נשלל שכרם של סגני ראש העיר, סגנים חדשים מונו | קליש עזבה את הישיבה

נשלל שכר סגני ראש העיר (חי פה)

במהלך ישיבת מועצה שלא מן המניין שנערכה היום (ד', 4/8/2021) הצביעו חברי מועצת העיר חיפה על שלילת שכרם של סגני ראש העיר וממלאי המקום נחשון צוק ומיכי אלפר.

ההצבעה עברה ברוב של 19 תומכים מול 4 מתנגדים וחבר אחד נמנע.

צפו ברגע ההצבעה:

לאחר מכן הצביעו חברי המועצה על מינוי סגנים חדשים ללא שכר. לתפקיד מונו חברי המועצה שמשון עידו מהליכוד, סופי נקש מסיעת יונה יהב וצעירי חיפה ואביהו האן מהירוקים.

נשלל שכר סגני ראש העיר (חי פה)

עידו מונה ברוב של 18 תומכים מול 4 מתנגדים וחבר אחד שנמנע.

שמשון עידו אמר טרם ההצבעה למינויו:

גם שיכור שהולך לבית מרזח צריך לשתות משהו (מים) בדרך. את מתעסקת במנהלת 2030 במקום להתעסק במה שקורה כאן ועכשיו. אנחנו באופוזיציה ואנחנו מקבלים זאת באהבה.
הייתה לכם הזדמנות, אבל בזמנכם אף שר לא רצה להיפגש איתכם (בממשלה הקודמת – ש.ב.). חברי הקואליציה שלכם הפכו לעציצים. הם הבינו שאין עם מי לעבוד.
שמשון עידו – סגן ראש העיר החדש _צילום: חי פה)

האן מונה ברוב של 19 תומכים מול 4 מתנגדים.

אביהו האן אמר טרם ההצבעה למינויו:

מטרתנו היא להצעיד את העיר קדימה. אני אתן את הטלפון שלי לתושבי חיפה כי אני עומד לרשותם. אעמוד לרשותם 24/7 בעקבות הכישלון שלך, קליש, ושל חבריך להנהגה.
אנחנו כורתים מאות עצים כל שנה. אנחנו הורסים בשל כך את היופי המיוחד של העיר.
הניהול בוועדה המקומית היה פשוט ביזיון. תחתינו לא תהיה שום הסתרה.
נפעל נגד עברייני בנייה. נפעיל אכיפה עוצמתית נגדם.
מימין לשמאל: עידו, האן, נקש

נקש מונתה ברוב של 19 תומכים מול 3 מתנגדים וחבר אחד שנמנע.

סופי נקש אמרה טרם ההצבעה למינויה:

בשנתיים האחרונות העיר מנוהלת כמו כפר נידח במדינת עולם שלישית. הניהול בעיר הוא בלתי תקין. הפכנו להיות עיירת פיתוח. יש ירידה של 40 מיליון ש"ח בהכנסות מארנונה. אתם אלה שמביאים את העיר לקריסה כלכלית. התקציבים מופנים לרעיונות מנותקים מהמציאות, בזמן שהחינוך, התרבות, הכבישים והניקיון לא מנוהלים כהלכה. אני מתפללת שיהיה נס, כי אחרת כולנו נתרסק. ועדת הכספים מנוהלת בחובבנות, ללא תוכנית וללא שקיפות. חומרים שחברי הוועדה מבקשים לא נשלחים. חברי הוועדה מתבקשים להיות חותמת גומי של תקציב העיר השלישית בגודלה בישראל.
הגיבו כאן לכתבה

14 תגובות
 1. אני החסיד והחייל של כ"ק אדמו"ר מרן נשיא ונביא שופט ויועץ הדור מליובאוויטש מרן המלך המשיח בן דוד צדקנו שליט"א!!! אמר/ה

  בא נראה אם יהיה שינוי משמעותי ביותר בחיפה מהקואליציה השינוי, או שהם יגרמו נזק משמעותי ביותר כמו הממשלה השמאלנית וערבית הזאת של בנט ולפיד הדיקטטורים וכמו הקואליציה הרשעית הדיקטטורית החדשה בכנסת.

 2. יהודי אמיתי אמר/ה

  איזה כייף!!! אני פותח שמפניה הלילה.מיכי אלפר עם מספר דירות,מספר רכבים אנשים שמממנים אותו….ובוכה שיש לו 9 ילדים להאכיל.חחחח….לא מתבייש!! לך תעמוד בצומת וקבץ נדבות.האדם עשיר בלי סוף.זאת הבשורה הכי טובה.מגיע לך!!! כל מה שהרווחת שילך….יש בורא לעולם!!! יישר כח לכל מי שהצביעו בעד ההדחה.לילה מאושר!

