מנהל מחוז משרד החינוך חיפה, ד"ר סער הראל בביקור בדלית אל כרמל

ד"ר סער הראל בביקור בדלית אל כרמל:
״מצאנו מערכת חינוך מאד מיוחדת, גם ברמה המקצועית של הצוותים וגם ברמה הניהולית"

סיור עומק לימודי התקיים הבוקר, שלישי 26/11/2019, ביישוב דלית אל כרמל, בהובלת מנהל משרד החינוך במחוז חיפה, ד״ר סער הראל ובהשתתפות נציגי הנהלת המחוז ומפקחי היישוב.
הסיור החל בביה״ס השש שנתי קופטאן, שם הוצגו ונותחו נתוני היישוב, חוזקות ואתגרי היישוב בעזרת ראש הרשות רפיק חלבי ומנהלת מחלקת החינוך ד״ר חיה ילנק.
מנהלת ביה״ס אימאן חליפה, הציגה מודל עבודה בלמידה בין תחומית מסדר גבוה, לאחר מכן התקיים ביקור בביה״ס החדשני למדעים בו הציג מנהל ביה״ס, סעיד חלבי, אסטרטגיות למידה ייחודיות.

ד"ר סער הראל

מנהל המחוז ד״ר סער הראל אמר:

ביקור מרתק, מלמד מאד, באנו להתבונן ולבחון שני צירים מרכזיים, חדשנות ושייכות והחיבור ביניהם, מצאנו מערכת חינוך מאד מיוחדת, גם ברמה המקצועית של הצוותים, גם ברמה הניהולית ובכלל ביכולת לשלב תפיסות של חדשנות בלי לאבד את הזירה של השייכות, היישוב עשה קפיצת מדרגה משמעותית בשנים האחרונות לא רק בהישגים, גם בשיח, בהתפתחות המקצועית של הצוותים, בניהול ובעיקר במקצועיות ובמקצוענות של הצוותים. אני רוצה להודות למפקחת המתכללת לאה אורגד וגסטף על ארגון הביקור, לראש הרשות רפיק חלבי על השותפות העמוקה ולכל אנשי החינוך בדלית אל כרמל , נהנתי לראות אותם היום בפעולה.
תגובה
  1. מוכלס והבה אמר/ה

    לצערי הרב סער הראל החליט על גריעת הילד שלי ממצבת התלמידים בלי לבדוק לעומק את ההליך ואם זה חוקי או לא חוקי ובלי לבדוק אם יושם חוק מנכל בכלל

לא ניתן להגיב