ניצחון סוחף לעו”ד תמי אולמן בבחירות ללשכת עורכי הדין בחיפה

עוה”ד תמי אולמן, המכהנת כיו”ר לשכת עורכי הדין במחוז חיפה, נבחרה לקדנציה נוספת.
בבחירות שהתקיימו ביום שלישי (18/06/19), רשימת “תנופה” שבראשותה זכתה בשמונה מושבים בוועד הבחירות.

מדובר בניצחון סוחף של עו”ד אולמן, אשר זכתה ב 2,842 קולות, לעומת המועמד המתחרה עו”ד שי פניני, שזכה ב 590 קולות בלבד. הפרש של 2,252 קולות ובכך רשימתו של פניני “דרך חדשה” זכתה בוועד בשני מושבים בלבד, לעומת שמונה מושבים ל “תנופה” של אולמן.

עוד זכו במושבים בוועד: רשימת הדרך המשותפת בראשותו של עו”ד מטאנס שאער זכייה של שני מושבים בוועד. רשימת “הצלחת” בראשותה של עו”ד בלה מצגר זכתה בשני מושבים בוועד וכן רשימת “איכות המקצוע” זכתה בשני מושבים בוועד.

עו”ד תמי אולמן אמרה בשיחה לחי פה: “בארבע השנים האחרונות כיהנתי בתפקיד יו״ר ועד מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין ויחד עם הצוות המקצועי והמסור שצועד איתי יחד עשינו את המיטב על-מנת לשרת את עורכי הדין במחוז על הצד הטוב ביותר. כמוכן שהכל בהתנדבות ולשם תרומה ועשיית הטוב. היה מרגש לראות את גל האהבה והאהדה העצום אותו חשתי בתקופת הבחירות, ורגע השיא היה ביום הבחירות כאשר ראיתי את התמיכה ובהמשך עם היוודע התוצאות. עורכי הדין במחוז אמרו את דברם בהצבעתם בקלפי ופעם נוספת הביעו בי אמון ונתנו לי את קולם על-מנת שאוכל להמשיך ולפעול למענם במשך 4 שנים נוספות. תודה מקרב לב לכל החברים, התומכים, הפעילים וכל מי שהיה שותף לניצחון המרשים הזה. כולו שלכם. משהסתיים הליך הבחירות והתוצאות מדברות בעד עצמם, מפשילים שרוולים וחוזרים לעבוד למען עורכי הדין במחוז. כבר בימים הקרובים אתחיל לעבוד יחד עם הצוות על-מנת להוציא אל הפועל את החזון והתכניות שלנו להמשך הפעילות במחוז חיפה”.

2 תגובות
  1. עו"ד יורם שילה אמר/ה

    עו”ד תמי אולמן גאים בך אין מועמד מתאים יותר ממך בפעם הבאה את צריכה להתמודד לראש הלשכה צריכים אנשים כמוך

  2. יהודה אמר/ה

    מרבית המצביעים – לא יהודים

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.