 3. אסתי אמר/ה

  מיכי אלפר יש אלוקים בשמים שרואה ויודע הכל .
  הוא העניש אותך ויש לו סיבה מאד מאד טובה
  הגיע הזמן שתתחיל לעשות חשבון נפש אמיתי

 4. גיורא חרלופסקי אמר/ה

  כל הכבוד למועצת שנוי הגיע הזמן שקליש תסיק מסכנות של הריסת העיר חיפה ותשרר אותנו ממנה קאליש תלכי הביתה חנות מכולת לא היתי נותן לך לנהל רני מבקש ממועצת שנוי לעשות בחירות ל ליור שכונות בחיפה ו להפוך את חיפה לרובעים להקים קבוצות ואצפ בבתים משותפים לפי תקנה של העריה למפות מצב המקלטים בחיפה להקים בכל רובע מנהלת רובע יכול להלהחיל 5 רובעים
  תודה על שתוף הפעולה

 5. לודמילה אמר/ה

  וואו
  כל הכבוד שהסתיימו הדיבורים נעבור עכשיו למבחן האמת = תוצאות!

 6. רפי רפול - חסון.חיפסטבל פה אמר/ה

  ברכות חמות לסגנים עידו, אביהו ונקש. אבקש מכם לפעול ביחד עם ראש העיר חיפה ד"ר עינת קליש רותם למען חיפה ותושביה.הייתי בישיבה וישבתי ליד ברויר שקד ונהננתי מאוד. עינת עזבה את הישיבה כי היה אירוע משפחתי חשוב ועל כן היא ביקש כי בגלל האירוע נאלצת לעזוב את הישיבה. התחבקתי עם עינת ואיחלתי לה להמשיך לפעול למען העיר חיפה העיר השלישית בגודלה בארץ. עינת שמחה מאוד לשמוע את ברכותי לה שכן כפי שהסברתי לברויר אני ועינת מכירים מלפני שנבחרה לראש העיר חיפה. אישה מקסימה,נעימת הליכות ומילה אצלה זו מילה.כל הכבוד עינת. שלך באהבה עמוקה רפי רפול – חסון,חורב 5,חיפה.

 7. grossshlomo1952@gmail.com אמר/ה

  נקווה דעזבה לתמיד ותשחרר את תושבי חיפה כבני ערובה שלה

 8. פרקש אמר/ה

  ברגע שהתחיל עם הרבי משאץ ויזניץ כאן קיבל את המכה משמים.הזהר בגחלתן שלא תכווה

 9. רפי רפול - חסון.חיפסטבל פה אמר/ה

  מזל טוב לאביהו ,נקש ועידו על בחירתם לסגני ראש העיר חיפה. אבקש לפעול ביחד עם ראש העיר חיפה ד"ר עינת קליש רותם למען חיפה ותושביה שדלתכם תהיה פתוחה בפני התושבים תמיד. הייתי ועזברתי עם ראש העיר את הישיבה בגלל אירוע משפחתי. לילה טוב

 10. חייבים עיריה מתפקדת אמר/ה

  הגיע הזמן שגם אבן הדומינו האחרונה תיפול וייערכו בחירות מיידית לראשות העיר חיפה, כפי שנערכו כשראש עיריית אילת נכנס לכנסת לפני מספר חודשים.
  ראש העיר צריכה להבין שהציבור שבחר בה, גם בחר חברי מועצה באותה מידה ואם אין למי שהיו איתה בקואליציה אמון בהנהגתה למעשה היא איבדה את אמון הציבור בחיפה. אם מי שישב איתה על במת הסגנים כבר התבטא בצורה קשה על אופן הניהול שלה (גם עציוני וגם לזר) אז גברתי הנכבדת הגיע הזמן להסקת מסקנות מצידך.
  אם את חושבת שהציבור בחיפה תומך בך אז ודאי לא צריכה לחשוש מבחירות. הבה נפזר את המועצה, נלך לבחירות גם לראשות העיר וגם למועצה. אם את חוששת אז כנראה בצדק, שלא תכניסי יותר איש ולא תיבחרי, חבל לגרור אתהמצב שנתיים של קפאון. שימי את המפתחות, מספיק.

 11. אסתי אמר/ה

  קאליש מינתה את אלפר כאתנן פוליטי על התמיכה בו
  אין לו שום כישוריים ניהוליים קודמים אין לו רקורד של עשיה
  הוא ניצל סיטואציה פוליטית וכעת מתבכיין .
  את האישיות שלו יונה יהב כבר זיהה ולא מינה אותו לסגן
  וכעת הגיעו כל הפשלות שלו והוא מתבכיין

 12. אבי אמר/ה

  צריך לדרוש מהסגנים שפוטרו להחזיר את שכרם מיומם הראשון. ממילא הם לא עשו כלום.

 13. אבי אמר/ה

  אלפר סחט את ראש העיר לקבל מ"מ ראש העיר כאשר יש לו 2 מנדטים בלבד…..2 חברי עיריה מתוך 36….. בנט ממנו למד כי ראש ממשלהב יכול לכהן ב6 חברי כנסת מתוך 120…. אין ספק פעלו לבחירת קליש וסילוק יונה יהב שהוא איש מסורתי הנה נדרש… יונה יהב היה ראש עיר חזק וטוב לכולם….. למעט לאלפר שלא סידר לו ג'וב

  כמו כן בעניין לקיחת מקום של בית כנסת שאץ של הרבי שליט"א, לא מתנהלים כך……

 14. יוסף אמר/ה

  מי שיבטיח שיפור מצב הכבישים בחיפה יזכה בקולותינו

הגיבו כאן לכתבה