שי פניני, עוה”ד המתמודד בבחירות על ראשות לשכת עורכי הדין במחוז חיפה בראיון לחי פה

עו”ד שי פניני, בן 37, נשוי ואב לשלושה הוא עו”ד עצמאי משנת 2009, העוסק בתחום הקמעונאות והרגולציה יתמודד בבחירות הקרובות שיתקיימו ב-18 יוני 2019 על ראשות לשכת עורכי הדין במחוז מול מנהלת הלשכה במחוז עו”ד תמי אולמן.

עו”ד פניני, הוא בוגר תואר ראשון בחוג למשפטים באוניברסיטת חיפה ובעל תואר שני במשפט וטכנולוגיה מאוניברסיטת חיפה, ושימש כיו”ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה והיה ממובילי מחאת הסטודנטים הגדולה בשנת 2006 וחבר בצוות המו”מ מול ממשלת ישראל במאבק לסיום השביתה. בנוסף, היה חבר בנשיאות התאחדות הסטודנטים בישראל .במהלך שירותו הצבאי שירת עו”ד פניני כלוחם ומפקד בחיל ההנדסה הקרבית וכמפקד בדרגת רס”ב במיל’ בפלוגה לוחמת בחיל ההנדסה.

מדוע החלטת להתמודד על ראשות לשכת עורכי הדין במחוז חיפה?

הגיע הזמן להעיר את לשכת עורכי הדין ולהנגיש אותה בשקיפות מלאה לכל עורכי הדין במחוז. היום הלשכה אינה נגישה, אינה שקופה ובהירה ולצערי אינה רלוונטית למרבית עורכי הדין. אנחנו מעוניינים לצאת לדרך חדשה ולאגד סביבנו את מירב ומיטב עורכי הדין ולהחזיר את האמון ולהפוך את הלשכה , ללשכה נעימה, נמרצת, למען כל עורכי הדין החדשים והישנים שרואים את המקצוע שלהם נשחק ונרמס.

מה החזון שלך והמצע שלך?

תפיסת היסוד שלנו היא שלשכת עורכי הדין היא בראש ובראשונה ארגון מקצועי יציג שאין לו זכות קיום ללא חבריו ולכן תפקידו המרכזי הוא מתן שרות אישי ומקצועי לחבריו וייצוג האינטרס הציבורי של ציבור חבריו. נפעל לשקיפות ניהולית ותקציבית, נוהל “מכרז הפוך”, מכון לקידום מקצועי, הקמת מאגר פרילנסרים של מחוז חיפה, מועדון צרכנות ושיפוץ לשכת הקשר בבית המשפט בחיפה והפיכתה למרכז שירות לעורכי הדין.

ניצור מסלולים לניתוב תיקים ושירותים מקצועיים לעורכי דין בתחילת דרכם – הלשכה תסייע להם להתניע את הקריירה המשפטית שלהם. השתלמויות וסמינרים מקצועיים לעורכי דין מתחילים – בחינם. בשביל זה ללשכה יש תקציב של עשרות מיליונים. נקים מערך קואצ’רים עבור עורכי דין צעירים, שיתבסס על מיטב המומחים בתחומם אשר יעניקו יעוץ והכוונה פרו-בונו.

מה המסר שהיתה רוצה להעביר?

אנחנו מתחייבים כי נפעל ללא לאות למען ציבור החברים ונעשה ככל שביכולתנו על מנת שמנגנון הלשכה במחוז יהיה מודרני, יעיל, שקוף ומקצועי ומעבר לכל – יפעל ללא לאות למען רווחתם המקצועית והאישית של חבריו בכל דרך.

שי פניני וציון אמיר
שי פניני וציון אמיר

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.