מועצת העיר אישרה את מינויו של עו”ד בועז גור לתפקיד יו”ר דירקטוריון איגוד ערים חיפה

העמותה לתיירות – רחב

מליאת מועצת עיריית חיפה אישרה השבוע את מינויו של חבר המועצה, עו”ד בועז עור, לתפקיד יו”ר דירקטוריון איגוד ערים חיפה אזור מפרץ חיפה, שהודיע על עזיבתו, לאחר כהונה של שנה באיגוד.

עו”ד גור,  מכהן כחבר מועצה משנת 2013 ומחזיק את תיק ההון החברתי בעירייה ויו”ר הוועדה לאחריות משותפת. הוא פעיל חברתי ותיק המעורב במאבקים רבים בעיר והיה ממובילי המחאה החברתית בחיפה ב2011 וכן, כיהן כחבר הועד המנהל של המכללה החברתית-כלכלית (8 שנים) ועמית בקרן ברל כצנלסון.

גור, הוא עו”ד וכלכלן במקצועו, מתמחה בתחומי המשפט הציבורי, איגוד מקצועי, רגולציה וסוגיות תכנון ובניה. כיום מכהן כמזכיר באיגוד העובדים הסוציאליים בהסתדרות וכדירקטור בחברת “היי-סנטר” – חברת היזמות של עיריית חיפה.

עו”ד בועז גור:

 “אחרי שנים של פעילות סביבתית במפרץ, עוד מהגשת ההתנגדות המרכזית נגד בז”ן ועד למאבק בסכנת האמוניה, אני שמח ונרגש להיכנס לתפקיד. אני רואה חשיבות מכרעת ביכולת של כל הרשויות לפעול בשיתוף פעולה ולשים את חיי התושבים לפני אינטרסים כלכליים ופוליטיים. אנו נמצאים בתקופה מאתגרת בה מתעצב עתידו של המפרץ ובהתאמה כיצד ייראו חיי תושבי מפרץ חיפה בעשורים שיבואו. אנו חייבים לפעול במקצועיות ומתוך הבנה כי האחריות מוטלת על כתפנו ולהקפיד על שיתוף ציבור והנגשת המידע לכלל התושבים”.

קניון שער הצפון – מתחלף – רחב

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...