תומכי עציוני: מובילי דעה, אנשי עשייה, אנשי אקדמיה, מחנכים ואדריכלים – הכירו אותם

לעו”ד דוד עציוני יש גב רחב של תומכים מובילי דעה חיפאים. בואו והכירו כמה מהבולטים שבהם.

מיכה רטנר, אדריכל ומתכנן עיר

מיכה רטנר, אדריכל ומתכנן עיר (צילום: מיכה בריקמן)

אני תומך בדוד כמתאים מכל שאר המועמדים להנהיג את העיר. בהיותו באוצר הוכיח את יכולתיו כאשר הציל בפועל את פרויקט שדה התעופה הבינלאומי בחיפה, ונתן תקווה ליישמו.

תמי ברק, יו”ר נעמ”ת

תמי ברק, יור נעמת (צילום: מיכה בריקמן)

מאמינה בדוד עציוני שיאיר את העיר , ויתמוך בנו כנשים בכל הצרכים שלנו בעיר חיפה ובקרית חיים, למשל בנשים חד הוריות להקל על חייהם בארנונה בגני ילדים ולתמוך ולעודד נשים להתמודד לראשי חברות ואגודות . מאמינה שהוא היחידי שיעזור לנו לשבור את תקרת הזכוכית.

ד”ר דורון מנצ’ל

ד”ר דורון מנצ’ל (צילום: מיכה בריקמן)

יליד חיפה ותושב חיפה מאז ומעולם עם הפסקה ללימודי רפואה ברומא. נשוי ואב לשלשה.

במשך שנים עמדתי בראש מערך הבריאות ואיכות הסביבה של חברת אינטל – ענקית השבבים העולמית והמומחיות שלי הינה בתחום של קידום בריאות והערכה וניהול של סיכוני בריאות בקהילות גדולות.
אצל דוד עציוני מצאתי אוזן קשבת ליישום החזון של “בריאות בכל מדיניות עירונית” –שילוב של תהליכי קידום בריאות בכל תחומי העשייה והפעילות העירונית עם דגש על הבריאות הפיזית, המנטאלית והחברתית של העיר ותושביה.
דוד עציוני מביא אתו רוח רעננה של חדשנות, פתיחות, גמישות מחשבתית, תשוקה ולהט, מוסר עבודה גבוה, אחריות ומנהיגות ולא פחות חשוב, תכונות בין אישיות שמזמן שכחנו שיכולות להתקיים אצל נבחר ציבור: נועם הליכות, חיוך וניקיון כפיים.

ד״ר שי קרן

ד”ר שי קרן (צילום: מיכה בריקמן)

עשיתי את הדוקטורט שלי בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל ופוסט – דוקטורט באוניברסיטת סטנפורד בפקולטה לרדיולוגיה.
חזרתי לארץ ועשיתי הסבה לחינוך. אני היום מורה בבית ספר יסודי, שימשתי כמרצה במכללות גורדון ואורנים וכחוקר אורח באוניברסיטת הרווארד בפקולטה לחינוך.
דוד הוא חבר יקר, במהלך השנים ניהלנו שיחות רבות שרובם נסובו על חינוך, נושא הקרוב לליבי. בשיחות האלה דוד היה סקרן, פתוח לרעיונות מקוריים וגם מאתגר את התפיסות שהצגתי לפניו. חינוך מעניין אותו, הוא מבין שזהו מנוף בסיסי בהתחדשות העיר ומתחייב להשקיע את המשאבים הדרושים על מנת להוציא את חיפה מהמשבר בו היא נמצאת בתחום החינוך.

שני קפון רוט

שני קפון רוט (צילום: מיכה בריקמן)

תושבת קרית חיים נשואה ליזהר ואמא של גיא ושחר. בעבר הייתי יו”ר אגודת הסטודנטים במכללת תל חי ועבדתי בלשכת השר ח”כ פרופ’ אבישי ברוורמן.
אני תומכת נלהבת של דוד עציוני. דוד הוא איש כריזמטי, שיודע לעבוד, קשוב מאוד, מקצועי והולך עם האמת. דוד מביא משהו צעיר ורענן בבחירות האלה משאר המתמודדים שישבו במועצה ומבחינת קרית חיים דבר לא נעשה דבר!
בראשות דוד, העירונית תהפוך לעצמאית עם כל השלוחות הדרושות לנו ביום יום ולא תיהיה כפופה לאגף כלשהו בעירייה אלא ישירה למנכ”ל עם ניהול תקציב, דגש על פיקוח ותשתיות והכי חשוב נושא חינוך ילדנו.
כמובן שיש עוד המון דברים לעשות בקריית חיים, אבל אנחנו, התושבים, צריכים לעשות השינוי וזה ללכת ולהצביע.

