נמאס לכם מהג‘וקים מהנמלים והעכברים? שמים לזה סוף! מדבירים במרכז

קרדיט תמונה: freepik

בדיוק אתם באמצע פעולה בבית שלכם, בהיסח דעת וממש בלי שציפיתם לזה לפני כן, הג‘וק מתחמק ונכנס ישירות לאיזה חור. במקרה הטוב תניחו לזה לעבור לידכם ובמקרה הרע תשמיעו צרחה שלא מביישת זמרת אופרה. כך או כך,  זה הזמן לפנות לחברת מדבירים במרכז. חברת המדבירים נט פועלת בפריסה ארצית ומגיעה לכל אזור המרכז: תל אביב יפו, רמת גן, גבעתיים, בני ברק, ראשון לציון, רחובות, הרצליה, חולון, בת ים ועוד. כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור לכם.

מה צריך להגיד למדביר?

הדבר הראשון שאתם צריכים להגיד למדביר ברגע שפניתם למדבירים במרכז הוא איזה מזיק מפריע לכם או נגד איזה מזיק אתם צריכים הדברה. הסיבה שזה כל כך חשוב היא משום שכל מזיק מת מסוגי רכיבים כימיים אחרים ולכל מזיק יש שיטת ריסוס שונה. למשל טרמיטים מרססים באופן שונה מאשר ג‘וקים. בנוסף, חשוב שתגידו למדביר גם באיזה סוג הדברה אתם מעוניינים.

אקולוגית או כימית?

למשל, יש לא מעט אנשים שנרתעים מהדברה כימית אבל הם לא יודעים שיש חרקים מסוימים שההדברה הטבעית, הירוקה, האקולוגית (אותה גברת בשינוי אדרת) לא יעילה לכל סוגי המזיקים. לכן, אם אתם רוצים להיפטר מהמזיק לתקופה הקרובה ולקבל אחריות על ההדברה, אתם צריכים לבחור בהדברה שמציע המדביר ולהקשיב לו משום שהמידע שמועבר עליכם הוא על בסיס הידע והניסיון שלו.

התאימו את הבחירה לסוג המדביר

יש מדבירים במרכז שמבצעים את כל סוגי ההדברות לכל סוגי המזיקים ללא יוצא מן הכלל. לעומת זאת, יש חברות שמתמחות בסוג אחד או שניים של מזיקים. למשל, אם מה שמפריע לכם ביום יום שלכם הוא יונים שמלכלכות, עושות רעש, מטנפות לכם את הכביסה הנקיה וגם לידיעה מביאות המון מחלות שמסוכנות לבני אדם, כדאי לבחור מדביר שמתמחה בהרחקת יונים.

אל תוותרו על רישיון מדביר

אחד הדברים הכי חשובים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם מזמינים מדביר או חברת הדברות הוא לשאול האם יש להם רישיון הדברה מהמשרד לאיכות הסביבה. מדביר הוא מקצוע לכל דבר והוא מחייב רישיון והסמכה. יש כאן עניין של מינונים של חומרים כימיים וזה משהו שאסור להתפשר עליו.

טיפים נוספים ששווה להכיר בתחום ההדברה

  • טיימינג זה הכל תכננו את ההדברה לזמן שאתם לא נמצאים בבית במיוחד אם מדובר בהדברה כימית, החומרים מסוכנים, רעילים לנשימה ולרוב תצטרכו לצאת מהבית לכמה שעות.
  • בעלי חיים – אם יש לכם בבית חיות מחמד, גם הן יצטרכו למצוא מקום להתפנק שלא על הספה שלכם משום שההדברה מסכנת אותם. בנוסף, יש לוודא שהחיות לא מרחרחות את הפגרים אחרי שהם מתים כתוצאה מההדברה משום שהם מכילים רעל.
  • אל תחכו לרגע האחרון- אם אתם יודעים שכל שנה יש לכם ג‘וקים בבית, תזמנו את ההדברה לפני עונת המזיקים.

עדיין לא מצאתם מדביר? במדבירים נט תוכלו למצוא מדביר במהירות אפילו מהיום למחר.

אנחנו מבצעים את כל סוגי ההדברות לרבות הדברה טבעית, הדברה ביולוגית, הדברה מיקרוקפסולרית, הדברה בג‘ל, הדברה כימית ועוד. צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל שאלה ולייעץ לכם בטלפון ללא עלות נוספת. ביחד נתאם מדביר לזמן שמתאים לכם.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. יהודי אמיתי אמר/ה

    לא צריך שום מגבירים שרק לוקחים כסף.אין שום אחריות והכל בלוף.מצחיק…הג’וקים עפים באוויר.אז ג’וק אחד אומר לחבר שלו…שמע..בא נעוף לבית אחר.בבית ההוא עדו ריסוס.כמה טיפשים אנשים שמאמינים למדבירים.גם נגד חולדות ,עכברים בוודאי נחשים אין מה לעשות!!! קנו מלכודת ב20 שקל.יותר זול והרבה יותר אמין.מדבירים-שקרנים.זוהי כתבה ממומנת.!!!

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חדשות חיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו