מרכז לוגיסטי ראשון לחלוקת מזון נפתח בבית הספר חופית בחיפה

דוד עציוני במרכז הלוגיסטי לחלוקת מזון

עיריית חיפה פתחה היום חמישי 26/3/20 את המרכז הלוגיסטי הראשון, לחלוקת מזון לנזקקים בבית הספר חופית. עד יום ראשון תושלם הקמתם של חמישה מרכזים נוספים ברחבי העיר חיפה, שתפקידם לסייע בחלוקת מזון ותרופות לאוכלוסייה המבוגרת ומתן מענה מהיר ויעיל לתושבים שלא יוכלו לצאת מהבתים.

לשם ביצוע המשימה המורכבת, הוחלט שכל פקחי העירייה יועברו לתפעול המרכזים הלוגיסטיים ולפיכך, מהיום לא יינתנו דו”חות חנייה בכחול לבן. עם זאת, הסדר הציבורי יישמר וקנסות יינתנו לנהגים שמפרים את הנחיות החוק.

סגן ראש העירייה דוד עציוני:

מדובר במרכז הלוגיסטי הראשון ובהמשך יוקמו עוד מרכזים נוספים. אני פונה לכל התושבים, תזהרו תקשיבו להוראות והכי חשוב לא לצאת מהבית אם לא צריך
מרכז לוגיסטי לחלוקת מזון בחיפה (צילום: ראובן כהן – עיריית חיפה)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  אם לא תדווחו על אנשים שמפרים את ההוראות ומארחים בביתם קרובים וחברים, אתם בסוף מזיקים לעצמכם כשהם ימלאו לכם את מיטות האשפוז בבתי החולים בגלל הטפשות והיהירות של “לנו זה לא יקרה כי אצלנו אין קורונה וכולם בריאים”.
  אחרכך מספיק אחד שמדביק 2-3 במשפחה נוספת שמתארחים “רק לקבלת שבת” אצל משפחה נוספת ומדביקים שם וכן הלאה. אם שכנים “רק אוהבים לארח בגינה” או “זה בסך הכל חברים במרפסת” הם בעצם מכניסים לא רק את עצמם אלא גם אתכם לסכנה, כי הם מפיצים והם דואגים למלא את מיטות האשפוז בבתי החולים ככה..
  תדווחו עליהם למשטרת ישראל.

 2. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  כל הכבוד לדוד עציוני סגן ראש העיר.

 3. נעמה אמר/ה

  לא צריך לשלם אבל למה לא להוציא הודעה רשמית לתקשורת?! למה פנגו מחייב בכל זאת??

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.