סיום קדנציה במועצת הנוער העירונית חיפה‏

בעוד כשבועיים יסיימו את תפקידם ששת חברי הפורום המוביל של מועצת הנוער העירונית חיפה, יו”ר המועצה – איתן סויסה, דובר המועצה – רוני ברלין, מזכ”לית המועצה – נעה שוורץ, מבקר המועצה – רותם גנץ, יו”ר ועדת נוער וקהילה (נו”ק) – אוראל ואקנין ויו”ר ועדה אתית משפטית – חנן יזדי. חברי הפורום:” אנחנו שמחים לסיים שנה עם עשייה רבה”.

003-_יושב_ראש_המועצה_העירונית.png

ששת חברי הפורום המוביל של מועצת הנוער העירונית חיפה, יסיימו את תפקידם לאחר קדנציה פעילה ומלאה מאוד באירועים ובאתגרים גדולים. בנוסף, השנה יסיימו את תפקידם 12 חברי מועצה שסיימו כיתות י”ב.

מועצת הנוער העירונית הובילה השנה, מגוון רחב של אירועים לרווחת הנוער החיפאי. מאירועי משתלטים על העיר שהתקיימו פעמים רבות השנה, שבוע הנוער – שבוע שהוקדש להוקרה לנוער האיכותי ביותר בארץ, הנוער החיפאי, קיץ 10 ב-10, מסיבות בריכה בטוחות, עיר הנוער, גליץ, יריד תעסוקה לנוער ועוד מגוון רחב של אירועי תרבות לנוער. בנוסף המועצה פעלה מאוד השנה בתחום זכויות התלמיד. מועצת הנוער ביחד עם מועצות התלמידים מכל הארץ הובילו את השביתה על ביטול הטיולים השנתיים, טיפלו במקרה של פגיעה בזכויות תלמידים בבתי הספר ובחופש ונאבקו בעסקים שיפגעו בזכויותיהם של בני הנוער בעבודה.

בנוסף, מועצת הנוער תמכה רבות בארגוני נוער רבים בעיר ובכללם את תנועת הנוער “כנפיים של קרמבו” ואף דאגה לה למבנה כדי שיוכלו להמשיך את הפעילות בחיפה. נציגי מועצת הנוער העירונית הובילו ובלטו בעשייתם השנה לא רק בעיר חיפה, אלא בכל גלגלי המועצות. מהמועצות הבית ספריות, עירוניות, מחוזיות וארצית. המועצה השנה נלחמה ועדין נלחמת למען “האנשים השקופים” בבתי הספר (מחאת השומרים) ותמשיך להיאבק נגד זיהום האוויר.

ששת חברי הפורום מסרו, כי הם שמחים לסיים שנה עם עשייה רבה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.