הפועל רובי שפירא: החתמה משמעותית, הקבוצה תשחק בנשר בעונה הקרובה

חיזוק נהדר לקבוצת האוהדים בדמותו של עאהד עזאם ששיחק בליגת העל. הקבוצה צפויה לחתום היום על אירוח משחקיה העונה באצטדיון העירוני בנשר.

האקדמית גורדון – הרשמה – WB

 

מועדון הכדורגל הפועל "רובי שפירא" חיפה ביצע הבוקר את ההחתמה הכי משמעותית שלו עד כה כשהציג את הקשר עאהד עזאם. עזאם (25), אשר  גדל במחלקת הנוער של הפועל חיפה ועלה לקבוצה הבוגרת של המועדון בעונת 2011/2012, נתן כמה עונות טובות בקבוצה לפני שעבר לעירוני קריית שמונה ב2014. לאחר עונה לא רעה בקבוצה, חזר להפועל חיפה במסגרת העברתו של רועי שוקרני, שעשה את הדרך ההפוכה, אך לרוע מזלו, קרע את הרצועה הצולבת בברכו בפתיחת העונה ולא שותף במשחקי הקבוצה בעונה זו. בחצי העונה האחרונה שיחק בבני לוד מהליגה הלאומית והבוקר כפי שצוין, חתם בקבוצה החיפאית. עזאם הוא גם בוגר הנבחרת האולימפית של ישראל.

עאהד עזאם ביקש למסור לאוהדים:

 "אני מאוד שמח על החתימה. אני מבטיח לכל האוהדים שהם יזכו לכל דקה של הנאה מהקבוצה שלהם. אני אשמח אם אראה כל משחק כמה שיותר אוהדים שיתמכו בנו כי זה הכוח של הקבוצה הזאת וזה הפקטור הכי חשוב, ולבסוף, אני מאוד שמח לחזור הביתה למקום החם שנעלם לכמה שנים".

עזאם. חיזוק משמעותי ביותר. צילום: הפועל רובי דוברות.

 

יוסי צזנה – WB

 


 

ובנושא אחר, לאחר שבחצי העונה שעברה נדדה הפועל רובי שפירא במשחקי הבית שלה בין מגרש למגרש ולבסוף הצליחה למצוא מגרש "ביתי" רק בעכו, צפויה השנה קבוצת האוהדים לארח את משחקיה באצטדיון העירוני בנשר. מדוברות המועדון נמסר שהקבוצה סיכמה עם הנהלת עירוני נשר את התנאים באופן עקרוני ונותר רק לחכות לאישור ההסכם על ידי עיריית חיפה.

יצוין שעמותת עיר הפועלים עמלה ימים כלילות על מנת לקבל אישור לארח את משחקי הבית של הקבוצה במגרשי אתו"ס, אבי רן או נווה שאנן, אך ניסיונות אלו לא צלחו היות המגרשים הללו הוכרזו כלא כשירים לאירוח משחקים בליגה א'.

צילום: בן סער – האצטדיון העירוני בנשר

ביום חמישי (03.08.17), יתקיים ערב גאלה בביתה של רחל שפירא, אלמנתו של רובי ז"ל שכל כולו התרמה למען העמותה. בין היתר הוזמנו לאירוע שחקני עבר כמו ג'ובאני רוסו, אורן זיתוני ואורן ניסים מעונת האליפות ההיסטורית בשנת 1999 וכן שחקני עבר כמו טל בנין, כפיר לייבוביץ' ומאמן הקבוצה והנבחרת בעבר אלי גוטמן.

 

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...