תוצאות סקר חי פה: מי ינקה את מפרץ חיפה – נתניהו או בני גנץ

המפעלים הפטרוכימיים במפרץ חיפה - מבט משדרות הציונות (צילום: ירון כרמי)

השבוע סיירו חברי מפלגת "כחול לבן" במפרץ חיפה והבטיחו לפעול למעל סילוק התעשייה המזהמת במפרץ חיפה. השבוע החליט בית המשפט העליון להחזיר את ההחלטה על הרחבת בזן למוסדות התכנון. לקראת הבחירות לכנסת, שאלנו אתכם, הקוראים, מה דעתכם בנוגע למועמדים לראשות הממשלה ומי לדעתכם יהיה זה אשר ינקה את מפרץ חיפה מהתעשייה המזהמת.

הסקר נשלח לאלפי מנויי חי פֹּה באמצעות מערכת סקרים ב-SMS. רבים השיבו. אם תרצו להשתתף בסקרים שאנו עורכים ועדיין אינכם מנויים לרשת ההודעות שלנו בוואטסאפ, תוכלו להירשם כאן בקישור:

תוצאות הסקר …

סקר חי פה - מי ינקה את מפרץ חיפה - נתניהו או בני גנץ?
סקר חי פה – מי ינקה את מפרץ חיפה – נתניהו או בני גנץ?

5 תגובות
 1. ויניק אמר/ה

  חבל על הסבב השני של הבחירות הכל נשאר אותו דבר

 2. עמירי הגדול אמר/ה

  אף אחד מהם לא ינקה את המפרץ. בטח שלא גנץ חסר הניסיון.

 3. תמר וייל אמר/ה

  האחריות על נקיון המפרץ מונחת לפיתחנו. אנחנו: תושבי חיפה, הקריות, ישובי עמק זבולון וטבעון – זו אחריותנו. עלינו להנכיח את הנושא מול ראשי הרשויות שלנו. עלינו להשאיר את הנושא בראש מעייניינו, לדאוג בעצמנו לעצמנו.

  1. א אמר/ה

   נכון מאוד
   צריך לפעול להפיכת המטרונית לחשמלית, להפחית נסיעות ברכבים המונעים בסולר, לעבור לרכבים חסכוניים יותר. כל זה, כמובן, אם מעניין אותנו באמת אוויר נקי והסביבה נקייה יותר.
   או שאפשר להמשיך ולהתעסק ב-"מפעלים המזהמים".
   כל, נדרש פיקוח על המפעלים, כן, צווים אישיים, תביעות וכו' – הכל טוב ויפה. אבל עד שלא נפנים ונטפל בסיבה האמיתית של זיהום האוויר והיא התחבורה והתעבורה על סולר בהיקפים שאין דומים להם בכל המדינה, נמשיך לנשום הרבה פליטות.

  2. מיכאל אמר/ה

   עובד בנזן או חיפה כימקלים ?

לא ניתן להגיב