הכירו את בועז גור וסיעת “מקומי בחיפה” המתמודדת למועצת העיר חיפה

(תוכן מקודם)

חיפה היא אנחנו – חיים ונושמים כל רגע כאן

רשימת “מקומי בחיפה” מורכבת מחיפאים וחיפאיות אשר עתיד העיר נמצא כל העת מול עיניהם, ומבינים כי הרשות המקומית היא החוליה המהותית ביותר בקשר שבין האזרח לשלטון ועלינו להעצים אותה ולחזק את הנציגות הנבחרת אל מול השלטון המרכזי. פעילי הרשימה מעורבים כיום בפעילות בעיר בתחומי החינוך, הקהילה, הכלכלה והגנת הסביבה.

הרשימה בהובלתו של עו”ד בועז גור תתמקד בפיתוח מערכת החינוך העירונית, קידום הכלכלה המקומית, מלחמה עיקשת במפגעי הסביבה ותהיה הבית למשפחות הצעירות, אלה שאוהבות את חיפה אבל חוששות שלילדיהן לא יהיה מקום בעיר בעתיד. המשפחות שאוהבות את חיפה אבל מתקשות עם היעדר התעסוקה, זיהום האוויר הגואה ומתחים פנים קהילתיים גוברים בעיר.

בועז גור ושני אלוני - מקומי בחיפה בראשות בועז גור (צילום: מקומי בחיפה)
בועז גור ושני אלוני – מקומי בחיפה בראשות בועז גור (צילום: מקומי בחיפה)

מקומי בחיפה היא הבית של המשפחות הצעירות

אלה שאוהבות את חיפה אבל חוששות שלילדיהן לא יהיה מקום בעיר בעתיד. אלה שאוהבות את חיפה אבל מתקשות עם היעדר התעסוקה, זיהום האוויר הגואה ומתחים פנים קהילתיים גוברים בעיר.

מקומי בחיפה תפעל לחיזוק מערכת החינוך העירונית

מערכת חינוך שתיקח את הילדים שלנו קדימה, תכין אותם לעולם. מערכת שבה סביבת בית הספר מאוזנת ובטוחה. מערכת חינוך שהמורים בה מאושרים ושמחים לעשות את העבודה שלהם, מערכת שאין בה אנשים ששווים יותר או אנשים ששווים פחות. מערכת שיודעת לחגוג את המגוון התרבותי שיש בעיר שתחנך את הילדים שלנו לערכים של שאפתנות, שוויון ואחריות חברתית. מידע נוסף על תכנית החינוך באתר “מקומי בחיפה”…

מקומי בחיפה תעלה על נס את הכלכלה המקומית

תכניות ייעודיות לשיפור מצבם של העסקים הקיימים (רכש מקומי מרוכז, מכרזים וכו’) ועידוד תעשיות מתקדמות ומלאכה לקבוע בחיפה את ביתם – להשיב מקומות עבודה שאבדו ולייצר מקומות חדשים.

מקומי בחיפה תילחם למען הסביבה

הגברת האכיפה כנגד מפעלים מזהמים, ליווי תעשיות מקומיות בהליכי שדרוג תשתיות, ייצור שיתופי פעולה עם רשויות נוספות וארגוני חברה במטרה לחזק את המאבק על הגנת ושיקום הסביבה שלנו, שיקום מפגעי סביבה קיימים (שפכים, קישון, פסולת בניין).

 

תגובות
בטעינה...