הבלוג של אביהו האן: סיכום מערכת הבחירות

אביהו_האן.JPG

אביהו האן

סיכום מערכת הבחירות מנקודת מבטו של אביהו האן חבר מועצת העיר – הירוקים של חיפה

את תוצאות הבחירות המוניציפאליות 2013 סיימתי בתחושה מעורבת. מצד אחד ציפיתי לשמירת כוחם של רשימת הירוקים של חיפה ואף להתחזקות מסויימת, ומצד שני כאשר נודעו תוצאות ההצבעה הבנתי עד כמה רשימת הירוקים שורשית ומוטמעת בקרב אוכלוסיית מצביעים של מעל 5000 תושבים.

למרות פיצול ועזיבה של שני כוחות חזקים שהתמודדו מחוץ לרשימה ( קרית חיים אחת של מוטי בליצבלאו ותקווה לחיפה של זאב סילס ), וכניסתה של עינת קאליש שרצה על האג’נדה הסביבתית חברתית עם זהות כמעט מוחלטת לאג’ינדה של תנועת הירוקים, ומעטפת ארוזה ויפה יותר, אשר על פי הערכתי גזרה מתנועת הירוקים בין 2000 – 3000 קולות , שמרה רשימת הירוקים על כוחה.

לכן התוצאה של ההצבעה נותנת את התקווה ואת ההבנה שמכאן יש לאן לצמוח כאשר היעד לכבוש את ראשות העיר עוד 5 שנים מהיום.
היבט חיובי נוסף הוא התחזקות הכוחות החברתיים סביבתיים בדמותם של חברי מועצה איכותיים של תנועת הירוקים , מהפך וחיים בחיפה שמציגים עוצמה של 7 חברי מועצה.

אני חייב לציין את הרגשות העוצמתיים והחיוביים שקיבלנו / קיבלתי מתושבי חיפה בפעילות שטח רצופה וענפה שקיימתי במשך הקדנציה ובמיוחד בקמפיין הבחירות בחודש וחצי האחרון.

ההיזון והמשובים שקיבלתי מהתושבים שסייעתי להם בא לידי ביטוי במשפט
“אביהו בשבילך ,מה שתבקש ”
וכך נוצרו עשרות רבות של מתנדבים שנתנו מזמנם לטובת הירוקים של חיפה ועל כך אני מוקיר ואומר:
“חברים , תודה רבה”.
לא פשוט לקבל הסכמה של עשרות רבות של מתנדבים שנותנים מזמנם וממרצם כדי לקדם את רשימת הירוקים בבחירות ולעמוד בקלפיות וברחובות למען הרשימה.

הנתינה באה מתוך אידאולוגיה לחשיבות הנושא ועל כך כל הכבוד למתנדבים.
הבסיס ליצירת החיבוק החם של התושבים הוא בידיעה שיש על מי לסמוך , יש למי לפנות , יש אוזן קשבת במועצת העיר במיוחד באותם מקרים ( רבים ) שהשלטון המוניציפאלי אינו קשוב ואינו מתחשב ודוגמאות לכך לא חסר, הן בשכונת כרמל מערבי , הן ברכס כרמל , סביוני דניה , ציר מוריה קרית אליעזר, שכונת שער העליה , כרמליה ועוד שכונות רבות בחיפה.

מנקודת מבטי, כחבר מועצה שעובד בהתנדבות מלאה, תמורת 20 ש”ח בחודש, נדרש לשרת מתוך אידאולוגיה של תרומה לקהילה ושירות לאזרח, להיות אוזן קשבת ולפרוץ את מחסומי הברזל של השלטון כדי לסייע ולספק פתרונות לתושבים.
כך פעלתי ועל כך קיבלתי וקיבלה רשימת הירוקים את התשובה בקלפי ואת היענות התושבים לסייע.

ברצוני להגיד תודה לכל אותם אלפים שהצביעו עבור הרשימה , אני כאן בשבילכם !
תודה רבה .

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.