קיריל קארטניק

קיריל קארטניק (צילום: מיכה בריקמן)

חיפאי בן 29 עולה חדש מאוקראינה ,עליתי לפני כ- 9 שנים מציונות לארץ ישראל על מנת לעשות שירות צבאי ביחידה מובחרת. היום יזם ואיש נדל”ן.
אני תומך בדוד עציוני כיוון שהוא מייצג את הדור החדש והצעיר, ויותר מהכל רוצה להשאיר את הצעירים בחיפה. מהפגישה הראשונה איתו התקשורת בינינו הייתה מעולה והתחברתי לכל ה “אני מאמין” שלו. דוד גם נותן ביטוי למגזר הרוסי ודואג לכל הצרכים של העולים החדשים. חיפה היא עיר בקריסה כלכלית ואני בטוח שדוד ישנה את זה.

איתמר צ’יזיק

איתמר צ’יזיק (צילום: מיכה בריקמן)

נולד וגדל בחיפה, שירת בצעירותו כקצין בדרגת אלוף משנה, באגף המודיעין. כיהן כמנכ”ל מועדון הכדורגל הישראלי מכבי חיפה.
כך הכרתי את דוד עציוני: צעיר, כריזמטי, פתוח לשמוע, ולהעשיר מכל מקורביו. דוד יקדם את העיר למקום שמגיע לה, תוך מתן חשיבות רבה לקידום הספורט בחיפה.

פרופ’ עליזה שנהר

פרופ’ עליזה שנהר (צילום: אלבום אישי)

עומדת היום בראש עמותת טנא-בריאות העוסקת בקידום בריאות בקרב יוצאי אתיופיה בישראל:  סבסטיאן קורץ, בן 31, נשיא אוסטריה, המונה 8.7 מליון תושבים, הכריז במרוץ לבחירות כי “הגיע הזמן למשהו חדש”. סיסמא זו ראויה גם לעיר חיפה והמשהו החדש הוא עורך הדין דוד עציוני.

עו”ד עציוני, שהיה ממקימי מפלגת “כולנו” ועוזרו האישי של שר האוצר משה כחלון, טיפל בסוגיות המורכבות הכרוכות ברשויות המקומיות ואף עסק בשיקום העיר חיפה לאחר השריפות הגדולות.
העובדה, שהחינוך חשוב בעבורו ועל כן ניהל בעבר חברת סטרט אפ בתחום החינוך וכי היה פעיל חברתי בחיפה (השתתף בהקמת העמותה לחלוקת סלי מזון לנזקקים) מוסיפה לו נקודות זכות.

וכן, רשימתו של עורך הדין עציוני היא רשימה עצמאית אשר אינה משתייכת, בגלוי או בסמוי, לאחת המפלגות – לא לכולנו, לא למחנה הציוני ולא לליכוד.

חיפה, עירנו המזדקנת, זקוקה לכוח צעיר אשר יצעיר אותה ויצעיד אותה קדימה. כוח צעיר אשר ימשוך אנשים צעירים. כוח צעיר אשר יביא לשינוי.

ליאור דץ – אדריכל ומתכנן עיר

ליאור דץ אדריכל ומתכנן עיר (צילום – אלבום אישי)

בעל תואר שני באדריכלות ובמשפטים מומחה לתכנון ערים ופיתוח בר קיימא ומומחה למשפט ציבורי מנהלי ודיני תכנון ובניה ואיכות סביבה . היה חברה המועצה הארצית לתכנון ובניה וראש הלשכה של מו”מ וסגנית ראש העיר חיפה . כיום עושה דוקטורט במשפטים ותואר שני בתקשורת . מנהל ומיסד את העמותה “שומרי הסף” ששמה לה למטרה להילחם בשחיתות הציבורית ושמירה על איכות הסביבה.

אני תומך בעציוני, בגלל שחיפה זקוקה למנהיג צעיר בעל חזון ותעוזה.

תגובות
בטעינה...
צוערים לשלטון המקומי – רחב
ספורטן – כללי – רחב
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
הסטודיו – אירועי החודש
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB