שחר רימוני הורשע בעבירות מין ואלימות כנגד הילדה בת ה- 10 בחיפה

בית המשפט הרשיע את שחר רימוני בעבירות מין ואלימות כנגד הילדה בת ה- 10 בביתה בחיפה

בית המשפט המחוזי בחיפה, בהרכב השופטים יחיאל ליפשיץ, גלית ציגלר ושמואל מנדלבום, הרשיע ביום חמישי האחרון (7/1/251) את החייל המשוחרר בן ה-21 שחר רימוני, בעבירות מין ואלימות כנגד הילדה בת ה-10 בביתה בחודש יוני 2020.

רימוני הורשע לאחר שהודה בכל העבירות שיוחסו לו בכתב האישום. הוא הביע צער על מעשיו ויישא באחריות מלאה עליהם.

כזכור, על פי כתב האישום שהוגש ביום 28/6/20, עולה כי ביום שבת 6/6/20 בסביבות השעה 4:00 לפנות בוקר, הגיע רימוני לבניין בו מתגוררת הקטינה בת 10. הוא הבחין כי חלון הדירה, בה מתגוררת הקטינה עם משפחתה היה פתוח, והחליט לפרוץ אליה במטרה לבצע בה גניבה.

הנאשם הרים ולאחר מכן הסיר את רשת היתושים שהייתה מורכבת על גבי החלון ונכנס דרך החלון אל תוך סלון הדירה.

תחילה הוא ניגש למטבח, הוציא סכין מאחת המגירות ונטל אותה עמו על מנת לפתוח באמצעותה ארונות נעולים. רימוני חיפש ברחבי הבית דבר מה לגנוב, ובשלב מסוים הבחין בצרור מפתחות ובו גם מפתחות לרכב תלויים על מתלה, אז החליט לגנוב את הרכב. הוא נטל את צרור המפתחות, פתח את הדלת הראשית של הדירה ויצא דרכה מהדירה אל הרחוב, שם איתר רכב השייך להורי הקטינה, חונה בסמוך לדירה.

הוא פתח באמצעות המפתח את דלת הרכב ונכנס לתוכו. כשהבחין כי ברכב ישנו קודן, חשש שהתנעה תפעיל אזעקה והחליט להימנע מגניבת הרכב ולשוב אל הדירה. הוא הסתובב בדירה, נכנס לחדרים נוספים ואז נכנס לחדר השינה של הקטינה. הוא הבחין בקטינה ישנה במיטתה, סגר אחריו את הדלת ניגש למיטתה והתכופף בצמוד אליה. רימוני החל לגעת ברגליה של הקטינה, שהתעוררה משנתה בשל המגע. בשלב זה תקף אותה מינית.

בא כוחו של הנאשם עו"ד אלי סבן מסר לחי פה בתגובה:

הנאשם מאוד מצר על מעשיו ובחר מתחילת הדרך ללכת בדרך שלא תוסיף נזק למתלוננת ולמשפחתה. הוא הודה בכל המיוחס לו ללא הפחתת פרט כלשהו מצד התביעה והוא מודע לכך שעליו לשלם מחיר לא קל על מעשיו. מה שנמצא כיום לנגד עיניו הוא הרצון לנסות ולתקן ולו במעט את הנזק והעוול שגרם למתלוננת וכולנו תקווה שהיא תתאושש ככל שניתן ותצליח בדרכה בעתיד.


לא ניתן להגיב