אלימות קשה כנגד נהג אגד בקו 146 בנשר | מצורף וידאו

צוות אמיתי רחב

נהג אגד הותקף בנשר על ידי נוסע, אשר נפגע מהדלת האחורית ששל האוטובוס. הנוסע חזר לדלת הקדמית ותקף את הנהג באגרופים. הנהג הנהג פונה לבית החולים לקבלת טיפול. הנהג והנוסע הגישו תלונות זה נגד זה, במשטרת חיפה.

מדובר אגד, רון רטנר, נמסר לח פה: אמש נחשפנו למקרה של אלימות קשה כלפי נהג אגד, בקו 146 בתחנה בעיר נשר, מצד נוסע שטען שנפגע מסגירת הדלת האחורית. הנוסע ניגש אל הנהג שישב על כסאו, קילל אותו והחל להכותו בעוצמה.

הנוסעים הזעיקו אמבולנס אשר פינה את הנהג להמשך טיפול. לצערנו, אין זו הפעם הראשונה של אירוע מביש שכזה ואנו מגנים את התופעה של אלימות כלפי נהגים וכלפי נותני שירות בכלל. באגד קוראים למשטרה לאתר את התוקף ולמצות עמו את הדין.

עוד נמסר מדובר אגד כי הנהג הגיש היום בצהריים תלונה במשטרה, בתחנת זבולון בחיפה, כנגד התוקף. התוקף אותר על ידי המשטרה וככל הנראה הגיש תלונה נגדית, כנגד הנהג.
הנהג טופל אמש בביה״ח בני ציון בחיפה ושוחרר לביתו כשהוא סובל מחבלות ופגיעות בפנים, בצלעות וברגל.
אגד מגנה בתוקף את האלימות הקשה כפי שמשתקפת גם מהסרטון שפורסם. זהו מקרה נוסף בשרשרת אירועים אלימים כנגד נהגי אגד ואסור להשלים עם התופעה. דובר אגד קורא למשטרה לנקוט יד קשה כנגד התוקף לרבות הגשת כתב אישום וענישה מרתיעה. נוסע צולם כשהוא מכה נהג אגד בנשר, לאחר שלטענתו סגר עליו הנהג את הדלת האחורית. הנהג נפצע ופונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי

וידאו שנמסר לחי פה על ידי אגד:

קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...