מכה לעינת קליש – בועז גור פורש מהסיעה

עורך הדין בועז גור הודיע על פרישה וביקש להכיר בו כסיעת יחיד.
“איני רואה את סיעת ‘חיים בחיפה’ פועלת להקמת תנועת אזרחים עירונית, דמוקרטית, עממית ורחבה, הפועלת למען תושבי העיר בהמשכיות”

03_-_בועז_גור.JPG

עורך הדין בועז גור
בועז גור הוא פעיל חברתי אשר היה פעיל במאבק הארצי על יוקר המחיה.
לקראת הבחירות לעיריית חיפה חבר גור לעינת קליש רותם ויחד רצו לבחירות תחת השם “חיים בחיפה”.

היום הודיע גור על פרישתו מסיעת חיים בחיפה ותפקוד כסיעת יחיד במועצת העיר.

תגובתה של עינת קליש רותם:


בועז ואנחנו שותפים לאותו סדר יום, וחלוקים בנוגע לדרך שבה יש לפעול.
חבל לנו לאבד איש טוב, אבל שמחים לספר שהקבוצה שלנו חיים בחיפה, הולכת וגדלה מדי שבוע.
נמשיך לפעול למען התושבים ולמען השכונות, ובטוחים שנשתף פעולה עם בועז באופוזיציה גם בהמשך.

מאחלים לו הצלחה מכל הלב.
סיעת ״חיים בחיפה״

עינת_קליש_רותם_-_חברת_מועצת_העיר.JPG

עינת קליש רותם – חברת מועצת העיר – חיים בחיפה

רצ”ב מכתב הפרישה של בועז גור

06.01.2015
לכבוד חבריי וחברותיי היקרים, פעילי ופעילות ‘חיים בחיפה’

הנדון: פרישתי מסיעת ‘חיים בחיפה’

לפני יותר משנתיים נפלה בחלקי הזכות להיות ממקימי ‘חיים בחיפה’. רגעי ההקמה והתקופה שלאחריה היו עבורי זמנים משמעותיים וחשובים, בהם עשיתי את צעדיי הראשונים בעולם הפוליטי המקומי לאחר שנים רבות של פעילות ציבורית והתנדבותית ענפה, בעיקר בנושאים הנוגעים לעירנו.
האמנתי אז ואני מאמין גם היום, כי המשימה העיקרית העומדת לפנינו לשם קידום ענייני העיר הבוערים היא פיתוח המנהיגות המקומית בכל שכונות העיר כחלק מחזון בנייתה של תנועה חיפאית עממית, רחבה ודמוקרטית, שתיתן ביטוי שווה לכל תושבי העיר.
כחבר מועצה נבחר וכשליח ציבור אני רואה בקידום ענייני העיר חלק בלתי נפרד מתפקידי וחש כי מוטלת עליי האחריות לקדם את ענייני העיר בתוך המסגרת הפוליטית הנתונה, על אף הקשיים והאתגרים הרבים הכרוכים בכך.
אני חש כי התנהלות סיעת ‘חיים בחיפה’ מאז הבחירות אינה מאפשרות לי לקדם את ענייני העיר כפי שאני סבור שיש לקדמם ואני חושב כי הדבר פוגע בתפקידי הציבורי ובחובתי האישית לפעול לטובת הציבור בעיר.
עבורי, הגשמת חזון התנועה החיפאית הוא הבסיס לכל פעילות פוליטית החותרת לקדם ציבורים בצורה רחבה ומשותפת. אני מאמין כי חיזוק המנהיגות המקומית האותנטית בשכונות העיר, בדרך של שילוב כוחות וחתירה להגשמת מטרות משותפות, הן הערובה הטובה ביותר לצמיחתה של העיר ולקידום ענייני תושביה באופן הישיר, היעיל והצודק ביותר. לצערי, איני רואה את סיעת ‘חיים בחיפה’ פועלת להקמת תנועת אזרחים עירונית, דמוקרטית, עממית ורחבה, הפועלת למען תושבי העיר בהמשכיות, כל הזמן, גם כשהבחירות אינן נראות באופק.
לאור חילוקי הדעות האמורים ולאחר לבטים קשים מאוד, הגעתי למסקנה כי בהיעדר שותפות רעיונית או מעשית לקידום ענייני העיר חיפה עם עינת, וללא כוונה לפעול להגשמת המטרות אותן הצבנו לעצמנו בתחילת הדרך, אפרוש מסיעת ‘חיים בחיפה’ ואקים סיעה עצמאית בראשותי. סיעה זו תפעל ברוח המטרות אותן הצבתי לעצמי עם כניסתי לפוליטיקה העירונית – קידום חברתי וקהילתי, צמצום פערים ופיתוח הכלכלה המקומית. אני חש כי דרך זו היא הדרך היחידה בה אוכל לפעול בנאמנות ובמסירות לציבור ולעצמי, תוך שיתוף ציבורים רבים מכל שכונות העיר וקהילותיה השונות, לקידום המטרות והתכניות אותן הצבתי לעצמי בבואי לבקש את אמונו.
אני מודה לכם על הסיוע הגדול, התמיכה האדירה והאכפתיות הגדולה לעירנו האהובה. ערכינו המשותפים ימשיכו להוות נר שיאיר את דרכינו המשותפת, זו בה התחלנו לצעוד בה לפני יותר משנתיים. אני מייחל לכך שנמשיך לצעוד בה עוד שנים רבות יחד. אני מתחייב לעשות כל שביכולתי להמשיך ולקדם את תכניותינו ואת מטרותינו לקידום העיר חיפה. אני מבקש להודות בהזדמנות זאת לחברותיי לסיעה, עינת וטלי, על התקופה המשותפת המאתגרת והמיוחדת ומאחל להן הצלחה גדולה בהמשך דרכן.

כתמיד, אני זמין עבורכם ועבור כלל תושבי העיר,
בשותפות אמת ובאהבה גדולה,
בועז גור.

מכתב הפרישה של בועז גור – הודעה לעיריית חיפה

בועז_גור_פורש_מסיעת_חיים_בחיפה.JPG

בועז גור פורש מסיעת חיים בחיפה – הודעת הפרישה

מועצת עיריית חיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.