עירוני נשר: שלומי פרץ פותח את הפה והלב, ז'ונס חתם, אלקנתי לא יצטרף.

שבוע לפני פתיחת העונה ובעירוני נשר עוד לא הושלם הסגל. הקבוצה החתימה השבוע את בראיין ז'ונס, אך עדיין חסרים בסגל שחקנים שישדרגו את הקבוצה. פרץ: "אם נרד, אנשים בעירייה ילכו עם אות קין על המצח".

שלומי פרץ, מבעלי עירוני נשר
האקדמית גורדון – הרשמה – WB

זה לא סוד שלמרות ההחתמות של השבועות האחרונים, בנשר נשמעות טענות מצד מקורבים לקבוצה ואף האוהדים, על כך שמגיע רכש צעיר ולא מספיק איכותי לליגה קשה ותחרותית, מה שכרגע מעמיד את עירוני נשר כאחת הקבוצות המועמדות להיאבק בחלק התחתון של הקבוצה.

שלומי פרץ בתגובה לחי פה: "אפשר לומר שאנחנו מועמדים לירידה. מה חדש בזה? התקציב נמוך מאוד, הכי נמוך בליגה בלי שקל אחד מהעירייה. אבל אנחנו לא מרימים ידיים, עובדים קשה ומביאים ספונסרים. אמיל(הבעלים השני) הכניס השנה יד עמוקה מאוד לכיס, יותר מהרגיל וכשלאמיל יש מטרה, שום דבר לא יכול יעצור אותו והוא יעשה הכל כדי לעמוד בה , גם אם בסוף לא נצליח, הוא יהיה שקט עם המצפון שלו והכל על מנת לעשות את הקשה ביותר ולהישאר בליגה . אני מציע גם לכל המספידים למינהם לא למהר עם התחזיות, כי אנחנו לאט לאט מחברים קבוצה צעירה ורעבה עם צוות אימון צעיר ומוכשר ובהחלט אני מאמין שנוכל להפתיע העונה עם כל הקשיים שלנו". מה שבטוח, אנחנו נמשיך להיות מועדון מסודר שלא חייב לאף אחד, אין גרעונות ואין חובות אנחנו בין הקבוצות היחידות בארץ שכבר קיבלה ניהול תקין 18 ואנחנו גאים בדרך הזאת גם עם ייגזר עלינו לרדת ליגה. אם זה יקרה, יש כמה אנשים בעירייה הזאת שילכו עם האות קין הזאת על המצח כל חייהם".


הקבוצה ממשיכה להתחזק בחלק הקדמי והחתימה ביום שלישי (ספורט25.07.17) את הברזילאי בריאן ז'ונס (27). לשחקן, עבר בבית"ר ירושלים(2013-14) והפועל ר"ג. את שער הבכורה שלו בליגה כבש במדי בית"ר מול מכבי ת"א. קבוצתו האחרונה הייתה אל עדאלה מהליגה הסעודית. ז'ונס משחק מתחת לחלוץ וגדל במחלקת הנוער של גואראני שהצמיחה בין היתר שחקני עבר ברזילאים ידועים כגון קארקה, מאורו סילבה, לואיזאו ועוד. השחקן הוא הברזילאי השני המשחק בקבוצה בנוסף למתאזרח דיוויד גומס, הממשיך לעונה שניה במועדון ולמעשה שני השחקנים כבר מכירים וגומס הוא גם אחת הסיבות לצירופו של ז'ונס לקבוצה כפי שהשחקן יעיד בהמשך.

ז'ונס התראיין לחי פה וסיפר על הסיבות שגרמו לו לחזור לישראל ולחתום בעירוני נשר: "יש לי לא מעט חברים ברזילאים שמשחקים בישראל ודיוויד גומז מעירוני נשר הוא אחד מהם והוא שכנע אותי שיהיה לי ולמשפחתי טוב פה. אני יודע שזו ליגה קשה מאוד, אני חושב שיש לנו שחקנים ואנשים טובים בקבוצה וכשיצטרפו עוד אני חושב שיש לנו מה להציע. כמו כן, את המאמן אני מכיר מתקופתי בבית"ר, עבדתי איתו שם ואנחנו מכירים אחד את השני, מאמין ביכולות שלו להצעיד את הקבוצה למעלה".

 

כללית לוקחים את זה בהליכה WB
ז'ונס(מימין) מול גילי ורמוט. עירוני נשר התחנה השלישית שלו בישראל. צילום: ogol.com.br

 


בנשר מנהלים מגעים כבר זמן מה עם גל אלקנתי, ששיחק בעונה שעברה בהפועל "רובי שפירא" חיפה. אלקנתי כבר שיחק לפני שתי עונות בעירוני נשר בעונת העלייה לליגה הלאומית. גם השחקן עצמו וגם בעירוני נשר אישרו את המגעים שהיו בין שני הצדדים אך המאמן צחי טיאר, שלל את הגעתו של השחקן לקבוצה.

אלקנתי. אין קאמבק. צילום: הפועל "רובי שפירא" חיפה, עמוד הפייסבוק הרשמי.

.

שלומי פרץ בתגובה לחי פה: "עם גל ישנן שיחות כבר חודשיים, אני ואמיל רצינו אותו אך זה לא הסתדר כספית, בינתיים הגיע מאמן והוא צריך להחליט עכשיו. בעיקרון, מאוד הייתי רוצה לראות אותו, הוא שחקן מוערך ואהוד בנשר ואת העונה הטובה שלו עד כה נתן בקבוצה שלנו".


מחר בשעה 10:00 תתארח נשר באיצטדיון קריית חיים למשחק אימון מול הפועל חיפה.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...