ההסכם הקואליציוני בין קליש לעציוני – הנוסח המלא והחתום

ד”ר עינת קליש רותם ועו”ד דוד עציוני חתמו על הסכם לשיתוף פעולה. מטרת ההסכם היא לחזק את מעמדה של קליש, לקראת יום הבחירות וכן להבטיח את מעמדו של עציוני בעירייה הבאה שתקום, במידה שאכן תזכה קליש-רותם ברשות העיר, מחרתיים. מוקדם יותר הבוקר, דיווחנו על חתימת ההסכם וכעת אנחנו מציגים לפניכם את הנוסח המלא שלו.

עציוני יכהן כסגן ראש עיר בשכר וסיעתו תזכה במספר רב של תפקידי מפתח בניהול העיר וביניהם:

יו”ר ו’ הכספים, יו”ר ו’ המכרזים, יו”ר אתו”ס, יו”ר חברת האצטדיון, יו”ר ו’ תפעול עירונית, יו”ר ועדת רישוי עסקים, יו”ר רשות הצעירים, סגן יו”ר ו’ החינוך, 4 חברי דירקטוריון בחברות עירוניות, שותפות במנהלת שד”ת בינלאומי, ראש מנהלת איזור עדיפות לאומית לתעשייה והייטק, חברות בשדולת הנשים, יו”ד ו’ בריאות הציבור.

עציוני הוא צעיר נמרץ ושאפתן. הוא מסמן מגוון רחב של מטרות בהסכם  הזה. הוא לא הגיע לקמפיין הזה כדי להתבטל, אלא כדי להפיח רוח חיים במגוון רחב של גופים עירוניים שלדעתו מצריכים שינוי. עציוני סימן הרבה מטרות במהלך הקמפיין וזו תהיה הזדמנות נהדרת עבורו לעשות שינויים של ממש בעיר.

קליש מסמנת בהסכם הזה כי היא בוטחת בעציוני שיחזיק במספר רב של עמדות מפתח.

ההסכם המלא לעיונכם בקישור הבא:

[pdf-embedder url=”https://haipo.co.il/wp-content/uploads/2018/10/הסכם-קליש-עציוני-נחתם-ביום-28.10.2018.pdf” title=”הסכם קליש עציוני – נחתם ביום 28.10.2018″]

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. […] ההסכם, שפורסם בתקשורת המקומית, עציוני וחבריו מהימין הקיצוני יקבלו את מרבית תפקידי […]