ד”ר זובידאת מוסא: מונה למנהל חדש במרפאת הכללית בדלית אל כרמל

ד"ר זובידאת מוסא

מרפאת כללית בדלית אל כרמל מתחדשת ברופא חדש ונמרץ: ד”ר מוסא זובידאת שעבר לנהל את המרפאה לאחר שרשם הצלחה רבה בניהול מרפאת טירת הכרמל.

ד”ר מוסא זובידאת, תושב בסמת טבעון, נשוי ואב לשניים, רק בן 37 וכבר צבר נסיון כמנהל מרפאות בכללית לאחר שהשתחרר מצה”ל בדרגת סרן. כבר בילדותו ידע שברצונו להיות רופא ואפילו יש בידו צילום מהגן, בו שיחק כרופא.


רגע לפני חתימת צבא קבע, החליט אחיו לנסוע לקלוג’ ללמוד רוקחות (כיום הוא רוקח בכללית). מוסא החליט להצטרף ולהגשים חלום שלו ושל משפחתו ותוך שבוע נסע אף הוא כדי ללמוד רפואה. את הסטאז’ עשה בבי”ח רמב”ם והתמחה ברפואת משפחה בטכניון. כיום הוא עוסק גם בהוראה לסטודנטים לרפואה שנה 6 ואף נבחר בשנה שעברה כמרצה מצטיין. הוא משמש גם כאחראי על המתמחים ברפואת משפחה הנמצאים ברוטציה בבי”ח כרמל. הוא מסביר כי בחר בהתמחות ברפואת משפחה כי היא נוגעת במגוון רחב של תחומים, משלבת ידע עם יחסי אנוש החשובים לו כל כך, היכרות וקשר עם המטופלים לאורך זמן ולא כאפיזודה חולפת, כשהמטופל במרכז העשייה.

ד”ר זובידאת מוסא שואף לשפר, לקדם ולהשתנות כל העת ולכן ניהול המרפאה שקיבל לידיו הוא אתגר חשוב בעבורו ובדעתו להוביל, יחד עם חבריו לצוות המרפאה, להישגים נוספים ומתן שירות איכותי ביותר ולשביעות רצון המטופלים.

במרפאת דלית אל כרמל של כללית, אותה החל לנהל עתה, מטופלים למעלה מ-8,000 מבוטחי כללית, על ידי שלשה רופאי משפחה, רופאת ילדים, שלש אחיות בניהולה של אבו מופלח מונירה, 3 אנשי משרד בהובלתה של אדריס ניתאל – המנהלת האדמיניסטרטיבית, מנהלת הסיעוד והלון שירין – רוקחת אחראית.

בנוסף, ניתן במרפאה שירות רפואה יועצת על ידי נוירולוג ילדים שמטפל גם בהפרעות קשב וריכוז, רופא סוכרת, מומחה אף אוזן וגרון, אורתופד, פסיכיאטר, דיאטנית וכן שירות קדם הריון בליווי אחות.
במרפאה פועל גם מכון פיזיותרפיה ונערכות מגוון סדנאות קידום בריאות, בעיקר לגמילה מעישון וסוכרת, כך שמרפאה ניתן מכלול מקיף של שירותים תחת קורת גג אחת.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.