שוטרי מחוז חוף התנדבו עם ניצולי שואה

מפגש מרגש בין שוטרי מרחב חוף לניצולי שואה ביוזמת אגודת שילה

עשרות שוטרים המשרתים באגף החקירות ומודיעין של מרחב חוף במשטרת ישראל השתתפו השבוע במפגש מרגש עם ניצולי שואה במרכז רב שירותים לניצולי שואה שברחוב הגפן בחיפה.
השוטרים בפיקודו של נצ”מ שמואל בוקר יצאו לסיור במהלכו ביקרו באנדרטה לזכר אסון הכרמל שם סיפר להם בוקר על מפקדת תחנת חיפה ז”ל תנ”צ אהובה תומר שנספתה באסון הכרמל ועל החוויה הקשה אותה חווה באסון זה.
מפקד יחידת יס”מ חוף רפ”ק מיכה גבאי, הרצה על היחידה והדגים בפני האורחים אמצעים חדשים בשימוש המשטרה. המפגש מהווה חלק מפרויקט מיוחד של שיתוף פעולה בין אח”מ חוף של משטרת ישראל לבין מרכז רב שירותים לניצולי שואה בראשות אגודת שילה ועיריית חיפה.
רב פקד ניר מישורי בן למשפחת ניצולי שואה מלווה את הפרויקט יחד עם נצ”מ שמואל בוקר, דבורה גרובר מנהלת היחידה לקשיש בעיריית חיפה וליטל אסיף מנהלת תחום ניצולי שואה באגודת שילה.
מנהלת תחום ניצולי שואה באגודת שיל”ה, ציינה כי המפגשים עם משטרת ישראל נועדו לחזק את הקשר של המשטרה עם ניצולי שואה והעברת המורשת מדור לדור.
בנוסף ערכו שוטרי וקציני משרדי האח”מ הרצאות בנושאים שונים: חוקי המחשב הדרכת מחשב בסיסית, הפעלת מחשב, הדרכה בתוכנת וורד וכן אודות הסכנות האורבות במרחב האינטרנט והדרכים לצמצמן.
תמונה_משותפת_עם_היסמ.jpg
קרדיט צילום: משטרת ישראל

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.