פרסום בחי פה

תגובות אחרונות

פרסום בחי פה

עוד כותרות בחי פֹּה

דילול החזירים בירי יצא לדרך בחיפה – צפו

(חי פה) - תושבים בשער העלייה שמעו קולות ירי...

חיפה • חילוץ בלב ים בתנאי רוח קשים

התהפכו עם קייאקים, נסחפו ללב ים וחולצו על ידי...

איסור דיג בים התיכון במהלך עונת הרבייה

עונת הרבייה והגיוס מתחילה • חל איסור על הדיג...

55 קילו של קוקאין בשווי מיליוני שקלים נתפסו בחיפה

כ-55 קילוגרם של סם מסוג קוקאין, בשווי המוערך במיליוני...

איים להרוג את הצוות הרפואי ברמב״ם • "רוצה להיות שהיד"

(חי פה) - היום, רביעי 24.4.24, צעיר בחיפה הודיע...

"יש לי חבר והוא והוא אחר":סיכום פעילות גן דליה קרית ביאליק

סיכום שנת פעילות מרגשת ב"גן דליה" בקריית ביאליק – מיזם "יש לי חבר והוא אחר" לנושאי הנגישות וקבלת השונה.

20160629_104224.jpg"אני רואה חשיבות רבה בהתחלת החשיפה לנושא הנגישות וקבלת השונה בגילאים נמוכים – והצלחת המיזם מעידה על כך כאלף מילים. לראות ילדים בני חמש שולטים בתכנים ובחוקים, ומוסיפים לכך את ליבם הרחב והמכיל את השונה – זה מחזה מלבב ומרגש עד מאוד. אני מקווה שרשויות נוספות "ירימו את הכפפה" ויצטרפו למיזם היחודי כל כך!".

ביום ד' 29.6.16, הוזמנה ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי, כחברת מועצת העיר וכמנהלת נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. לשיעור סיכום שנת הפעילות ב"גן דליה" בקריית ביאליק, במסגרת התכנית "יש לי חבר והוא אחר" לנושאי הנגישות וקבלת השונה לתלמידי גן חובה. התכנית הייחודית נכתבה על ידי רחלי ברקוביץ, מלווה על ידי נ.י.צ. ומתבצעת בכמה גני חובה בעיר בשש השנים האחרונות, כפועל יוצא משיתוף פעולה בין מנהלי נ.י.צ. רויטל שורץ-סבירסקי וגיורא לב לבין מתנדבי של"מ של חברת המתנ"סים בניהולה של עדנה הברפלד. בשנה הראשונה הופעלה התוכנית כפיילוט בגן "השקדים" בעיר.

20160629_104559.jpgרויטל שורץ-סבירסקי : "ישבתי נפעמת, נרעשת ואף המומה; ילדים בגיל 5 (!!!) הפגינו יידע, רגישות, סובלנות ונגישות חברתית ברמה עוצרת נשימה. לאחר שיחה ביני לבינם, שכללה שאלות מופלאות בפתיחותן – הם שרו את השיר המצורף בשפת הסימנים "אני ואתה נשנה את העולם" והדגימו כיצד מסמנים מושגי יסוד כגון "הדדיות", "סובלנות" ו"נגישות". האם רואים היטב את שלולית הדמעות למרגלותיי…???".
תודה חמה לגננת דיקלה שמעציון ולצוות הגן – במיוחד למתנדבת נחמה גרינברג על הפעילות המדהימה, המאומצת, המרגשת והייחודית כל כך!!!

"אני רואה חשיבות רבה בהתחלת החשיפה לנושא הנגישות וקבלת השונה בגילאים נמוכים – והצלחת המיזם מעידה על כך כאלף מילים. לראות ילדים בני חמש שולטים בתכנים ובחוקים, ומוסיפים לכך את ליבם הרחב והמכיל את השונה – זה מחזה מלבב ומרגש עד מאוד. אני מקווה שרשויות נוספות "ירימו את הכפפה" ויצטרפו למיזם היחודי כל כך!".

20160629_110028.jpg

[bs-thumbnail-listing-2 columns="4" title="נגישות לנכים בחיפה" tag="109" count="4" pagination-show-label="0" pagination-slides-count="3" slider-animation-speed="750" slider-autoplay="1" slider-speed="3000" bs-show-desktop="1" bs-show-tablet="1" bs-show-phone="1" paginate="slider"]

כתבות קשורות לנושא זה

כל הכתבות בחי פֹה

אישה הוכשה על ידי נחש בישוב בחוף הכרמל • מצבה קשה

ממד"א נמסר לחי פה: בשעה 20:05 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל, על אישה שהוכשה על ידי נחש בחצר בית ביישוב במועצה...

הולך רגל נפגע מרכב בחיפה

הולך רגל בן 56 נפגע מרכב • במצב בינוני ממד"א נמסר לחי פה תאגיד החדשות: בשעה 17:37 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א...

איתי אלימלך "ברית הדמים עם הדרוזים מקבלת משמעות חדשה"

"ברית הדמים עם הדרוזים מקבלת משמעות חדשה" איתי אלימלך, יו"ר מחוז חיפה והצפון בארגון נכי צה"ל, קרא להידוק וחיזוק הקשר בין מוסדות הממשלה והרשויות...

איסור דיג בים התיכון במהלך עונת הרבייה

עונת הרבייה והגיוס מתחילה • חל איסור על הדיג למעט חריגים וסייגים הודעה משותפת - משרד החקלאות ורשות הטבע והגנים מודיעים על תקופת האיסור על...

מרכז הכרמל מרכז מבקרים ומגדלור של תקווה • יוסי לובלסקי

בצומת הרחובות שער הלבנון עם הציר המרכזי שדרות הנשיא מיתמרים מעלה צמד בניני פנורמה המזוהים ומאפיינים את המרכז. מגדלי פנורמה אחד המגדלים הוא מגדל דירות...