הנחת אבן פינה לאזור תעשייה בדלית אל-כרמל במעמד שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן וראש המועצה רפיק חלבי

תאטרון חיפה – רחב

 

עושים היסטוריה בדלית אל-כרמל
השבוע התקיים טקס הנחת אבן פינה לאזור התעשייה
דלית אל-כרמל במעמד שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן וראש המועצה רפיק חלבי

 

מימין-שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן, ראש מועצה מקומית דלית אל כרמל רפיק חלבי, והבה והבה ממ ראש המועצה, ריאד איברהים סמנכל מחוזות במשרד הכלכלה והתעשייה

משרד הכלכלה החל בעבודות פיתוח אזור תעשייה בשטח של  90 דונם בעלות 17 מיליון ₪, שיתרום להעסקתם מאות עובדים חדשים מהאזור

חכ אלי כהן. צילום דודי וקנין

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן:

“הברית בין מדינת ישראל והעדה הדרוזית נבחנת לאחר שמאפסנים את הנשק. היום הנחתי אבן פינה לפארק תעשיות בדלית אל-כרמל. אני גאה לעשות היסטוריה בעיר הזו ולקדם את התעשייה והתעסוקה בעדה הדרוזית”.

מירית הנדסה – עתלית – רחב

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן, קיים השבוע סיור עבודה, עם בכירי משרדו, במועצה המקומית דלית אל-כרמל ונפגש עם ראש המועצה, רפיק חלבי ואנשי המועצה. במהלך הסיור התקיים טקס הנחת אבן פינה באזור התעשייה הראשון שמוקם בימים אלו בדלית אל-כרמל, זאת הודות להקצאה של 17 מיליון שקלים לטובת פיתוח אזור תעשייה בהיקף של 90 דונם באמצעות מינהל אזורי תעשייה במשרד הכלכלה.

אזור התעשייה החדש שמוקם בימים אלו יתפרס על שטח של מעל ל-90 דונמים, מתוכם 49 דונם קרקע מדינה אשר שווק כולו במכרז על ידי מנהל מקרקעי ישראל. תפוסתו המלאה של אזור התעשייה צפוי להכיל יותר מ-15 מפעלים אשר ייצרו אלפי מקומות עבודה לתושבי המועצה והאזור כולו.

רפיק חלבי, ראש מועצת דלית אל-כרמל:

“אחרי קיפאון של קרוב ל-20 שנה, בסיוע משרד הכלכלה והתעשייה אנחנו מביאים בשורה גדולה לתושבי המקום בדמות אזור התעשייה הראשון של המועצה. אין ספק שיחסו המיוחד של שר הכלכלה ליצירת מקומות עבודה באזור שלנו יסייע למגר את האבטלה. מודה לשר שגם הנחה את אנשי משרדו להעניק את כלי הסיוע לעסקים הקטנים והבינוניים באזור, באמצעות מעוף והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים”.

 

אלי כהן, שר הכלכלה והתעשייה:

“פיתוח התעשייה בכלל, ובפריפריה בפרט נמצא בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה. המשרד דואג למתן מענקים ממרכז ההשקעות והרשות לחדשנות ופועל להסרת חסמים והקלות ברגולציה. אנו פועלים ליצירת תעסוקה איכותית ולהעלאת הפריון, בייצור משרות באיכות גבוהה, וקידום התעשייה והכלכלה הצפונית”.

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...