הישג היסטורי לעובדי הכרמלית | לאחר 8 שנים של משא ומתן קשה נחתם הסכם קיבוצי

משרד האוצר חתם היום, ראשון 08/12/19, על הסכם קיבוצי עם עובדי הכרמלית, וזאת לאחר מאבק ארוך ועיקש שארך שמונה שנים. בין הנושאים שהשיגו העובדים בהסכם: העלאת שכר, תוספת של ימי חופשה והעלאה בתשלום עבור ימי מחלה.

יו"ר וועד עובדי הכרמלית ירון סימונוב, אמר לחי פה:

לאחר 8 שנים של משא ומתן ארוך וקשה, לאחר שעברנו ניסיון הפרטה לכרמלית וכן עברנו לדאבוננו שריפה, חתמנו היום על הסכם קיבוצי. אני רוצה להודות לעובדי הכרמלית, לאיגוד התחבורה בהסתדרות ולכל האנשים הטובים שתמכו בנו לאורך הדרך הארוכה. אני מקווה שההסכם הזה יהווה סנונית ראשונה להסכמים לכל עובדי התאגידים העירוניים בחיפה ובכל הארץ.

חבר ועד עובדי הכרמלית רז לוטן, מסר לחי פה:

כחבר ועד אני יכול לומר, זהו רגע שנאבקנו עליו יחד כצוות כבר שמונה שנים. לעובדי הכרמלית שעובדים מתחת לאדמה בשעות קשות ותנאים לא פשוטים זו בשורה ראשונה אחרי מאבקים ארוך לשיפור תנאי העבודה שלנו. מדובר בהסכם היסטורי לעובדי הכרמלית והוכחה שכשנאבקים אפשר גם לנצח. אנחנו מודים לכל החברים והנוסעים שעמדו לצידנו לאורך כל הדרך.
2 תגובות
  1. אליעזר הברמן אמר/ה

    ברכות לעובדי הכרמלית עלו והצליחו !!!

  2. מישמיש הפטיש אמר/ה

    כל הכבוד . את תג המחיר אנחנו נראה בתלוש המשכורת שלנו עת ישלחו האוצר ועירית חיפה יד לכיסנו , אחד יגדיל את המיסים והשניה תעלה את הארנונה . או אז נפבלבל בעיננו ונתמה . מדוע זה המיסים עולים? מדוע העיריה מעלה את הארנונה ? כל הכבוד לכל השוטים שלא מבינים שהצלחת עגולה . מי שלוקח יותר בצד אחד מוריד מצד שני

לא ניתן להגיב