד קיבל כל דבר , לא שמעת ממנו אף מילה רעה , זן נדיר בכדורגל הישראלי . אלדד היה שמורת טבע , לא ניתן לתאר איזה איש טוב ומיוחד במינו הוא היה , בכל פעם שאני נזכר בו , אני מזיל דמעות על הילד . לא היו הרבה אנשים כאלה , אחד הפסוקים המתאימים שאני יכול להגיד על אלדד ז”ל הוא: “מִי הָאִישׁ הֶחָפֵץ חַיִּים אֹהֵב יָמִים לִרְאוֹת טוֹב , נְצֹר לְשׁוֹנְךָ מֵרָע וּשְׂפָתֶיךָ מִדַּבֵּר מִרְמָה . סוּר מֵרָע וַעֲשֵׂה טוֹב בַּקֵּשׁ שָׁלוֹם וְרָדְפֵהוּ” , זה היה אלדד רגב ז”ל .

צילום: שי עדי , אדיר יזירף .

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.