תושב חיפה נעצר בחשד לסחר בסמים

ניידת זיהוי פלילי - משטרה (צילום: משטרת ישראל)

תושב חיפה נעצר בחשד לסחר בסמים, נמצאו בביתו חומרים החשודים כסם בשווי מאות אלפי שקלים

מהמשטרה נמסר לחי פה – חדשות חיפה :

המשטרה עצרה אמש בתום חקירה סמויה, תושב חיפה בחשד לסחר בסמים ובחיפוש בביתו חשפה חומרים שונים החשודים כסם בשווי מוערך של מאות אלפי ש”ח

משטרת ישראל מנהלת כל העת מאבק חסר פשרות בנגע הסמים, תוך מיקוד אכיפה בעבירות סחר בסמים למען שלום הציבור, במסגרתה ערכו אמש בלשי תחנת חיפה פעילות יזומה וממוקדת בעיר.

בתוך כך, הבלשים עצרו אמש תושב חיפה כבן 27 בחשד שהחזיק בביתו חומרים רבים החשודים כסם, לרבות
עשרות קילוגרם חשיש, תפרחת הידרו, ומאות כדורי אקסטזי ובולים של lsd ששווים הכולל מוערך במאות אלפי שקלים וכן תפסו במהלך החיפוש, בסיוע יחידת הכלבנים המשטרתית עשרות כדורי 9 מ״מ.

כאמור, המשטרה תבקש הבוקר להאריך את מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בחיפה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

4 תגובות
 1. עוז ישראל לישראל אמר/ה

  בעיית הבעיות שלנו כיום היא זאת, כאשר הם נתפסים בעבירות על החוק מסוג שכזה שמסכן ועד למאוד את מדינת ישראל, הם מגיעים לבתי המשפט עם עורכי דיניהם המלומדים שמצליחים במקרים לא מועטים להוציא את לקוחותיהם הפושעים מקבלת עונשים כבדים, וכאן מוכח לכולנו אוזלת היד של השופטים שנתפסים באותם רגעים בחולשתם, ופוסקים וחורצים את דינם של אותם פושעים בעונשים קלילים שמאפשרים להם ולארגוניהם המסוכנים להמשיך ולפעול, וכאן שורש הבעיה !
  אילו בית המחוקקים שלנו היה נותן את דעתו על כך ומחליט על הקשחתם של חוקים שמתייחסים בעיקרם כלפי עבריינים שכאלו, כנראה שאז היינו עדים לעונשים כבדים יותר שכה רצויים על מנת להרחיק את עולם הפשע מאזרחי המדינה !
  אך כל זמן שלאיש בכנסת ישראל לא אכפת, הרי שכל המשפטים למיניהם בסוגיות הסמים ועוד, ימשיכו להיות עבור הפושעים כמו דלת מסתובבת וללא סוף !

  1. עירית+לנדסברגר אמר/ה

   עוד ישראל, לגמריי מסכימה. תודה.

   1. שמשון אמר/ה

    חברה,לכו שתו גזוז,תאכלו בורקס עם ביצה,שבו במזגן והכי טוב…אל תקחו הכל ללב.כלום לא ישתנה לטובה,רק ילך ויהיה יותר גרוע.תתחילו לאסוף חבלים…סופת טורנדו עוד לא היתה בארצינו.

 2. אבי כהן אמר/ה

  ברגע שתהיה לגליזציה, יהיה להם פחות שווה להתעסק עם מריחואנה וחשיש.
  גם המדינה תרוויח ממיסים.
  ב22 מדינות כבר יש לגליזציה, לכאן הכל מגיע, לאט ובאיחור.