ערב גאלה להפועל "רובי שפירא" חיפה

קבוצת האוהדים קיימה ערב גאלה ייחודי בסימן תמיכה בעמותת עיר הפועלים ועמותת אוהדי הפועל חיפה, פעילותיה וחיזוק הקשר עם אוהדי הפועל חיפה. אוהד הקבוצה,הבדרן טל פרידמן:" סמלי בשבילי להיות בביתו של רובי ז"ל.

האקדמית גורדון – הרשמה – WB

אתמול בערב(03.08), נערך בביתה של רחל שפירא, אלמנתו של רובי ז"ל בשכונת דניה, ערב מיוחד של קבוצת האוהדים החיפאית שמטרתו גיוס כספים לעמותת עיר הפועלים. רחל, נשיאת העמותה, הייתה אחראית על האירוח שכלל קייטרינג אוכל מגוון באדיבותה של מסעדת חאלד עדווי, בר שתייה ומתוקים. את הערב הנחה יוסי פרץ ארי מרדיו חיפה, רחל שפירא פתחה את ערב הגאלה והודתה לכל האורחים ולעוסקים במלאכה ואיחלה לקבוצת הבוגרים הרבה הצלחה במטרותיה העונה ובמיוחד לקבצת הנוער שנפתחה רק השנה. לאחר מכן, עלה טל פרלמן מראשי הנהלת העמותה שנתן סקירה על הישגי הקבוצה, מטרותיה והחזון לעתיד. בהמשך עלה גם טל פרידמן וסיפר על החיבור שלו לקבוצה תוך כדי שהוא משעשע את הקהל ולקינוח, עיתונאי כלכליסט, אוריאל דסקל נתן הרצאה מעניינת על קבוצות אוהדים בעולם.

טל פרידמן. אוהד "שרוף" של הקבוצה.

בין האורחים ניתן היה להבחין במאמן הקבוצה עודד קוטר, בשחקנים דניאל ברק, אור שליזנגר וההחתמה הטריה של הקיץ מהשבוע האחרון – עאהד עזאם,ושחקן העבר של הקבוצה כפיר לייבוביץ. טל פרידמן, אוהד אדוק של הקבוצה הגיע עם רעייתו לאירוע. בלטו בהיעדרם- אלי גוטמן, מאמן הקבוצה בעונת האליפות ההיסטורית של הפועל חיפה וג'ובאני רוסו, שחקן הקבוצה באותה עונה.

פרידמן, שידוע בתור אוהד הפועל חיפה ומלווה את הפועל רובי כבר כמה שנים, התראיין לחי פה וסיפר מה גרם לו לעבור לדבוק בקבוצת האוהדים: " זה בית, משפחה והמקום האמיתי של האוהדים של הפועל חיפה אין בכלל ספק. זו פעם ראשונה שאני בבית של רובי אז זה מאוד סמלי. החיבור שלי לקבוצה הוא מאותה סיבה שרוב האוהדים בעצם אוהדים אותה או נמצאים פה הערב- הרגשנו שעושים צחוק מהמועדון שלנו, לא מתייחסים ברצינות לנוער שירד השנה ליגה. אני חושב שהקבוצה הבוגרת של הפועל חיפה(ליגת העל) תרד לצערי ליגה, כי הרסו לנו את הקבוצה. פה בהפועל רובי, בונים את הכל נכון מלמטה עד למעלה, הבעיה בהפועל חיפה היא האיש הזה(יואב כץ) שמסתובב שם, לא ברור לאף אחד מה הוא עושה שם, אמנם הוא מנסה אך כבר מספר שנים שהוא לא מצליח, מחתים כל מיני שחקנים הזויים, אני עדיין אוהד הפועל חיפה אך פה בונים תשתית שתהפוך את הדבר הזה למשהו שיחיה הלאה".

 אייל זיו, דובר הקבוצה סיכם את ערב הגאלה:

"הערב אתמול היה מפגן עוצמה גדול של עמותה בריאה, חזקה ויציבה, שמפעילה קבוצת בוגרים, שמונה קבוצות נוער ופרוייקטים קהילתיים. כל מי שנכח בערב, ראה אירוע שלא היה מבייש אף מועדון כדורגל אחר בישראל. אנחנו רוצים להודות לאורחים הרבים שהגיעו, ובעיקר לגברת רחל שפירא, שהעמידה לרשותנו את המעון שלה, ונתנה לנו את הבמה לערב המרגש הזה״.

קניון שער הצפון – מתחלף – WB
קוטר המאמן עם השחקנים עזאם, ברק ושלזינגר. צילום: דוברות הפועל "רובי שפירא" חיפה

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...