עידו מורג • חבר הנהלה חדש בלשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון

עידו מורג (צילום: שיצו צלמים)

עידו מורג, מנכ"ל ובעלים של משרד "מורג נכסים", וגם חבר בעמותת 'שולחן עגול 3', נבחר השבוע כחבר הנהלת לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון, כחלק ממגמת הלשכה לגייס לשורותיה אנשי עסקים צעירים.

לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון הינה ארגון מעסיקים הקיים מזה 99 שנים ופועל לשירות העסקים בתחומי המסחר, התעשייה והשירותים העסקיים באזור חיפה והצפון. מטרת הארגון היא ייצוג האינטרסים של המגזר העסקי וקידום הפעילות הכלכלית בצפון הארץ, מחדרה ועד רמת הגולן.

מטרה נוספת אליה חותר הארגון היא מינוף העסקים והרחבת פעילותם בארץ ובחו"ל, והגדלת המשאבים המופנים לפיתוח הצפון.

עידו מורג, בן 37 מחיפה, הינו הבעלים של משרד התיווך ושיווק הנדל"ן החיפאי 'מורג נכסים'. בנוסף לפעילותו העסקית בתחום הנדל"ן, פעיל מורג בקהילה ומתנדב בעמותת "שולחן עגול 3" המקדמת כ-30 פרויקטים בשנה למען נוער בסיכון ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

עיריית טירת כרמל – רחב

מורג אמר לחי פה – תאגיד החדשות:

חשוב לי מאוד, במקביל לעשייה העסקית, לקחת חלק ולתרום לקהילה. אני מודה על האמון שנתנו בי חברי לשכת המסחר וגאה להמשיך את דרכו של אבי, אל"מ יוסי מורג ז"ל, בלשכת המסחר ובעשייה למען הקהילה בחיפה.
המטרה המרכזית שלי בתפקיד היא קידום והעצמה של בעלי עסקים בחיפה.
עידו מורג (צילום: שיצו צלמים)

ערב התרמה למען נוער בסיכון ובעלי מוגבלויות

"אני רוצה גם לנצל את הבמה", מוסיף מורג, "ולהזמין את הציבור לקחת חלק באירוע התרמה שיערך ב-31/7/21 במרכז הקונגרסים. זהו ערב ההתרמה השנתי של עמותת 'שולחן עגול 3', שמקדמת כ-30 פרויקטים למען נוער בסיכון ובעלי מוגבלויות, ביניהם חלוקת ילקוטים, חלוקת אריזות מזון, מחשבים ועוד".

וגם סטנד אפ של ערן זרחוביץ'

בערב ההתרמה יהיה מופע סטנד אפ של ערן זרחוביץ', כך שבכרטיס אחד גם תורמים וגם נהנים מהמופע.

עלות השתתפות בערב ההתרמה – 125 ש"ח, או 250 ש"ח, תלוי במיקום.
לכרטיסים ניתן לפנות לעידו מורג בהודעה בפייסבוק.

שמוליק וטנשטיין, מנכ"ל הלשכה למסחר ותעשייה חיפה והצפון, אמר לחי פה:

עידו נבחר לאחרונה לחבר הנהלה בלשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון, כחלק מהמגמה של הנהלת הלשכה לצרף לשורותיה כוחות עסקיים צעירים, מוכשרים ונמרצים. עידו הוא בנו וממשיך דרכו של יוסי מורג ז"ל, שהיה חבר מוערך בהנהלת הלשכה וממקימיה וכן היה המנכ"ל המיתולוגי של חוצות המפרץ. יוסי היה גם יועץ לעסקים בלשכה וליווה כמנטור ובהתנדבות עסקים בתחילת דרכם.
עידו הקים ומנהל בהצלחה רבה עסק בתחום תיווך הנדל"ן בחיפה, שצבר מוניטין רב, הוא העביר מספר הרצאות בלשכה בפורומים שונים, ובטוחני כי יתרום רבות ללשכה ולמגזר העסקי בחיפה והצפון. אני מאחל לו בהצלחה.
2 תגובות
  1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

    ברכות חמות לידידי עידו. יישר כוח ובהצלחה .ערב טוב

  2. שלומית זיצר אמר/ה

    מחמם את הלב לשמוע שעדו ממשיך את דרכם של הוריו בפעילות ובהתנדבות בחברה של חיפה!!!!
    כל הכבוד!

לא ניתן להגיב