שחר רימוני הנאשם באונס הילדה בנווה שאנן בחיפה

ניידת משטרה (צילום: ירון כרמי)

שחר רימוני בן ה-21, הוא הנאשם באונס הילדה בת ה-10 בחיפה.

שופט בית המשפט המחוזי בחיפה, ניצן סילמן, התיר ביום שישי האחרון את פרסום שמו של הנאשם באונס הילדה בת ה-10 בשכונת נווה שאנן בחיפה.
ביום חמישי הוגש נגדו כתב אישום חמור.


נגד צעיר בן 21 תושב חיפה, הגישה פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום חמור

לבית המשפט המחוזי בעיר, בגין עבירות מין חמורות, התעללות בקטין או חסר ישע, כניסה והתפרצות למקום מגורים ופריצה לרכב.  

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה”ד לילך תמיר, עולה כי ביום שבת 6/6/20 לפנות בוקר, בסביבות השעה 4:00, הגיע הנאשם לבניין בו מתגוררת הקטינה בת 10. הוא הבחין כי חלון הדירה בה מתגוררת הקטינה עם משפחתה היה פתוח והחליט לפרוץ אל הדירה במטרה לבצע בה גניבה. הנאשם הרים ואז הסיר את רשת היתושים שהייתה מורכבת על גבי החלון, ונכנס דרך החלון אל תוך סלון הדירה.

תחילה ניגש למטבח, הוציא סכין מטבח מאחת המגירות ונטל אותה עמו על מנת לפתוח באמצעותה ארונות נעולים. הנאשם חיפש ברחבי הבית דבר מה לגנוב, ובשלב מסוים הבחין בצרור מפתחות ובו גם מפתחות לרכב תלויים על מתלה. אז החליט הנאשם לגנוב את הרכב. הוא נטל את צרור המפתחות, פתח את הדלת הראשית של הדירה ויצא דרכה מהדירה אל הרחוב, שם איתר רכב השייך להורי הקטינה חונה בסמוך לדירה.

אונס בנווה שאנן (צילום: shutterstock אילוסטרציה
אונס בנווה שאנן (צילום: shutterstock אילוסטרציה

הנאשם פתח באמצעות המפתח את דלת הרכב, ונכנס לתוכו. אז הבחין הנאשם כי ברכב יש קודן, חשש שהתנעת הרכב תפעיל אזעקה והחליט להימנע מגניבת הרכב ולחזור אל הדירה. הוא הסתובב בדירה ונכנס לחדרים נוספים ואז נכנס לחדר השינה של הקטינה. הנאשם הבחין בקטינה ישנה במיטתה, סגר אחריו את הדלת ואז ניגש למיטתה והתכופף בצמוד אליה. הנאשם החל לגעת ברגליה של הקטינה, והיא התעוררה משנתה בשל המגע. אז תקף אותה הנאשם מינית.

הראיות בתיק כוללות ממצאי דנ”א רבים של הנאשם בזירה, על פרטים שונים, הודיה ושחזור של הנאשם, חקירת הקטינה על ידי חוקרת ילדים שמצאה אותה מהימנה ותיעוד רפואי. נוכח מסוכנותו מבקשת המאשימה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

הגיבו כאן לכתבה

14 תגובות
 1. שמשון אמר/ה

  חברה,זה לא מצחיק.טראומה לכל החיים.ומה יקבל החלאה???שנה,שנתיים???ומה על הילדה המסכנה?הפצע לא יחלים,הילדה תזדקק לטיפולים נפשיים,בחיי הנישואין בעתיד זה ישפיע! ורק העבריין יחד עם עורך דינו שמחייך כל הדרך אל הבנק ימשיכו לחייך.איזה עולם הפוך.איזה מזל שאחרי 120 שנה יש גם גיהנום.לשם הם ילכו.משתתף בצער המשפחה.תהיו חזקים.מי יתן שהילדה תתרפא במהרה ותחזור לשגרת החיים.רק בריאות.

 2. מונא עודה אמר/ה

  צריך לגזור עלוו גזר דין מאסר עולם
  שלא יצא מן הכלא חלאה איזה אדם אין רחמנות
  וואווווו מזעזע רק הילדה וההורים המסכנים מאחלת לכם כל הטוב שבעולם

 3. אבי כהן אמר/ה

  כל הכבוד על המעקב והדיווח.

 4. מירית קשפר אמר/ה

  …ביום שבת 6/6/20 לפנות בוקר, בסביבות השעה 16:00…

 5. סיגל אמר/ה

  מגיע לו להיאנס ולהירקב בכלא …אבל רשויות החוק לא יתנו לו להירקב. הם יעודדו אחרים לעשות פשעים כאלה בזה שאין עונש הרתעה.

 6. שמיל אמר/ה

  מפלצת שיהיה בכלא כל חייו בלי חופשים שירקב שם

 7. חיים אמר/ה

  ynet פרסמו את השם והתמונה שלו, אתם יכולים גם לעדכן.

 8. יעקב אמר/ה

  עונש מוות אין רחמים הזבל הגנב הפרופיל הרס מישפחה רק מוות אפילו אם הוא משוגע צריך למות

 9. דורון רז אמר/ה

  וכתובתו? מהיכן בחיפה הגיע?

 10. שמחה+קורקוס אמר/ה

  אם היה כסא חשמלי היה טוב בשבילו מוות ביסורים מקרה בכלל לא קל מסכנה הילדה איזו טראומה לכל החיים ההורים על הבושה כאילו שהם אשמים ומה הוא יקבל במקרה הטוב 7 שנים על אונס אבל יש פה גם קטינה וגם חסרת אונים מאסר עולם זה קייטנה בשבילו השם ישמור צריך לתת לו עונש שיספק את ההורים ואותנו האזרחים

 11. גל אמר/ה

  הייתי שם אותו בכלא ל25 שנה שיאנסו אותו ויסרסו אותו פדופיל בן זונה אם יצא לחופשי עוד יגיעו אליו אנשים עבריינים ויעלימו אותו מהעולם בן זונה

 12. מדינה שמחפשת שעיר לעזזל אמר/ה

  הוא לא עשה את זה כולם יראו בסוף מי שבאמת עשה את זה מסתובב חופשי וכל המדינה נופלת על בן אדם חף מפשע. הוא לא אנס אבל כן פרץ לבית, מפה ועד אונס מה קורה איתכם אנשים מי שמכיר אותו באמת יודע שהוא לא מסוגל. “ממצאי דנא רבים” זה תביעות אצבע, התקשורת מנסה למצוא אשם כמו תמיד. האמת תצא לאור

 13. אם יוסף אמר/ה

  צודקת מי שמכיר אותו יוגע שאין מצב דהוט יעשה דבר מגעיל דכזה ואני מכירה אותו טוב הוא בחור סימפטי ואוהב ולא יכול ליפגוע בזבוב

 14. יערה אמר/ה

  להטיל על הפושע הזה, האנס, חוץ משנים ארוכות בכלא, את מחיר הטיפול בילדה ומשפחתה.

הגיבו כאן לכתבה