עבריין בכיר נעצר בחשד לסחיטה באיומים של מיליוני ש”ח מאת הבעלים של טופולסקי והצתת רכביו

shutterstock אילוסטרציה

בית משפט השלום בחיפה, האריך היום (ראשון 13/10/19) ביומיים את מעצרו של עבריין בכיר מאיבטין, הנחשד כי סחט את הבעלים של טופולסקי, במיליוני שקלים,  במהלך החודשים האחרונים, יחד עם אדם אחר, השליך רימון  והצית את רכביו.

כזכור, בחודש יולי האחרון הוצתו המשאיות של טופולסקי ביגור ובהפרש של חודשיים באותו החודש הוצת אולם התצוגה במפרץ חיפה. בחודש ספטמבר הוצת רכבו בשכונת מגוריו דניה.

החשוד נעצר היום יחד עם חשוד נוסף והובאו כאמור לדיון בהארכת מעצרם. בית המשפט קיבל את טענת  באי כוחם של החושים עו”ד תומר נוה, ועו”ד רונן חליוה, והאריך את מעצרם של החשודים ליומיים בלבד. שופט בית המשפט זיו אריאלי הודיע, כי אם המשטרה לא תעבה את מאגר הראיות כנגד החשוד, הוא ישוחרר.

עו”ד תומר נווה מסר לחי פה בתגובה:
“ללקוחות שלי אין שום סכסוך עם המתלונן”.

עו"ד תומר נוה
עו”ד תומר נוה

עו”ד רונן חליוה מסר לחי פה:
״מרשי נקלע לסיפור שאינו קשור אליו, ויש לקוות שמיד לאחר החג ישוחרר ממעצר״

עו”ד חליוה
4 תגובות
 1. אזרח אמר/ה

  התגובה שלך אלימה לא פחות ממעשי הפושעים.
  אם טופולסקי פגע בך תגישי תלונה. אך לך לצדד בפושעים ועברינים.

 2. א.א.חיפה. אמר/ה

  ברור שהשופט ישחרר את העבריין.הוא מפצד בטח שיפגעו בו.היום השופטים לא עושחם משפט צדק. הם היום בדיחה בעינינו.כי בשופטים כי מטיבים עם עבריינים. החלטות מוזרות. באחד המשפטים.היה משפט נגד מחבל שניסה לדקור את המתנחלת.השופט -טען שהמחבל לא התכוון להרוג.כי לא סובב את הסכין.הינה היא חיה.לא האמנתי שקראתי שנך הדוםט לא מצא שהוא ניסה להרגה. אהל מתנחלת לפני חודש ערערה נגד החלטת השופט.והוא נמצא אשם וניסה להרוג ושומה לו עונש למה זהגיע לו. חבל שאין מפקחים על השופטים.השופטים צרכים להבין שאנחנו הפסקנו לבטוח בהם בצדק שהם מקיימים פה בארץ.כאן חממה לעברינים.השופטים מאשימים את השוטרים שמביאים את עברינים בלי ראיות ראויות.והשוטרין או רים הביאו. אבל השופטים לא מסתפקים במה שהביאו גם שיש הוכחות,עדים.תמיד יחפרו ותא יסתפקו.

  שהוץו בעלא. אמר

 3. גיא אמר/ה

  הגיע הזמן שמערכת המשפט תעשה צדק ותכניס אנשים כמו העבריין הזה לשנים רבות בכלא , דיי כבר לסחיטה של גורמים עבריינים על בעלי עסקים , הגיע הזמן למגר את התופעה הזו ,

 4. קלמן אמר/ה

  טופולסקי ידוע שאינו משלם. למה שישלם לעבריינים? אין להם מודיעין?

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.