סחיטה ואיומים בחיפה | המשטרה עצרה תושב נשר בחשד לעבירות בתחום הסחיטה והאיומים בהיקף של מיליוני ש”ח

ניידת זיהוי פלילי - משטרה (צילום: משטרת ישראל)

בתום חקירה שהתנהלה בחודשים האחרונים נעצר חשוד מנשר שסחט באיומים חברת מוצרי עיצוב בית באזור חיפה

מדוברות המשטרה נמסר: בתום חקירה סמויה, עצרה המשטרה תושב נשר בחשד לעבירות בתחום הסחיטה והאיומים בהיקף של מיליוני ש”ח מבעלים של חברת מוצרי עיצוב בית באזור חיפה והבוקר הוגש נגד החשוד כתב אשום

יחידה מרכזית במשטרת ישראל ניהלה במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה באזור חיפה, אשר התמקדה במספר אירועים של שימוש באמל”ח והצתה, שבוצעו עפ”י החשד כנגד בעלי חברה העוסקת בייבוא ושיווק מוצרים לעיצוב הבית, לשם סיוע לסחיטה באיומים בהיקף של מיליוני ש”ח.

בתוך כך, חוקרי הימ”ר בשת”פ מקצועי עם חבלני המחוז, חוקרי הזיהוי הפלילי ומערכי המודיעין והמבצעים של משטרת ישראל, בחנו את הזירות השונות במהלך החודשים האחרונים, במסגרת החקירה המואצת לאיתור המבצעים ואיתור המניע לאירועים הפליליים, שכללו בין השאר חשד להצתת משאית ורכב הבעלים וכן ירי והשלכת רימון הלם על אולם התצוגה של החברה..

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

כאמור, בתום חקירה סמויה בת מספר חודשים, שכללה איסוף ממצאים שונים מהזירות, עברה החקירה לפני כשבועיים לשלב הגלוי עם מעצרו של החשוד – תושב נשר כבן 55, לאחר שבמספר הזדמנויות ביצע עפ”י החשד מעשים שסייעו לאיים על המתלונן בפגיעה שלא כדין בגופו, בחירותו, ברכושו, בפרנסתו או בשמו הטוב או להטיל עליו אימה בדרך אחרת כדי להניע את הקורבן למסור לאחרים כספים בסך שלושה וחצי מיליון ₪.

כל מהממצאים הועברו והחלטת הפרקליטות ובהתאם למכלול הראיות גובש כתב אישום כנגד החשוד שהוגש היום ע”י פרקליטות מחוז חיפה בבית משפט השלום חיפה.

משטרת ישראל תמשיך ותחקור ביתר שאת עבירות מסוג זה ותפעיל את כל האמצעים העומדים לרשותה, על מנת לעצור ולכלוא את אלה המנסים לאיים ולפגוע באזרחים שומרי החוק.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חדשות חיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו