פרשת הגננת בגן תות: יהב הבטיח לדאוג בעצמו לגננת לצהרון בדרך הים

יהב פוצץ את ישיבת המועצה בעקבות סירובה של חברת המועצה טלי משולם איטח להרפות מדרישתה לקבל תאריך מדויק שעד אליו תטופל הבעיה בצהרון בגן תות. בשיחה אישית עם יו"ר ועד ההורים רובי אברהם הוא הבטיח לשים סוף לבעיה באופן מיידי.

 

עדכון ליום ראשון 07.01.18

מהעירייה נמסר לחי פה: החל מהיום שובצה סייעת – מובילה קבועה לגן, אשר תפעל לצד הסייעת הקיימת

במשך שבועות ההורים צעקו שלא ייתכן שלא תהיה סייעת קבועה בצהרון ונפגשו עם כל מי שאפשר, ולא קרה כלום. ברגע שטלי משולם איטח העלתה את הנושא בישיבת מועצת העיר ויהב פוצץ את הישיבה, יהב התחייב לטפל בזה בעצמו והיום נמצא הפתרון.

 


 

ראש העיר יונה יהב התחייב בפני יו"ר ועד ההורים בגן תות ברחוב דרך הים רובי אברהם כי הוא ידאג לכך שתמצא בהקדם האפשרי גננת קבועה לצהרון.  השיחה בין השניים התקיימה מייד לאחר שיהב סגר את ישיבת המועצה הערב בעקבות התבטאויותיה של חברת המועצה טלי משולם איטח לגבי הצהרון. משולם איטח דרשה מיהב להתחייב בשני ההורים, שחלקם הגיע לישיבת המועצה, תוך כמה זמן הוא ידאג לפתרון הבעיה.

רובי אברהם – יו"ר ועד ההורים בגן תות-1

| אין צוות קבוע:

"לפני חודשיים הגננת בצהרון, שהיינו מאוד מרוצים ממנה", אמר הערב אברהם לחי פה "אמרה לילדים, שהיא מסיימת לעבוד בצהרון תוך כמה ימים. אנחנו היינו מאוד מאוכזבים, אבל לא היה מה לעשות. מאז אין צוות קבוע לילדים שלנו בצהרון. יותר מזה, יש לנו הקלטות של התבטאויות לא הולמות בלשון המעטה כלפי ילדים. דיברנו עם כל מי שאפשר, ולא קיבלנו תשובות מספקות. לכן, בצר לנו, פנינו לחברת המועצה טלי משולם איטח. אנחנו לא מבינים למה אי אפשר למצוא גננת איכותית שתנהל את הצהרון של הילדים בגן. ברור לנו, שמאחר שמדובר ב-3 שעות עבודה ביום, השכר הוא לא גבוה, ולכן אנחנו חושבים שצריך לבחון אפשרות לשפר אולי את תנאי ההעסקה של עובדי הצהרון. אבל בכל מקרה, לילדים שלנו יש זכות ליהנות מהשעות בצהרון. לא ייתכן שילדים קטנים מקבלים יחס מזעזע בצהרון עירוני. אנחנו מביאים את הילדים שלנו והולכים לעבודה, ולא יכולים לעבוד, כי אנחנו לא רגועים. אף הורה לא היה מקבל מצב כזה שיש צוות מתחלף לאורך שבועות רבים והילדים חוזרים הביתה מוטרדים. כל מה שאנחנו רוצים שהילדים שלנו יפגשו גננת קבועה ונעימה, אנחנו משלמים לא מעט עבור הצהרון, והדרישה הזו לא מוגזמת. יהב הסכים איתי, ואני מאוד מקווה שאכן תוך זמן קצר הבעיה תהיה מאחורינו"

לא ניתן להגיב