עצומה נגד מי כרמל בעקבות עשרות אלפי חשבונות מים תמוהים | צעירי מפלגת העבודה

צעירי מפלגת העבודה בחיפה שילבו כוחות למען תושבי העיר במאבק מול תאגיד המים ‘מי כרמל’, בעקבות עשרות אלפי חשבונות מים תמוהים שנשלחו לרוב תושבי חיפה בלי כל הסבר מניח דעת על חובות ישנים.

נעמה לזימי הקימה עצומה בנושא. צעירי המפלגה חילקו בניהם תפקידים. ניר שובר לקח על עצמו לפעול על מנת לקדם תביעה ייצוגית וקידום המחאה ברשתות ועבודה מול התקשורת. מהשניים נמסר כי טובת הציבור מחייבת שילוב של פעולות וכוחות וכי הם מקווים שהמהלכים יביאו לתוצאות במהרה למען תושבי חיפה.

נעמה לזימי (צילום: אלבום פרטי)

עוד נמסר לחי פה מצעירי מפלגת העבודה בחיפה: דרישות הבסיס שלנו הן שיבוטלו לאלתר!! הריביות על החשבונות וכמובן שיבוטלו החובות שעליהן חלה התיישנות. נוסף על כך יש לבחון טענה גורפת של תושבים כי ביצעו גמר חשבון בכל מעבר דירה ועל כן חשבון מלפני כמה שנים אינו הגיוני או מתקבל.

 קישור לעצומה – הקליקו כאן…


מתאגיד מי כרמל נמסר לחי פה בתגובה:

“תאגיד מי כרמל פועל במסגרת סמכותו לגביית חובות בגין צריכות מים וביוב . התאגיד אינו רשאי למחוק חובות אלא לאחר שמוצו הליכי הגבייה לגביהם. כל טענה של צרכן שלא שילם את חובותיו בגין המים והביוב שנצרכו על ידו, תבחן לגופה ובין השאר יבחנו הנסיבות אם וככל שיקבע שנגרם לצרכן נזק הקשור לתקופה ממועד יצירת החוב. לרשות הצרכנים עומדים כלל ערוצי השרות לבדיקה ומתן מענה לפנייתם”.

הגיבו כאן לכתבה