שחקן העבר אשר עלמני הלך לעולמו והוא בן 83

שחקן העבר, היה שותף לזכייה הראשונה של מכבי חיפה בתואר אי פעם בגביע המדינה ב1962, בין שלל השחקנים שצמחו תחתיו, ניתן למצוא את אבי רן ז"ל, אייל ברקוביץ' וניר דוידוביץ'.

הלוויה היום יום ראשון בשעה 16:00 בשער ברוש בכפר סמיר

עלמני, אחד הסמלים הגדולים של מכבי חיפה הלך היום לעולמו והוא בן 83. עלמני, שתיפקד בעמדת הקשר, שיחק במכבי מתחילת שנות ה-50 של המאה הקודמת ועד סוף שנות ה60. בנוסף, אימן את קבוצות הילדים והנערים של מכבי במשך שנים ותחתיו צמחו כשרונות רבים של מכבי. עלמני החזיק בשיא מיוחד- השחקן מעולם לא הורחק במשחק ובכל הקריירה שלו ביצע ארבע עבירות בלבד!

נשיא המועדון, יעקב שחר ספד לשחקן העבר באתר המועדון:

 אני זוכר את אשר כשחקן מכבי חיפה של הדור ההוא. שחקן שבלט ברוגע שלו ובג’נטלמניות שלו. לפני 25 שנה נכנסתי כבעלים, ואשר היה איתנו עד לאחרונה כמאמן במחלקת הילדים והנוער. תחת שרביטו יצאו לא מעט שחקנים שהצליחו במכבי חיפה ומעבר לים. אשר כונה ‘הצעיר הניצחי’, מאמן שגידל לא מעט שחקנים צעירים ומוכשרים שכולם יזכרו אותו ולטובה כל ימי חייהם. אנו נזכור את אשר השחקן, המאמן ובעיקר האדם. יהי זכרו ברוך!”.


מהמשחק הערב שהתקיים ב”סמי עופר”, עלמני בטח מחייך במרומים כשמכבי מביסה 4-0 את עירוני ק”ש מצמד של אופיר מזרחי, סלליך וקהת. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, אך פריצה מסוכנת של סלליך מהאגך השמאלי, מצאה את קהת שכבש שבעט טיל לרשת, לאחר מכן הורחק שחקן של ק”ש והאורחים התפרקו , מה שמספר בעצם את תוצאת המשחק הזה.

האוהדים במחווה לפני המשחק. (צילום: בן סער)
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור אישים בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו